Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeżeli to kogoś interesuje to mam do sprzedania niemieckie materace na sprężynach rozm. 200x100 w cenie 180zł za szt. Cena niska bo są to odrzuty ze sklepów w niemczech (materace nowe) z powodów; rozerwana folia zabezpieczająca i lekkie zabrudzenie, lekkie rozdarcie na szwie. Pokrycia zdejmowane do prania np. Nie wiem czym są wypełnione, napewno na sprężynach i na niektórych jest naklejka o wypełnieniu wełną (chyba). Kilka jest z pokryciem przeciwpotowym. Cena tego w u nas w sklepach ok. 700-800zł za szt. Info na priv (mogę zrobić zdjęcia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 812
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Proszę o radę jaki materac wybrać (firma, nazwa) proszę poradźcie jakich wyborów dokonaliście.

 

Ja mam od 6 lat Slumberland, 28x160, z systemem Multizoon (dopasowujący się do kręgosłupa) i jest genialny. Nie jest jednakże materacem ortopedycznym.Jesli mieszkasz w dużym mieście to na pewno jest tam tam sklep Slumberland lub :"Wygodny sen" czy coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

mam od wczoraj M&K foam -są suuuper, wygodniutkie kupiłam je prosto w fabryczce mebli sosnowych, bez narzutu sklepu, tanio :)

 

Mój ma dwustroną matę kokosowo-lateksową i spreżyny bonell w kieszonkach.

Córci-to spreżynki Bonell, też dwustronny, bardziej miękki, ale ona leciutka :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyłączam do pytania Mysi. Materace tam widzę, ale cen nie.

Czy ktoś coś wie o materacach firmy BRW. Wypuścili teraz trzy nowe typy dla alergików. Chciałam ewentualnie zakupić łóżko od razu z materacem. Cena tańszego materacu 160 na 200 (bonele w kieszonkach, dla alergików, pokrowiec do prania) to ok. 540 zł. Materac jaki chcę kupić, musi być materacem dla alergików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...