Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

a z jakim winem? wytrawnym ?:D bo z innym byłoby chyba za słodkie?

 

tak sobie myślę że chyba nie da się zamienić tych sanitariatów z umywalką bo tam jest za wąsko, od ściany do drzwi jest 52 cm, nie da rady chyba?

i tak przy okazji jak będziecie oglądać inspiracje :D to poproszę o fotki z układem takim jak ja mam czyli jest umywalka z lustrem i ukryte szafki na jednej powierzchni bo tam zabudowę k-g trzeba by zrobić nad umywalką aby było równo

i tak sobie myślę że tego się nie da zrobić bo przecież jak pisałam wcześniej jest tam 52 cm :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie musisz robić całej ściany na równo i zabierać 20-30 cm w miejscu umywalki. Tam, gdzie blat i umywalka może być głębiej, a dopiero wyżej można zrównać z szafkami nad wc. Wtedy nad umywalkami też możesz mieć szafki ukryte za lustrzanymi frontami. W takich szafkach perfumy, kremy itd. :) I w ogóle całą ścianę lustrzanych frontów można by zrobić. To by dopiero był efekt!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz za ścianą umylkową?

pokój synka męża

 

Z wytrawnym :D

Sprawdzałam taką zamianę. Nie zmieści się wc i bidet przy drzwiach na 52 cm. Ale po co zamieniać? Ja bym wolała nie wchodzić od razu na wc ;)

my się już rozumiemy bez słów :D

 

Nie musisz robić całej ściany na równo i zabierać 20-30 cm w miejscu umywalki. Tam, gdzie blat i umywalka może być głębiej, a dopiero wyżej można zrównać z szafkami nad wc. Wtedy nad umywalkami też możesz mieć szafki ukryte za lustrzanymi frontami. W takich szafkach perfumy, kremy itd. :) I w ogóle całą ścianę lustrzanych frontów można by zrobić. To by dopiero był efekt!!

wiesz już ze nie lubię "pucować" wyobrażasz sobie te szafki lustrzane i te paluchy :D ? ja tak...

no właśnie dostałam wizkę od projektantki z taką zabudową i mi się nie podoba :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokażesz? :rolleyes:

ale naprawdę mi sie nic nie podoba :(

Może tak wanna pod oknem czy się zmiesci ?

[ATTACH=CONFIG]311296[/ATTACH]

ja pomyślałam aby wannę zamienić z sanitariatami, i wtedy dałoby się zrobić szafkę jak u Marty nad nimi i klapkę na ciuchy do pralni :D ale moja pani projektantka mówi że moze być wąsko, choć i tak ją poprosiłam aby mi to zrobiła ale będzie dopiero grubo po świętach.

No i jeszcze pomyślałam ze można skrócić tą ściankę do wnęki i wtedy moze nie będzie wąsko ? ale na planie nie ma wymiarów tej ścianki ani ścianki od ściany gdzie są muszle do okna i musimy jechać na budowę aby to pomierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jus, a czy możesz ścianę między pralnią a łazienką przesuną chociaż o 20-30 cm w stronę pralni.

Wiem, pytanie głupie, ale u siebie bym tak zrobiła, mimo wszelkich kłopotów.

Zobacz ile możliwości pojawia się w łazience, a pralni nie zaszkodzi.

 

JUSKRA-%b3azienka-sciana.jpg

 

Układ z wanną pod oknem i wejście do prysznica vis a vis drzwi, też uważam jest lepszy od tego jamnikowatego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jus, a czy możesz ścianę między pralnią a łazienką przesuną chociaż o 20-30 cm w stronę pralni.

Wiem, pytanie głupie, ale u siebie bym tak zrobiła, mimo wszelkich kłopotów.

Zobacz ile możliwości pojawia się w łazience, a pralni nie zaszkodzi.

 

[ATTACH=CONFIG]311298[/ATTACH]

ale co dałoby takie 20 cm? bo w pralni blisko ściany są drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ana zrobiła już taką wizkę i ta wnęka prysznicowa wyglądała jak bunkier, nie podoba mi się

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/projekt/%b3azienka/ana.jpg

 

NIe jestem w temacie, napiszę tylko że ten układ wygląda ciekawie a ścianę przy wannie można by chyba zastąpić szybą żeby było mniej bunkrowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale naprawdę mi sie nic nie podoba :(

ja pomyślałam aby wannę zamienić z sanitariatami, i wtedy dałoby się zrobić szafkę jak u Marty nad nimi i klapkę na ciuchy do pralni :D ale moja pani projektantka mówi że moze być wąsko, choć i tak ją poprosiłam aby mi to zrobiła ale będzie dopiero grubo po świętach.

No i jeszcze pomyślałam ze można skrócić tą ściankę do wnęki i wtedy moze nie będzie wąsko ? ale na planie nie ma wymiarów tej ścianki ani ścianki od ściany gdzie są muszle do okna i musimy jechać na budowę aby to pomierzyć

 

Pokaż, prosimy... ;)

A propos Twojego pomysłu zamiany wanny z sanitariatami: wcale nie jest zły, ale pamiętaj, że zabudowa ma swoją grubość, więc dojście do pralni przez klapkę, to będzie dosyć głęboki tunel. Między prysznicem a wanną rzeczywiście byłoby trochę wąsko, ale mogłabyś zrezygnować z drzwi na rzecz pięknej zasłony zsuwanej. Albo zrobić drzwi otwierane do środka kabiny. I wtedy po problemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż, prosimy... ;)

A propos Twojego pomysłu zamiany wanny z sanitariatami: wcale nie jest zły, ale pamiętaj, że zabudowa ma swoją grubość, więc dojście do pralni przez klapkę, to będzie dosyć głęboki tunel. Między prysznicem a wanną rzeczywiście byłoby trochę wąsko, ale mogłabyś zrezygnować z drzwi na rzecz pięknej zasłony zsuwanej. Albo zrobić drzwi otwierane do środka kabiny. I wtedy po problemie :)

warto chyba pokombinować w tą stronę :)

 

będziecie ją bardzo krytykować ale pamiętajcie ze idą święta...

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/projekt/%b3azienka/I%20wersja/1.jpg

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/projekt/%b3azienka/I%20wersja/2.jpg

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/projekt/%b3azienka/I%20wersja/3.jpg

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/projekt/%b3azienka/I%20wersja/4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka - wizualnie mi się bardzo podoba :rolleyes: w szczególności ta część z sanitariatami i umywalką. W drugiej części bym zmieniła chyba wannę, ten podest, jakoś wąsko jest z tą wanną... ale ogólne wrażenie nie jest złe. Czemu Ci się zupełnie nie podoba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...