Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

Jus, pani mnie i ubiegła i pomogła w uporządkowaniu tego co wymyśliłam z podłogą, ale, sorry nie mam kiedy. Może Jutro, jak wrócę z połowem (oby) róż Rapsody in Blue. Marzę o nich od roku i teraz podobno są. Codziennie coś się dzieje takiego, że nie mogę przysiąść nad wizualkami i zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzięki :D ale wyglądają na wąskie trochę, natomiast patent z zasuwaniem z pościelą jest dobry :)

 

Takie łóżko miałam w pokoju mojej Kaśki jak mieszkałyśmy jakiś czas u moich rodziców. Materace były z IKEA 90 cm szerokości. Mogę poszukać zdjęć i chyba mam nawet rysunki, bo stolarz robił mi z sosny na zamówienie.

Tylko dolny tapczan miał skrzynię i materac podnoszony do góry.

Nadal mam to łóżko, tylko teraz dolna część stoi osobno, a górę rozmontowaliśmy i skręciliśmy inaczej. Powstało z tego takie klasyczne łóżko z wezgłowiem :)

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie łóżko miałam w pokoju mojej Kaśki jak mieszkałyśmy jakiś czas u moich rodziców. Materace były z IKEA 90 cm szerokości. Mogę poszukać zdjęć i chyba mam nawet rysunki, bo stolaż robił mi z sosny na zamówienie.

Tylko dolny tapczan miał skrzynię i materac podnoszony do góry.

też pomyślałam o stolarzu i nawet można je szersze zrobić i aby wygodnie było siedzieć to można poduchy wielkie dam dać, byłby fajny efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam takiej wizki

a zaklepane to nic jeszcze nie jest :D a co myślisz o tych patchworkach 60x60?

 

A to środkowa mała płytka wtedy ma jaką wielkość chodzi mi o tą płytkę w płytce ile małych jest na tej jednej 60cm

 

Edit

pasek pionowy konieczny bo dodaje pazura, a pomiędzy szafkami to wtedy przesunięty nie nad półwyspem tylnko z podłogi prosto wchodzi na ścianę chyba przy piecu chyba by wypadło.

Edytowane przez Bejaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jus, pani mnie i ubiegła i pomogła w uporządkowaniu tego co wymyśliłam z podłogą, ale, sorry nie mam kiedy. Może Jutro, jak wrócę z połowem (oby) róż Rapsody in Blue. Marzę o nich od roku i teraz podobno są. Codziennie coś się dzieje takiego, że nie mogę przysiąść nad wizualkami i zrobić.

Kasiu, bardzo dużo dla mnie zrobiłaś, jestem Ci bardzo wdzięczna

Powodzenia w polowaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na wizki patrzę, to skos mi się najmniej podoba. najbardziej mi się widzi wersja, w której szare płytki wchodzą do salonu (ze względu na dywan patchworkowy te szare płytki potrzebują wg mnie trochę dodatkowej przestrzeni)

 

Pestka, jest gdzieś na forum cały wątek o płytkach drewnopodobnych, może tam podpowiedzą?

 

bałam się trochę tych płytek wchodzących w salon bo to będzie duży kawałek, muszę to ogarnąć kredą na budowie i Wam pokażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

ale sercem jestem jednak za paskiem :)

...

... baaaardzo ciągnie mnie do tej grafitowej wersji, najbardziej, od początku jak ją zrobiłaś

i dla mnie koniec tematu kuchni w tym miejscu :-P

serce to najlepszy doradca!!

 

zdecydowanie popieram opcję wybraną przez Twe serducho... ciemną, bo wiadomo - sama też zrobiłam ciemną ścianę :) a pasek jest mega pazurem! coś nieoczywistego! tak ja luuuuuubię

 

 

może dlatego tak bardzo mi sie to podoba że nikt tak nie ma :D a ja lubię inaczej :wiggle:

moja krew :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dla mnie koniec tematu kuchni w tym miejscu :-P

serce to najlepszy doradca!!

 

zdecydowanie popieram opcję wybraną przez Twe serducho... ciemną, bo wiadomo - sama też zrobiłam ciemną ścianę :) a pasek jest mega pazurem! coś nieoczywistego! tak ja luuuuuubię

 

 

 

moja krew :lol2:

 

i nawet mężów mamy podobnych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...