Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

Zlew kolo pralki a w miejscu zlewu szafa na chemie

te wymiary podane na rzucie nie są dla mnie czytelne, powiem więcej część ścian w ogóle nie ma podanych wymiarów, dlatego aby sprawdzić co się zmieści i gdzie muszę na budowie to pomierzyć i sprawdzić czy Twoja propozycja jest dobra :) bo możliwa jest :p

a że jutro tam sie wybieram to pomierzę :D

Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie, żadne z naszych współpracowników, projektantów, wykonawców, ciotki, teściowe itp nie mają dostępu do wątku :)

no może Pani Kasia z okien podczytuje bo ona mnie znalazła na forum :) ale się nie ujawniła :D

dlaczego pytasz?

 

Bo tak pomyślałam,że takie podejście to pod presją nawiedzonych forumowiczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj czyli ten pion tam bedzie :/, moze wejdzie w półeczkę za wanną? Trzeba wykombinować dla niego miejsce.

architekci też cioty, nigdy tych pionów nie narysuja normalnie i nie omurują porządnie, zeby miał już swoje miejsce i było widać ze tam jest, dom wybudowany, wnętrza zaprojektowane, a tu rura jak w prl se idzie radośnie w centrum łazienki.

 

Przydałby sie duzy zlew roboczy, zeby umyć w nim wszystkie syfy, bo gdzie to bedziesz myła - w wannie? pod prysznicem? :D

Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj czyli ten pion tam bedzie :/, moze wejdzie w półeczkę za wanną? Trzeba wykombinować dla niego miejsce.

architekci też cioty, nigdy tych pionów nie narysuja normalnie i nie omurują porządnie, zeby miał już swoje miejsce i było widać ze tam jest, dom wybudowany, wnętrza zaprojektowane, a tu rura jak w prl se idzie radośnie w centrum łazienki.

 

Przydałby sie duzy zlew roboczy, zeby umyć w nim wszystkie syfy, bo gdzie to bedziesz myła - w wannie? pod prysznicem? :D

nie chce nawet wspominać o tym moim projektancie.... :(

ale jakie syfy? bo może w domu są inne niż w mieszkaniu :D bo psa kąpie w wannie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mały zlew roboczy zmieściłby się koło pralki spokojnie. Bardzo przydatne sąsiedztwo pralka - zlew - pralka :)
ściana z pralką ma ok 130 cm więc spokojnie tylko dlatego go przeniosłam aby mieć miejsce na odłożenie i oklapnięcie mokrych rzeczy no i suszarki małej nad zlewem nie będę mogła mieć bo tak okno mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściana z pralką ma ok 130 cm więc spokojnie tylko dlatego go przeniosłam aby mieć miejsce na odłożenie i oklapnięcie mokrych rzeczy no i suszarki małej nad zlewem nie będę mogła mieć bo tak okno mam

 

Tam okna wysoko może mała taka nożycowa do odkapnięcia recznie pranych rzeczy się jednak zmieścisz,rure ukryjesz będzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam okna wysoko może mała taka nożycowa do odkapnięcia recznie pranych rzeczy się jednak zmieścisz,rure ukryjesz będzie git

jutro pomierzę tą pralni i wszystko będzie jasne :) i zresztą trzeba też ocenić czy warto wydawać dodatkowe pieniądze aby zyskać 20 cm w łazience

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić półkę nad pralką, a nad zlewem suszarkę opuszczaną z bocznej ściany. Kilka przykładów jak można podziałać w pralni :

LAUNDRY-Whirlpool.jpgLaundry room-3.jpgLAUNDRy-turquois.jpgLaundry room-2.jpgLaundry room-1.jpg

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się też jak te meble są poustawiane w pralniach. Możesz posługiwać się wysokością poziomu pralki, żeby wiecznie nie nurkować do środka bębna, tylko mieć go prawie przed nosem, a na dodatek pod pralką w podeście masz szufladę na co chcesz.

Zlew można opuścić niżej. Wtedy wygodniej jest zaprać coś dużego i ciężkiego jeśli potrzeba.

Okno można obudować wiszącymi szafkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie masz wielkiej pralni, ale nawet w maleńkiej można wykorzystać pomysły i ułatwić sobie życie. Jak po prostu powstawiasz wszystkie klamoty, to naprawdę będziesz mieć ciasno. Jak pokombinujesz z pomysłami, to będziesz tę pralnię kochać, a ona oszczędzi Ci ciężkiej pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...