Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

Pestko, właśnie o tym mówiłam :)

Aniu te panele musiały by być wzdłuż pasa z patchworka, czyli wchodząc do kuchni od korytarza są do wejścia prostopadle. A jak musiały by być w korytarzu? bo ja myślę że wzdłuż korytarza czyli wchodząc do kuchni były by prostopadle położone do tych z korytarza

wiem, trochę mi masło maślane wyszło ale rozumiesz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na wizkach patchwork łączy się z drewnem i wygląda to dobrze (przepraszam, że trzecia lampa wyszła mi niżej :D )

 

[ATTACH=CONFIG]310479[/ATTACH]

 

A może zamiast szarej płytki położyć płytkę drewnopodobną, dopasowaną jak najbardziej do drewna w salonie? Wtedy łączenie z salonem nie będzie kłopotem i ilość faktur na podłodze zostanie ograniczona ;) Gdybyś je ułożyła wszerz, tak jak na wizualizacji i tak samo deski w salonie, kwestia ich połączenia byłaby banalna :)

 

Ja myślałam że drewnopodobne są passe :p

 

ale Tomkowa co wtedy w korytarzu dać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jus - nie rozumiem - ale patrząc na wizualizację, to myślałam, żeby położyć je odwrotnie (tu dochodzą do vivesów krótszym bokiem, a ja myślałam, żeby dać je dłuższą płaszczyzną - wtedy nie ma kłopotu z fugą na pasku:)

 

I tak, jak Tomkowa pisze, może wybrać najbardziej zbliżone do drewna i dać je w korytarzu i wiatrołapie?

Albo jak wybierzesz inny kolor, to chociaż kształtem się zbliżą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie tam, gdzie planowałaś szare byłyby drewnopodobne. Passe są? Od kiedy? ;)

 

będą się łączyć z prawdziwym drzewem, będzie to grało ?bo jakbym się nie starała to nie przypasuję kolorem i szerokością a pamiętaj że one się będą łączyć,

nie lepiej to będzie jednak wyglądać gdy płytki będą całkowicie różne od podłogi w salonie? niż przypominać drewno?

 

bo pomysł jest dobry, żeby były długie i wąskie bo zgra się to tak jak pisze Ana ale już do tej struktury nie jestem przekonana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażę Ci łączenie podłóg koleżanki Lucka6 (mam nadzieję, że się nie pogniewa, TU wątek):

[ATTACH=CONFIG]310485[/ATTACH]

mam nadzieję że nie, kawę postawię jakby co, byłam kiedyś u niej :) pięknie sobie mieszka

to też łaczenie salon kuchnia? bo gdyby nie te fugi to pewnie bym tych płytek nie rozpoznała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokićkałam z postem, a tak pędzicie, że wklejam jeszcze raz;)

 

jest bardzo duży wybór płytek panelopodobnych, w różnych kolorach - fajną kolekcję ma paradyż "my way"

http://zielonykran.pl/data/gallery/1/110_1200x1200.jpg

http://img32.olx.pl/images_tablicapl/102600627_1_644x461_thorno-plytki-drewnopodobne-ceramika-paradyz-my-way-cala-kolekcja-opoczno.jpg

 

nie wiem, jaki kolor drewna planujesz;)

zdążyłaś zobaczyć w którą stronę myślałam o tych "panelach"?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że nie, kawę postawię jakby co, byłam kiedyś u niej :) pięknie sobie mieszka

to też łaczenie salon kuchnia? bo gdyby nie te fugi to pewnie bym tych płytek nie rozpoznała

 

edit,

sprawdziłam, to łączenie jest łazienka z korytarzem i tam z pewnością będą drzwi które odwrócą uwagę od tych różnic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisałam w gugla płytka jesion i jest spory wybór. Tak jak Tomkowa pisze - jak wybierzesz jedno, to bez problemu powinnaś dobrać drugie. Wtedy połączenie salon/kuchnia nie będzie prawie w ogóle widoczne - uzyskasz piękną jednolitą podłogę i tym bardziej wyeksponujesz patchwork:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko, myślę ze nie będzie mnie stać na drogie płytki, nie liczyłam jeszcze tego ale skoro namówiłam męża na drewno i liczę się z kosztem max do 170 zł + vevesy 100 zł to na resztę podłogi przeznaczymy góra z 50-70 zł

chyba że wygram w totka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...