Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

2, 4, 5 są dobre. Podoba mi się wejście kwadratem w salon. Ładnie wygląda patchwork wokół wyspy. W tych trzech wszystko pasuje.

 

A patchwork kolorowy do d... :( niestety. Robi się cię zko i jakoś ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jak na wizki patrzę, to skos mi się najmniej podoba. najbardziej mi się widzi wersja, w której szare płytki wchodzą do salonu (ze względu na dywan patchworkowy te szare płytki potrzebują wg mnie trochę dodatkowej przestrzeni)

 

Pestka, jest gdzieś na forum cały wątek o płytkach drewnopodobnych, może tam podpowiedzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko

Jak taka ilość to może pociąć wodą do potrzebnego formatu.

Jus

Mi skos się podoba, i szare płytki,a vivesy jak w końcu.,gdzie pomiędzy szafkami czy taki pasek.

 

Drewno jakie olejowane lakierowane,bo jak olej to ja bym się nie bała.

 

Edit masz ujęcie z korytarza na łączenie salonu z kuchnią?

Edytowane przez Bejaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko

Jak taka ilość to może pociąć wodą do potrzebnego formatu.

Jus

Mi skos się podoba, i szare płytki,a vivesy jak w końcu.,gdzie pomiędzy szafkami czy taki pasek.

 

Drewno jakie olejowane lakierowane,bo jak olej to ja bym się nie bała.

 

Edit masz ujęcie z korytarza na łączenie salonu z kuchnią?

 

Beatko ale do jakiego formatu?vivesy jako pasek, zdecydowanie a drewno to pewnie olejowane skoro ma być trwalsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko ale do jakiego formatu?vivesy jako pasek, zdecydowanie a drewno to pewnie olejowane skoro ma być trwalsze

 

Formatu dla Pestki do tego jej bambusa;)

 

A jak w końcu wybierzesz vivesy konkretne i szare do tego to ci powiem,teraz to tak bym doradziła żeby odpadu było mało,a wszyscy i tak stwierdzą że to niepotrzebne i aby tak dokładnie wszystko grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na wizkach wyraźnie widać, że żaden skos, tylko wejście płytek w światło salonu. Tak, moim zdaniem, jest najładniej ;)

Edit: mi najbardziej podoba się wersja 4.

 

Dokładnie:) wejście z szarymi płytkami do salonu wygląda moim zdaniem bardzo dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałam się nad 4 z tego pierwszego wrzutu wizek ale czy wtedy nie lepiej dać vivesy ponad całym blatem? i były by dwie L w lustrzanym odbiciu?

edit

i to było by to praktyczne rozwiązanie

 

ale sercem jestem jednak za paskiem :)

tym

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/projekt/kuchnia/vivesy/7.jpg

lub tym

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/projekt/kuchnia/vivesy/11.jpg

Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]310656[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]310657[/ATTACH]

 

Te dwa, ale oba z wejściem płytek do salonu.

 

To z grafitową ścianą dla mnie odjazd, SUPER. Patchworki raczej w jaśniejszej szarosci.

Tylko gdzie się podziały piękne krzesła a'la Thonet, te gięte. Te co pani tu wstawiła niepasują :(

Nóżki od stołu pomalowałabym na kolor grafitowej ściany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.houzz.com/photos/12642631/Sea-Cliff-SF-contemporary-home-office-san-francisco

 

Dla córki pod rozwagę. ŁÓŻKO „dwupiętrowe” – dół nieco głębszy, żeby pościeli nie trzeba było chować. Po wsunięciu pod górną częś, jest tapczan-leżanka z poduchami, zamiast zwyczajnej i mało fajnej rozkładanej kanapy. A jak trzeba kogoś przenocować to są 2 wygodne tapczany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwa, ale oba z wejściem płytek do salonu.

 

To z grafitową ścianą dla mnie odjazd, SUPER. Patchworki raczej w jaśniejszej szarosci.

Tylko gdzie się podziały piękne krzesła a'la Thonet, te gięte. Te co pani tu wstawiła niepasują :(

Nóżki od stołu pomalowałabym na kolor grafitowej ściany.

czyli wybrałyśmy tak samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.houzz.com/photos/12642631/Sea-Cliff-SF-contemporary-home-office-san-francisco

 

Dla córki pod rozwagę. ŁÓŻKO „dwupiętrowe” – dół nieco głębszy, żeby pościeli nie trzeba było chować. Po wsunięciu pod górną częś, jest tapczan-leżanka z poduchami, zamiast zwyczajnej i mało fajnej rozkładanej kanapy. A jak trzeba kogoś przenocować to są 2 wygodne tapczany :)

dzięki :D ale wyglądają na wąskie trochę, natomiast patent z zasuwaniem z pościelą jest dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...