Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak podzielić duże wnętrza salon z kuchnią 56 m2


Recommended Posts

Sof i foteli zdecydowanie nie stawiaj pod ścianami.

 

Kominek umieściłabym tak, żeby i z salonu i z jadalni a może i z kuchni cieszyć sie wdokiem ognia :) Czyli na przykład kominek na środku ściany, na wprost głównego wejscia do części dziennej. Możesz jeszcze umieścić kominek trzystronny na krótszym boku spiżarni. Ewentualnie mógłby być kominek dwustronny, dzielący przestrzeń dzienną na salon i kuchnię z jadalnią albo salon z jadalnią i kuchnię - zależy jak planujesz urządzić kuchnię, ile szafek, jakie rozwiązania(wyspa, półwysep, barek, całkiem otwarta, zamykana drzwiami itp), jaki duży ma być stół, czy chcesz powiększyć lub zmniejszyć spiżarnię...

z8797401Q.jpg

 

Tak na marginesie - pralkę umieściłabym tam gdzie pranie będzie się suszyło czyli raczej nie w toalecie dla gości. Nawet jeśli planujesz suszarkę mechaniczną nad pralką to i tak lepiej nie latać po domu z koszem z brudną bielizną i pralnię urządzić w łazience prywatnej(tam gdzie domownicy zdejmują ubrania) lub w jej pobliżu. Ale sumie nic nie pisałaś o tej części domu i może to bedzie wyglądać inaczej niż na oryginalnym projekcie...

 

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do alicyja:

widzę że masz zmysł do projektowania i lubisz to,

kuchnię planuję zostawić otwartą i dać wyspę, podoba mi się ta wersja z kominkiem na środku,

bo chciałabym nie zamykać wnętrza a jednocześnie aby było przytulne,

na długiej ścianie odpada bo tam chcę dać okno tarasowe,

co do pralni całkiem trafne spostrzeżenie nie pomyślałam o tym:rolleyes:

planowałam zostawić tak jak w projekcie

albo dać kominek na ścianie spiżarni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...