Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

Kasiu, ale w tym układzie proponujesz aby w kuchni były płytki drewnopodobne ? fajnie byłoby mieć wolnostojącą wannę ale wtedy znowu czeka mnie kabina z szybami, wybór jest dla mnie prosty

Ana, tam nie ma gdzie wstawić drzwi, teraz mam "pralnie" ( zrobiona z WC blokowego, czyli mieści sie tam pralka i kosz na pranie) obok łazienki i jedno udało mi się z moją rodzinką, brudne ciuchy nie zostają w łazience tylko nauczyliśmy sie automatycznie wynosić je do pralni. W DOM-u także wprowadzimy ten zwyczaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aaa i jeszcze jedno - ktoś się pytał o zapachy obornika przy wentylacji mechanicznej. mnie też sąsiad uraczył takimi zapachami. W domu nie było nic nie czuć :D :D tylko nie wiem czy to kwestia dobrych filtrów - jesteśmy mega alergikami wiec powietrze mamy krystalicznie czyste. akurat tego dnia myłam okna w domu - fixy na dworze - to było najszybsze mycie okien na świecie hahaha - na bezdechu. tez mam tą magiczną myjkę - uratowała mnie wtedy hahaha :rotfl:

dobra, teraz wierzę Ci na słowo ze przeczytałaś całość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w łazience pokombinowałabym z zamianą wanny z prysznicem, żeby uzyskać miejsce na wannę wolnostojącą

 

[ATTACH=CONFIG]311182[/ATTACH]

 

Zamieniłabym miejscami ubikację z umywalkami - okno odbite w lustrze dodatkowo doświetliłoby łazienkę:) i byłoby miejsce na drzwi i ukryta półka na kosmetyki przy wannie (nawet gdyby wanne osadzać w podeście i nie sprzątać zakamarków:)

Edytowane przez ana289
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brudne ciuchy nie zostają w łazience tylko nauczyliśmy sie automatycznie wynosić je do pralni. W DOM-u także wprowadzimy ten zwyczaj :)

 

no to ślicznie - chociaż łatwiej je wrzucić do kosza w pralni stojąc w łazience na golasa - i już nie zawracać sobie więcej głowy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś, jak Ty przecież :D

 

ee tam, ja założyłam wątek jak już "machina" ruszyła i wielu błędów nie dało się uniknąć, a u Ciebie wszystko można przemyśleć i zaplanować:) czuję,że będzie pięknie:) poza tym u mnie to tylko mieszkanie, więc siłą rzeczy sporo ograniczeń:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić niższą ściankę i dalej szybę.

A sama kabina wewnątrz jest dość duża;)

 

Może stąd ten pomysł, że dla mnie prysznic tylko latem i na chwilę - za to wanna cały rok - uwielbiam te piany, bąbelki, wylegiwanie się z książką, winko i świece:D Dlatego wanna u mnie na pierwszym miejscu:)

 

jesu mam tak samo. Mamy na razie tylko prysznic i cierpię strasznie. okropnie mi pod nim zimno, z deszczownicy korzystać nie mogę (mam długie włosy i średnim pomysłem jest moczyć je o 2 w nocy :D)

 

no nie żartujcie, wanna 150 cm gdy cały dom z garażem ma 300 metrów ?:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

 

Przy takim metrażu myślałaś o odkurzaczu centralnym ?- rewelacyjna sprawa. U mnie na parterze jest 180 metrów, przez pierwszy tydzień nie miałam OC i to był koszmar, co sekunda latałam i wtykałam kabel do kolejnch gniazdek, o odkurzaniu schodów nie wspomnę, nie mam pomysłu jak je odkurzyć tradycyjnym odkurzaczem :lol:

 

ominęłam, wybacz :bash:

mi też nie podoba sie nadmiar kosmetyków w łazience, bardzo. Widziałyście jakie fotki mieszkań ludzie dają do ogłoszeń? makabra, pełno butelek nie wiadomo jakich specyfików, ja wolę jak jest to dyskretnie wyeksponowane, przecież to nic pięknego jak widać jakiego żelu używasz :) z drugiej strony bez sensu dla mnie przelewać je do jakiś ładnych pojemników. Więc chciałabym mieć jakąś dyskretną półkę, może być niewielka bo choć pracuję w drogerii to używam jednego rodzaju żelu aż się skończy a półki wolę aby miały bardziej dekoracyjne przeznaczenie :D uff :p

 

myślę że wymiary nie przewidują geberitu

płytki piękne, ale widziałaś cenę?

 

tutaj będą idelanie pasować te magiczne chowane szafeczki :D (nie mogę przeboleć, że ich nie będziesz mieć w kuchni).

 

Teraz mi przyszło jeszcze do głowy, że zrobiłabym drzwi (wejście) do pralni z łazienki - mamy tak teraz, a pralnia maleńka, ale komfort wyrzucania brudów bezpośrednio do kosza w pralni nieoceniony:D

 

Może tu też coś sprytnego - taką klapkę jak dla kota zrobić w ścianie, po drugiej stronie kosz?

 

małą galeryjkę załóż może :p, skąd ten dół?

 

mieszkamy 4 miesiące, a masa rzeczy rozgrzebana - trafiam na wyjątkowo "terminowych" fachoFFFFców :rolleyes:

Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...