Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

TU wszystko co potrzeba, nawet suszarkę zmieszczono na jednej małej ścianie:

Wszystkie na fm patrzycie na te zdjęcia, jakby tylko tak jak na nich widać, można było komponować i zagospodarowywać przestrzeń :( A te fotki to kopalnia drobiazgów do przeniesienia w każde wnętrze.

Laundry room-10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TU wszystko co potrzeba, nawet suszarkę zmieszczono na jednej małej ścianie:

Wszystkie na fm patrzycie na te zdjęcia, jakby tylko tak jak na nich widać, można było komponować i zagospodarowywać przestrzeń :( A te fotki to kopalnia drobiazgów do przeniesienia w każde wnętrze.

[ATTACH=CONFIG]311457[/ATTACH]

 

Zgadzam się z Kasią:) Zdjęcia trzeba rozbierać na części pierwsze i łowić to co najlepsze dla nas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TU wszystko co potrzeba, nawet suszarkę zmieszczono na jednej małej ścianie:

Wszystkie na fm patrzycie na te zdjęcia, jakby tylko tak jak na nich widać, można było komponować i zagospodarowywać przestrzeń :( A te fotki to kopalnia drobiazgów do przeniesienia w każde wnętrze.

[ATTACH=CONFIG]311457[/ATTACH]

 

Ta jest super zabieram do inspiracji.Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się też jak te meble są poustawiane w pralniach. Możesz posługiwać się wysokością poziomu pralki, żeby wiecznie nie nurkować do środka bębna, tylko mieć go prawie przed nosem, a na dodatek pod pralką w podeście masz szufladę na co chcesz.

Zlew można opuścić niżej. Wtedy wygodniej jest zaprać coś dużego i ciężkiego jeśli potrzeba.

Okno można obudować wiszącymi szafkami.

będę miała dwa krany, jeden nad zlewem, drugi nisko do nalewania wiader :) opcja z półką mi sie podoba ale wtedy zabiorę sobie blat do składania ubrań, już kiedyś dyskutowałyśmy o tym :) pewne rzeczy na pewno wykorzystam, bo jest mała i muszę postarać się wykorzystać każdy kąt a nawet sufit, też planowała podsufitową, opuszczaną suszarkę jak na Twoich inspiracjach

 

Wiem, że nie masz wielkiej pralni, ale nawet w maleńkiej można wykorzystać pomysły i ułatwić sobie życie. Jak po prostu powstawiasz wszystkie klamoty, to naprawdę będziesz mieć ciasno. Jak pokombinujesz z pomysłami, to będziesz tę pralnię kochać, a ona oszczędzi Ci ciężkiej pracy.

 

tak mam zamiar zrobić :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko, u mnie opcja z deską się nie sprawdzi :) ja wynoszę deskę do salonu, prasuję na zapas oglądając jakiś film :D 1h-2h i mam spokój na 2 tygodnie, na szczęście nie narzekam na brak szaf i wieszaków wiec mam taki luksus że nie muszę prasować przed wyjściem z pracy

Może jakbym w pralni zafundowała sobie TV jak na inspiracji Pestki to tam bym prasowała :p

Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kosze do segregacji ciuchów przewidujesz??? zrobiłam sobie w końcu takie i jest cudownie :D pranie idzie duzo sprawniej. U mnie są to kosze z ikei do segregacji smieci - takie z klapką pod kątem, stoja jeden na drugim nie zajmuja miejsca.

jaka duża musiałaby być ta dziura do pralni :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

edit

jak wyszkoliłaś rodzinkę aby Ci segregowali pranie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież przez tą dziurę nie przelatuje wszystko - ręczniki, pościel, ciuchy wyjściowe, które ściągamy w ciągu dnia.

a ty przeciez jak już dopadniesz do tego kosza i zaczniesz szykować pranie to nie wrzucisz wszystkoego na raz do pralki - białego z kolorami, do pralki wskakują białe, a do koszy segregujesz resztę prania, gdzie czeka na swoja kolej.

 

z wyszkoleniem nie było problemu - bo co za problem, daltonistami nie są, łatwo przyszło :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież przez tą dziurę nie przelatuje wszystko - ręczniki, pościel, ciuchy wyjściowe, które ściągamy w ciągu dnia.

a ty przeciez jak już dopadniesz do tego kosza i zaczniesz szykować pranie to nie wrzucisz wszystkoego na raz do pralki - białego z kolorami, do pralki wskakują białe, a do koszy segregujesz resztę prania, gdzie czeka na swoja kolej.

 

z wyszkoleniem nie było problemu - bo co za problem, daltonistami nie są, łatwo przyszło :p

muszę do tego dojrzeć, jak już będę miała prawdziwą pralnie i miejsce na takie rozwiązanie :) ale pomysł jest dobry, trzeba sobie usprawniać życie a co do rodzinki to moja bardzo niezdyscyplinowana jest :) zwłaszcza mąż :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram - też mam segregację brudów - w dwukomorowych koszach ikea. Wstawiłam dwa i mam 4 pojemniki na brudne rzeczy (czarne, białe, czerwone i wielokolorowe). Przy ładowaniu pralki w ogóle nie myślę - i mój najmłodszy 3,5 latek już ogarnął gdzie co wrzucać:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapisałam w pamięci :) kubły na pranie :D

 

Dziękuję Wam za życzenia i także wszystkim odwiedzającym aktywnym oraz milczącym :) życzę Radosnych, pełnych Rodzinnego ciepła Świat

http://cdn4.thumbs.common.smcloud.net/common/R/e/s/Re2112477fYEL.jpg/ru-1-r-640,0-n-Re2112477fYEL.jpg

 

 

Tomkowa domyślam się że tłem są Twoje dekoracje :) ślicznie to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...