Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Emila masz rewelacyjna pomysły :D ukryte szafeczki w łazience :) i klapka na ubranie :) Oskar dla Ciebie jeżeli da się to zrobić :D

 

OC jest w planach, w garderobie przy wiatrołapie chcę mieć to a w spiżarce to. Moze nie od razu tak jak Ty ale z czasem... :p

Nie łap dołów, w końcu już mieszkasz a ja nadal o tym marzę :) Ty już będziesz grillować na tarasie a ja użerać się z "fachowcami" od instalacji :( Wszystko zrobicie, spokojnie a potem pokażesz w zaprzyjaźnionym wątku u Juskry :D

 

Casuall koniecznie nadrabiaj, każdy głos się przyda :D

 

Amalfi dzięki za zajączka, kogoś mi przypomina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka na pewno podrzuci jakieś sprytne klapeczki do łazienki - ale chodzi o to, że wystarczą drzwiczki, w ścianie jakaś rura i wsio. prosta konstrukcja, tylko trzeba to teraz ładnie wkomponować w zabudowę całej łazienki.

 

 

U mnie nie ma jeszcze tych cudów do OC - na razie tylko jest rura długa i separator gruzu - bardzo się przydaje do sprzątania okołobudowlanego. Cieszę że planujesz te rury zwijane bo są super, sama nie mogę się ich doczekać.

 

Zastanawiam się czy chcecie oglądać moje wnętrza, bo są w stylu bardzo odmiennym, u mnie jest bardzo retro i klasycznie (przynajmniej chciałabym, żeby tak było) :p najlepiej czuje sie w takim klimacie. Ale wnętrza jak Twoje bardzo lubię oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emila, ja też :D

Juskra, te szafki z wizki Julianny to są właśnie szafki ukryte, choć widoczne, bo fronty są drewniane. Gdyby były w kolorze ściany, nie zauważyłabyś ich ;) Można też je zrobić tak, że wyglądają jak cała ściana wyłożona płytkami. Niedawno ktoś na łazienkowym pokazywał taką szafkę nad wc. I Karolina chyba też planuje taką :)

Pokażę i mam nadzieję, że właściciel nie pogniewa się za reklamę jego łazienki :D

Widzisz tu szafkę? ;)

 

mastar.jpg

 

A ona jest ;)

 

mastar1.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emila, ja też :D

Juskra, te szafki z wizki Julianny to są właśnie szafki ukryte, choć widoczne, bo fronty są drewniane. Gdyby były w kolorze ściany, nie zauważyłabyś ich ;) Można też je zrobić tak, że wyglądają jak cała ściana wyłożona płytkami. Niedawno ktoś na łazienkowym pokazywał taką szafkę nad wc. I Karolina chyba też planuje taką :)

Pokażę i mam nadzieję, że właściciel nie pogniewa się za reklamę jego łazienki :D

Widzisz tu szafkę? ;)

 

[ATTACH=CONFIG]311257[/ATTACH]

 

A ona jest ;)

 

[ATTACH=CONFIG]311258[/ATTACH]

 

Ale fajna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajna sprawa

 

Mnie też się podoba.

 

Widzę że układ idealny,został zmodyfikowany,czy zostajemy jednak przy wersji pierwotnej-bo pogubiłam się trochę.

 

Podziwiam porządek w łazienkach,ja maluję się w łazience i niestety nie mam wszystkiego pochowanego,ale bardzo bym chciała-nie wiem tylko czy reszta domowników byłaby równie zdyscyplinowana.

 

Bez kołnierzowa misa WC super.

 

Dziękuję za odpowiedź,dotyczącą reku i sąsiada rolnika obornika.

 

Mnie podoba się wersja z umywalką zamienioną z WC i bidetem, wtedy zostanie więcej miejsca na szerokość bo geberity będą na przeciw wanny.

 

Rozumiem powody dla których ścianka prysznica ma zostać tak jak jest-ona stoi już?

 

A pomysł z klapką na brudy rewelacja.

 

Na półce nie muszą stać żele,a świeczki czy płatki i tylko wtedy kiedy będą potrzebne.Jak mam czas to do wanny zabieram piling maseczkę odzywkę do włosów olejek do ciała nawet czepek i inne książkę też-fajnie jest mieć gdzie to chwilowo odłożyć oświetlenie do czytania w tym miejscu popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podoba.

 

Widzę że układ idealny,został zmodyfikowany,czy zostajemy jednak przy wersji pierwotnej-bo pogubiłam się trochę.

 

Podziwiam porządek w łazienkach,ja maluję się w łazience i niestety nie mam wszystkiego pochowanego,ale bardzo bym chciała-nie wiem tylko czy reszta domowników byłaby równie zdyscyplinowana.

 

Bez kołnierzowa misa WC super.

 

Dziękuję za odpowiedź,dotyczącą reku i sąsiada rolnika obornika.

 

Mnie podoba się wersja z umywalką zamienioną z WC i bidetem, wtedy zostanie więcej miejsca na szerokość bo geberity będą na przeciw wanny.

 

Rozumiem powody dla których ścianka prysznica ma zostać tak jak jest-ona stoi już?

 

A pomysł z klapką na brudy rewelacja.

 

Na półce nie muszą stać żele,a świeczki czy płatki i tylko wtedy kiedy będą potrzebne.Jak mam czas to do wanny zabieram piling maseczkę odzywkę do włosów olejek do ciała nawet czepek i inne książkę też-fajnie jest mieć gdzie to chwilowo odłożyć oświetlenie do czytania w tym miejscu popieram

Nad układem zawsze można popracować, wiemy o tym z doświadczenia kuchennego:)

tylko nie wiem czy dobrze będzie wyglądać jak po otwarciu drzwi od razu będzie kibelek

ta klapka też mi się podoba ale nie ma wolnej tej ściany, jest wanna i prysznic, a nad wanną to raczej średni pomysł

ścianka nie stoi, tylko ta wnęka jest zrobiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem pełna podziwu, super te szafki są pokazane przez Tomkową!

 

a ja myślałam że Ty w winie gustujesz :D

 

Oj, ja w wielu rzeczach gustuję :lol2: Ale np. słodycze i wino można świetnie połączyć :)

 

wino.jpg

 

I żeby nie było, bo Wielki Tydzień przecież, przez cały Wielki Post nie tykam ani jednego, ani drugiego :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...