Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

IBF -dachówki cementowe; opinie u?ytkowników !!!


Recommended Posts

Już to wcześniej gdzieś pisalem.. mam nadzieję, zę Cie nie urażę, ale Polacy są raczej biednym, niestety narodem, a biednych nie stać na kupowanie tanich rzeczy. Tanie jest drogie (to podobno mówią Niemcy).

Sam wybiorę na 95% Euronit. Rzecywiście mało kolorów, ale wciąż podejmujemy kompromisowe decyzje. Jeśli tak koniecznie chcesz taki kolor, to może warto z czegoś odjąć, żeby tutaj dodać????

Pozdrawiam, ludzie sami zgotowali sobie ten los, za komuny nie mialabyś tych problemów :) , ani domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Ja mam IBF od ubiegłęgo roku i jestem zadowolony. Bardzo mi się podoba i nie wiem dlaczego niektórzy tak go "atakują". Jakieś przypadki reklamacji zdarzają się w każdej z firm. Przed kupnem oglądałem domy na których ta dachówka leży już od ponad 8 lat i wszystko było ok. Także wybór jest tylko Twój.

Marcin Cz. coś jesteś nastawiony wrogo do ludzi posiadających IBF. Pewnie dlatego że sam miałeś wcześniej ten dylemat i postawiłeś na Brassa. Teraz musisz go chwalić :)

A swoją drogą czy Twój Tata nie jest przewodniczącym w jednej śmiesznej organizacji działającej przy dużej firmie z naszego regionu. To by mi wiele wyjaśniło co do Twoich ataków na innych.

Sorki za wypowiedź ale wymusiłeś ją na mnie, jak czytałem Twoje posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Już prawie rok minął od pierwszego postu na ten temat, ale mimo wszystko chciałbym się podzielić swoimi uwagami.

Pewni dekarze bardzo polecali mi IBF, inni odradzali ze względu na niedokładność wykonania (niedopasowanie) elementów, szczególnie gąsiorów. Ponieważ jestem jeszcze przed wyborem dachówki, bardzo uważnie przyglądałem się budowie sąsiada, na której właśnie ułożono dachówkę IBF. Dach jest 4-spadowy. Od strony ulicy wyglądało całkiem przyzwoicie, ale kiedy dojechałem na swoją działkę i spojrzałem w kierunku nowego dachu :o :o :o 1/3 połaci ma wyraźnie inny odcień!!! Czyżby z dwóch różnych serii? Ale mimo wszystko - jak to możliwe, że w dzisiejszych czasach, na super nowoczesnej, zautomatyzowanej linii technologicznej dzieją się takie rzeczy? Zobaczę, jak się dalej potoczą losy tej dachówki - być może wymienią?

 

Nie chcę tu nikogo zniechęcać do tej konkrentej firmy, ale uczulam na to, żeby starać się kupować z jednej serii produkcyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam IBF od ubiegłęgo roku i jestem zadowolony. Bardzo mi się podoba i nie wiem dlaczego niektórzy tak go "atakują". Jakieś przypadki reklamacji zdarzają się w każdej z firm. Przed kupnem oglądałem domy na których ta dachówka leży już od ponad 8 lat i wszystko było ok. Także wybór jest tylko Twój.

Marcin Cz. coś jesteś nastawiony wrogo do ludzi posiadających IBF. Pewnie dlatego że sam miałeś wcześniej ten dylemat i postawiłeś na Brassa. Teraz musisz go chwalić :)

A swoją drogą czy Twój Tata nie jest przewodniczącym w jednej śmiesznej organizacji działającej przy dużej firmie z naszego regionu. To by mi wiele wyjaśniło co do Twoich ataków na innych.

Sorki za wypowiedź ale wymusiłeś ją na mnie, jak czytałem Twoje posty.

 

 

Ja mam tą dachówkę od 8 lat i nie mam żadnych uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...