Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

Ja myślałam, że to już zostało ustalone, że najlepsza wersja to ta z przesuniętymi drzwiami, żeby kibelek z bidetem się po lewej od wejścia zmieściły, a umywalka na przeciwko nich, a między nią a prysznicem ukryte drzwiczki na rzeczy do prania lądujące w pralni :D I że czekamy na piękne wizki tego rozwiązania ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja myślałam, że to już zostało ustalone, że najlepsza wersja to ta z przesuniętymi drzwiami, żeby kibelek z bidetem się po lewej od wejścia zmieściły, a umywalka na przeciwko nich, a między nią a prysznicem ukryte drzwiczki na rzeczy do prania lądujące w pralni :D I że czekamy na piękne wizki tego rozwiązania ;)

nic nie było ustalone, na proste wizki czekałam :) potem będą piękne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej podoba się układ w pierwszej, ale ja się nie znam. Łatwiej dla mycia rąk jak trzeba na szybko ;)

Ja też robię przetwory, w domu planuje ich hurtowe ilości. Planuje na to ziemianie ;)

Chcesz inspirację dla spiżarni?

Przeglądam na bieżąco Twojego pinteresta :D dzięki za głos :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ więc wiesz że dla mnie wersja z umywalką koło prysznica a kibelki naprzeciwko półka geberitowa boczna mi nie grała a teraz chyba szafka z zsypem i tak bedzie wieksza niz pierwotnie wszystko wejdzie,obok pralnia w łazience nie trzeba tak jak piszesz.

 

Przetworów nie robię ale mrożę np grzyby a jak impreza jest to brakuje miejsca w lodowce,nawet bardziej takiego chłodnego miejsca gdzie gorący gar czy blachę z ciastem mozna odstawić więc spiżarnia zimna bardzo praktyczna,a zamrazalka jak jest miejsce to to jeszcze lepiej.

 

Edit

 

ścianka z prysznica ładnie się zmniejszy tzn bedzie zasłonieta wyżej przez umywalki

Edytowane przez Bejaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli głosowanie, to ja głosuję za wersją pierwszą. Można poczytać przy świetle dziennym. ;)

A biorąc pod uwagę bezpośrednią bliskość pralni klapki do niej w ogóle bym nie robiła. Jeśli domownicy nie są w stanie przejść dwóch kroków do sąsiednich drzwi, żeby zrzucić do kosza brudną bieliznę, to i z obsługą klapki mogą mieć problem. :p ;)

 

Jak ja Wam zazdroszczę tych spiżarni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mesliko wróciłaś :wave: czytaj i doradzaj :)

Sprout tęskniłam za Tobą :hug: co tak rzadko zaglądasz? aktualnie też mam obok maleńkie pomieszczenie szumnie nazwane pralnią :D i rodzinka nauczyła się przenosić tam pranie po kąpieli wiec jeżeli będzie pierwsza opcja to nie będzie problemu. Też się cieszę ze spiżarni, nawet dwóch :p

Karolina, moja projektantka też jest za pierwszą wersją, napisała tak :

"Przede wszystkim wolę pierwszą wersję bo zabudowa ładnie się komponuje a lustrze widać lampę i ładne płytki zza wanny - natomiast ta wersja daje mniej przestrzeni. Nie podoba mi się też wc obok wanny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...