Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak zaaranżować łazienkę 5m kw - proszę o pomoc


erzeugnisse

Recommended Posts

Witam serdecznie,

proszę o pomoc w zaplanowaniu łazienki - poniżej rzut z moją propozycją. Na jednej ścianie wc, umywalka oraz kabina (kabina duża 90x120, chcemy żeby drzwi były przesuwane a nie otwierane na zewnątrz - na podłodze planujemy drewno). Naprzeciwko kabiny będzie grzejnik i chcielibyśmy tam też mieć szafkę. Naprzeciwko wc będzie stała pralka.

Kabina ma być walk-in.

I teraz - pytania:

miskę i umywalkę chciałabym powiesić na stelażach do zabudowy suchej - co o tym uważacie? wtedy zrobiłaby się na jednej wysokości półka, która sięgałaby pewnie aż do kabiny - czy to nie będzie wyglądało kanciaście?

czy nie lepiej umywalkę nablatową?

Proszę o porady i sugestie :)

lazienka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicyja, bardzo dziękuję za odpowiedź - najbardziej podoba nam się pierwszy projekt z pralką pod blatem - mamy już zrobione wylewki i będzie od nas wymagał najmniejszej ingerencji w kucie. Musimy to jeszcze obgadać, ale chyba zdecydujemy się na to rozwiązanie :) Dziękuję Edytowane przez erzeugnisse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.jpg

Jeszcze jedna wersja, podobna do tej pierwszej ale kibelek na bocznej ścianie, obok blatu z umywalką i pralką - gdybyście nie chcieli sedesu na wprost wejścia(mnie by nie przeszkadzał). Tak czy inaczej jeśli drzwi się nie da przesunąć o te 10cm(jak na rysunku) lub trochę zwęzić to zmniejszyłabym kabinę do 80x120cm żeby jej róg nie wystawał tak na wejściu. Ale to już taka moja prywatna mania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...