Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gniazdko Szyszuni


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 236
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Znowu za długa przerwa ale bardzo dużo się dzieje i późno dzieciaki się kladziemy a zanim zasną to i ja często zasypiam. Płyti w zasadzie położone tylko stolik pod umywalkę nie zrobiony ponieważ bardzo długo czekamy na umywalkę i przez to jest obsuwa. Ma być jutro po południu albo we wtorek rano. Koniec gadania cza na fotki

łazienka

IMG_20150802_141224.jpg

 

IMG_20150802_141233.jpg

 

mozaika pod prysznicem

IMG_20150802_141201.jpg

wc

IMG_20150718_192033.jpg

Edytowane przez szyszszunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) super że dodałas zdjęcia :)

powiem ci że łazenke masz rewelacyjną płytki są zajebiaszcze :D podobają mi się strasznie :yes:

mozajka pod prysznicem też super pomysł a powiedz mi jaki będziesz miała prysznic ?? szklane plastiki ?? z brodzikiem bez ??

pokój chłopaków jak go zobaczyszłam odrazu mi się gęba uśmiechneła :D

prace idą pełną parą czekamy na dalsze relacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witaj Aniu brodzik będzie taki niski 4,5 cm do tego kabina ze szkła przeźroczystego 90/90.

A u nas prace postępują ściana dekoracyjna w sypialni pomalowana i mąż ze szwagrem zaczęli układać panele w sypialni bo u chłopaków w pokojach już położone.

Próbowałam dodać zdjęcia ale konieczny już jest chyba remont kompa bo jakoś wszystko mi szwankuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany myślałam że mamy za sobą problem drzwi wewnętrznych ale niestety znowu coś nie tak.Teraz nie pasuje maskownica do drzwi przesuwnych bo wybraliśmy drzwi z Dre a kaseta eclisse podobno miała być uniwersalna ale oczywiście nie jest. Już mam dosyć problemów z drzwiami wewnętrznymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...