Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 812
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki juka11 :oops:

 

Opal, alergik to ja. Mimo, iż dotąd żyłam z normalnym tapczanikiem i zasłonkami, to z okazji przeprowadzki chcę troszeczke "podniesć standart" ;) Słyszałam o tych pokrowcach, bardzo dziękuję za stronkę. Nową kołdrę i poduszkę kupię sobie taką do prania.

 

A czy ktoś ma doświadczenia z materacami i łóżkami BRW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...
  • 2 months później...
Mam dwa materace ,które mają sprężyny a na nich warstwa z włókna kokosowym i już nie mogę wytrzymać zapachu ,który wydzielają .Czuję czasem jakbym spała na dziwnie pachnącym sianie.Zgroza .Zastąpię je materacami ze sprężynami kieszeniowymi obłożonymi warstwą pianki z lateksu .Już nigdy zadnego kokosu ani włosia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłam materac spręzynowy z kokosem polskiej firmy Merita

http://merita.pl/materace-spr-kokos.html

 

jest średnio twardy dla mnie idalny. odkąd na nim spię budze sie wypoczęta i wyspana. na moim poprzednim lóżku po przebudzeniu bolalo mnie wysztko, tak ze miałam wrażenie jakby przejechal po mnie walec. teraz nie chce mi sie wstawaaaaaaaać...

 

wybór materaca jest naprawde istotną sprawą!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
rzeczywiście - ceny wydają się ok - a ta Estrella Lux jest b.twardym materacem?

 

Estrella jest twardym materacem - co nie znaczy, ze się nie ugina gdy potrzeba ;-). Zresztą na stronie napisane jest, ze zalecana jest dla ludzi ostos. wysokiej wadze. jsli ważysz 40-50 kg weź Jamajkę lub coś podobnego.

 

A co kupic, jesli jedna polowa wazy polowe drugiej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście - ceny wydają się ok - a ta Estrella Lux jest b.twardym materacem?

 

Estrella jest twardym materacem - co nie znaczy, ze się nie ugina gdy potrzeba ;-). Zresztą na stronie napisane jest, ze zalecana jest dla ludzi ostos. wysokiej wadze. jsli ważysz 40-50 kg weź Jamajkę lub coś podobnego.

 

A co kupic, jesli jedna polowa wazy polowe drugiej???

 

zaprosić sasiadke zza miedzy :D :D :D

 

a tak powaznie mam od miesiaca estrelle lux z koła 180/200 dla mnie rewelka polecam cena ok. 1200

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
Kupcie na spreżynach bonnell lub kieszeniwych, zależy jaki macie stelaż pod materac. Ostatnio kupiłem Estrella z firmy MK foam KOŁO. Teraz żaluje tego zakupu, jest tak twardy i spreżysty ze nie można na nim spać. Nikomu nie polecam materacy z tej firmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupcie na spreżynach bonnell lub kieszeniwych, zależy jaki macie stelaż pod materac. Ostatnio kupiłem Estrella z firmy MK foam KOŁO. Teraz żaluje tego zakupu, jest tak twardy i spreżysty ze nie można na nim spać. Nikomu nie polecam materacy z tej firmy.

Dzis z fiirmy MK foam KOŁO zwrocili mi wszystkie pieniądze. Teraz jestem zadowolony:D. Zachowali się wobec mnie w porządku. Tak musiałbym czekać z miesiąc na servis z MK foam (jak coś nie pasuje z serwisu także mogą wymienić materac lub stelaż) Warto na przyszłość nie przepłacać za materace i sprawdzać materac razem ze stelażem, być może te połączenie z nieodpowiednim stelażem miało wplyw na to, że niemoglośmy spać na tym materacu (lekie bóle pleców) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...