Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tak mieszkam od grudnia. Ale jeszcze sporo nie skończonego. W zeszłym tygodniu dopiero montowali nam ogrodzenie ( zamówione we wrześniu ! ), dzisiaj zakładali siłowniki do bramy wjazdowej, a elektryk uzbrajał cała skrzynkę z prądem dla ogrodu. Był tez facet, tynkuje nam murki-balustrady na tarasie i balkonie, których nie skończyliśmy, bo mrozy przyszły.

mieszkam w małej wsi pod Skierniewicami - dokładnie pomiędzy Warszawą i Łodzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanie do Was

czy spotkaliście się płytką Geotiles Manises w sklepie stacjonarnym na Górnym Śląsku?

 

Witam, po cichutku podglądam :rolleyes:. Sklepu stacjonarnego nie znam, ale sklep internetowy http://dekordia.pl/ wysyła próbki, Właśnie czekam na 2 płytki z Geotiles - flow i kronos, koszt 35zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meliska, one są zewnętrzne, nie wiem czy już masz? allleee nic straconego możesz je jeszcze wymienić na te jedyne właściwe :rotfl:

 

zewnetrzne mam... cenowo drozsze i lepsiejsze niz frontowe glowne jezeli chodzi o ich typ, a juz zabrane do reklamacji bo tak nam popekaly:jawdrop::sick::bash: spekaly po 2mcach po zamontowaniu, a reklamowane na mc przed wygasnieciem gwarancji :p

 

zaczelam zalowac, ze nie wybralismy drzwi do tysiaka...obecnie czekam na ich powrot z reklamacji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wstawiaj takich jak u mnie główne :-D Przeciwpancerne są, a jak słoneczko od rana poświeci, to muszę się wieszać od środka jak mastif, bulterier albo inne zajadłe bydlę i ciągnąć za klamkę, żeby zamek otworzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki moje kochane, one nie są zewnętrzne, one są uniwersalne :)

o proszę tu opis :)

 

Pesteczko, drzwi zewnętrzne to jeszcze są w planach, w powijakach właściwie .... ale zapamiętam Twoją radę o pancerniakach :)

 

Melisko nie masz pojęcia jak sie cieszę że już wróciłaś, bez Ciebie nudno

 

Romana :welcome: i proszę się odzywać a nie tak cichaczem... :) u nas miło i przyjemnie, czasem gospodyni kawką a czasem winkiem raczy :)

Dzięki za podpowiedź, jak nie znajdę u nas sklepu to skorzystam, no i pewnie do Ciebie zajrzę pooglądać z bliska płytki :)

 

Emilka Ty się nie migaj, bo Skierniewice to nie koniec świata,wpadnę i to dopiero będzie się działo :p zdjęcia wrzucaj :D

 

Zmykam do pracy, bądźcie dzielne :) a jak ktoś znajdzie drzwi do piwnicy lepsze niż moje techniczne, to proszę się nie krępować i wrzucać fotki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka Ty się nie migaj, bo Skierniewice to nie koniec świata,wpadnę i to dopiero będzie się działo :p zdjęcia wrzucaj :D

 

Zmykam do pracy, bądźcie dzielne :) a jak ktoś znajdzie drzwi do piwnicy lepsze niż moje techniczne, to proszę się nie krępować i wrzucać fotki :D

 

tylko uprzedź wcześniej to ciasto upiekę :p

 

fotki zrobiłam, w tym dla pestki - związane z farbą wapienną :D

 

jessuu jak tam pizga u mnie w piwnicy. Wentylacja grawitacyna jest i jak są te wiatry to łeb normalnie urywa :wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...