Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gniazdko Szyszuni


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 236
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czesć Anulla:lol2: cieszę się że do mnie zaglądnęłaś. U nas chłopaki już zrobili podłogówkę i wyprowadzili pod kaloryfery. Teraz czekamy na powrót ekipy żeby wylali wylewki i wtedy schnięcie nas czeka.

Mari u nas w całym domu podłogówka oprócz kotłowni i spiżarni. Dodatkowo kaloryfery w salonie, w pokojach i w wiatrołapie.Zobaczymy jak będzie się to sprawdzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Co dalej hydraulicy zamontowali kaloryfery ale mąż zdjął zanim cyknęłam fotki. W pomieszczeniach gospodarczych czyli kotłownia, spiżarka i pralnia położone zostały płytki. Dzisiaj tj. 15.06 zostały zafugowane.Dzisiaj mąż z majstrem obsadzili parapety wewnętrzne z aglomarmuru 2cm tyko nazwa mi teraz wyleciała ale coś z white:D. 2 dni trwały prace z dociepleniem strychu. 15 cm styropianu i na to wylewka. Chłopaki piekli się pod tą blachą bo były straszne upały 11,12 06.Grunt że zrobione:D mój wkład w docieplenie był niewielki bo tylko docinałam styro tam gdzie wychodziły ścinki ale zawsze to coś:D. Zapomniałam napisac że mamy już podpiętą kanalizację do domku. Teraz jeszcze woda i prąd. Co jeszcze kupilismy 50 tui shmaragd i 30 zostało posadzone a 20 czeka w poczekalni. To jeszcze nie wszytko bo mamy już zamówione plytki i tak na hol, wiatrołap i kuchnia idzie santera beige 45x45 gres szkliwiony. wc to też paradyż kolekcja indigo a łazienka to abrilla ale pomieszana silvia/silvio

Nie chcą się ładowac fotki później próbuje

Edytowane przez szyszszunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Izolda faktycznie drzwi są piękne ale niestety nie było mnie jak skończyli montować a jak wróciłam z pracy to panowie od szpachlowania już je zakleili folią i w sumie w całości ich nie widziałam i tym samym nie mam fotki:bash:

Ale to nic ponieważ w tym tygodniu na pewno panowie skończą szpachlowanie i wtedy się napatrzę;)

Teraz mała fotorelacja. Tak jak pisalam chlopaki zamontowali nam piec CO zdecydowaliśmy się na pie Defro. Oby się dobrze sprawował

[ATTACH=CONFIG]322463[/ATTACH] i tak wygląda miejsce dowodzenia.

Pierwsza warstwa szpachli położona w pokojach i na korytarzu. Do tego panowie już zrobili zabudowy KG. A tak na marginesie to mamy super tych panów bo są bardzo dokładni i cały czas coś doradzają i robią małe przeróbki coby nam się jak najlepiej mieszkało. Np nie wiem czemu ubzudarałam sobie żeby drzwi w pokojach otwieraly się w odwrotną stroną ale pan zasugerował żeby to zmienić i przerzucił nam prąd na drugą stronę drzwi i będzie jak trzeba. Jeszcze jedna fajna zmiana w kuchni a mianowicie rozebraliśmy komin który nam nie był w sumie potrzebny a zostały tylko otwory do wentylacji i tym samym zyskałam prawie 30 cm i brak trudności z dopasowywaniem szafek do uskoku.

Tak się prezentuje nasz wiatrołap jak się stoi w drzwiach i dalej korytarz i salon.... robi się naprawdę domowo

 

[ATTACH=CONFIG]322462[/ATTACH]

IMG_20150627_183757.jpg

IMG_20150627_183852.jpg

IMG_20150627_183922.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...