Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

Waniliana, ale gdzie można się do Ciebie wprosić?;) gdzie Twój wątek?:)

 

Aniko - u mnie też wolna wola w decyzjach - pamiętam, jakie wywoływaliśmy poruszenie, jak chłopcy po narodzinach brata namiętnie spacerowali po okolicy z dziewczyńskimi wózeczkami i lalami w środku (starszy miał wówczas 5 lat! a młodszy 2,5). Lala miała pampersa, w każdym wózku była tetra i buteleczka - zajmowali się swoimi lalami naprawdę długo:lol2: I niejednokrotnie mijałam babki, które psioczyły pod nosem "Ależ ona ubiera te swoje córki, tak ponuro, zamiast dać różowe spodnie w motylki":lol2:

 

Justynko - którą łazienkę teraz urządzamy?:)

Opowiadaj o niej - co, jak, gdzie:D

 

Tutaj,jesteś bardzo potrzebna....

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?236745-Tuluza-na-finiszu-czyli-Wanilia-ucieka-na-wie%C5%9B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Och, to nie brzmi dobrze :eek: Skoro tak bardzo potrzebna mi pomoc to coś czuję że moja koncepcja kuchni zostanie zrównana z ziemią:bash: :rolleyes: NO nic, biorę na klatę ;)

 

Pomoc potrzebna graficzna Ani,Ona ekspresowo graficznie i wymiarowo pokaże wszystko tak że każdy bez pytań będzie widział, co gdzie stoi do tego przestrzennie to zrobi.

 

A kuchnię robisz pod siebie bo Ty tam gotujesz i dla Ciebie ma być wygodnie.;)

 

Edit

 

Co by nie wyszło że pomysły Ani nietrafione i tylko rysuje-jest odwrotnie....

Edytowane przez Bejaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy łazienkę na parterze :) musi być wyjątkowa jak kuchnia :p

jeśli chodzi o układ funkcjonalny, pani projektantka powiedziała że ten z projektu jest idealny :)

od lewej przedpokój męża przez który wchodzi się schodami spiralnymi do piwnicy ( uparł się na takie, bo marzył o nich od dziecka :D ) potem pralnia i łazienka :)

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/projekt/%b3azienka/%b3azienka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja szafki taki układ ja u Ciebie czyli z jednej strony dochodzi do ściany-jest tam szyba boczna ale oczywiście bez niej wiem że nie lubisz.

 

Kibelek jest tutaj w innym miejscu,ale może ktoś wie co to podoba mi się do drugiej łazienki.

 

Czy konkretne kafle już wybrane?

 

Kształty okrągłe kwadratowe.lampy nad lustrem zwisy kinkiety jakie lustro wklejane w ramie mozaika ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja szafki taki układ ja u Ciebie czyli z jednej strony dochodzi do ściany-jest tam szyba boczna ale oczywiście bez niej wiem że nie lubisz.

 

Kibelek jest tutaj w innym miejscu,ale może ktoś wie co to podoba mi się do drugiej łazienki.

Beata ja nic nie rozumiem:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

 

nie mam nic wybrane, tylko kolorystykę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zdjęcie wcięło

http://cdn4.urzadzamy.smcloud.net/t/photos/t/33334/aranzacja-lazienki_1335711.jpg

 

A teraz?

 

Edit w miejscu kibelka masz drzwi.

 

Aha chodzi mi o drugą moją łazienkę,u Ciebie może byc taki kibelek w której chcesz.

Edytowane przez Bejaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wybraną tylko miskę WC, koniecznie bez kołnierza :p

prawdopodobnie ta,

http://lazienkajutra.pl/pl/p/KOLO-LIFE-Miska-WC-wiszaca-RIMFREE-bez-kolnierza-M23120000/11729

choć cersanit ma tańsze ale kształt mi się nie podoba

http://www.elzet.sklep.pl/pl/p/CERSANIT-miska-wiszaca-Carina-CLEAN-ON-bez-kolnierza-deska-wolnoopadajaca-K31-032.K98-0069/15298

tak naprawdę, teraz pojawiło się ich sporo bo ma i Roca takie i też ladne i tanie

http://www.ceneo.pl/28694597#tab=spec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata, pierwsza fotka fajna z tą ścianką ale nie będzie tych ścianek już za dużo? druga w ogóle nie w moim guście

 

przeszukałam swoje inspiracje i prawie wszystkie są w szarościach do parteru :( tylko wnękę na wannę tak mniej więcej sobie wyobrażam, ale wanna ma być dopasowana do ścian bez tych wnęk z boku

634a42f932871c4ab0e7518d90c16267.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścianka ma schować wc,i stwarza możliwość zrobienia blatu umywalki czy nawet całej szafki od ściany do ściany.

Czy za dużo nie wiem,ale szarości od kuchni salon korytarz(podłoga) wcale nie za dużo chyba jak Ci sie podobają.

Chcesz wejść z podłogą z korytarza do łazienki (taką samą)

W piwnicy łazienka ma być szara,może ta u góry inna jednak?

 

Wanna zdecydowanie od ściany do ściany-tutaj ma te niepraktyczne szpary,a zabudowana czy tak jak w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak mówisz, szara ma być w piwnicy, na parterze tak jak na załączonej przeze mnie inspiracji :) wanna raczej zabudowana, wolnostojąca stwarzała by tylko miejsca do zbierania się przysłowiowych kotów a tam będe miała trudno wejść, nie wiem czym zabudowana ale raczej kafelkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane, taka mnie myśl jeszcze dziś naszła, zanim wpadniemy do łazienki...

 

planując kuchnie pamiętajcie o blatach na odpowiedniej wysokości - nie wiem ile macie wzrostu, ale ja niewiele, jakieś 162 i powinnam mieć blat spokojnie na wysokości 90-93cm. Teraz mam 86, bo tak kiedyś robiono kuchnie i przy dłuższym krojeniu, albo zmywaniu, a już nie daj Bóg na szpilkach wysiada mi kręgosłup. Mój mąż (176) w ogóle nie daje rady. To bardzo ważne, a często o tym się nie myśli zamawiając czy kupując kuchnie;)

 

Justynko - w łazience planujesz i toaletę i bidet? Czy może być toaleta myjąca?

Edytowane przez ana289
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane, taka mnie myśl jeszcze dziś naszła, zanim wpadniemy do łazienki...

 

planując kuchnie pamiętajcie o blatach na odpowiedniej wysokości - nie wiem ile macie wzrostu, ale ja niewiele, jakieś 162 i powinnam mieć blat spokojnie na wysokości 90-93cm. Teraz mam 86, bo tak kiedyś robiono kuchnie i przy dłuższym krojeniu, albo zmywaniu, a już nie daj Bóg na szpilkach wysiada mi kręgosłup. Mój mąż (176) w ogóle nie daje rady. To bardzo ważne, a często o tym się nie myśli zamawiając czy kupując kuchnie;)

serio kroisz na szpilkach ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...