Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

:lol2:

 

Emilka to prosto z kompa wrzucaj :D

wystarczy kliknac na ikonke z "drzewkiem", wybrac opcje zdjecia z komputera i dodac :)

pokaza sie mini ikonki to sobie pozniej je otworzymy..albo sama mozesz podczas dodawania tych zdjec (jak juz beda tutaj gdzie piszemy) kliknac 2krotnie na dane zdjecie, wyskoczy okienko i w nim zaznaczyc opcje Large lub Fullsize :)

 

jak nie beda chcialy sie wgrac, to oznacza, ze zdjecia sa duzego formatu i musisz je przerobic na format internetowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ok mam foty :p

 

moje lampki z casto - za 2 dychy chyba, te są wybajerzone bo mają klosze, mozna kupić też bez :lol2:

2015-04-10.jpg

 

sufit - słabo widać, bo w piwnicy ciemno, jak to w piwnicy. gwoździ od szalunków nie ma komu poobcinać :rolleyes:

 

P1070505.JPG

 

a tu zbliżenie na drewienko :D

 

P1070506.JPG

P1070507.JPG

 

 

a tu tajna receptura farby wapiennej, może do piwnicy Ci się przyda, żeby grzyba na ścianie nie było od wilgoci ?:rotfl: ( nie no na serio mówię, bo piwnica to piwnica)

 

2015-04-101.jpg

 

sorry za pierdzielnik, pobudowlany jeszcze :bash:

P1070506.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

 

Emilka to prosto z kompa wrzucaj :D

wystarczy kliknac na ikonke z "drzewkiem", wybrac opcje zdjecia z komputera i dodac :)

pokaza sie mini ikonki to sobie pozniej je otworzymy..albo sama mozesz podczas dodawania tych zdjec (jak juz beda tutaj gdzie piszemy) kliknac 2krotnie na dane zdjecie, wyskoczy okienko i w nim zaznaczyc opcje Large lub Fullsize :)

 

jak nie beda chcialy sie wgrac, to oznacza, ze zdjecia sa duzego formatu i musisz je przerobic na format internetowy :)

 

z kompa nie lubię, w programie guugla sobie wszystkie zdjecia obrabiam, porządkuje w albumach i jednym kliknieciem wrzucam na serwer w odpowiednim już formacie.

ale guugel już działa i fotki jak widać są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi, :hug: Podaj jeszcze średnicę tej beczki, bo my mamy beczkę, ale nie wiem, czy nie za duża.

Puszki pokostu, litrowe, czy większe ?

 

A próbowaliście może barwić ? He, he ....... apetyt rośnie w miarę jedzenia.

 

 

Szlifierką kątową można zjechać nieco te „strupy” na krawędziach i się sufit pięknie ucywilizuje. Zobacz sufity u Roberta Skitka (architekta dom z prześwitem). W jego dzienniku łatwo szperać, bo skondesowany. Ma chyba tylko 9 stron

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko beczkę zmierzę i sprawdzę jakie te puszki pokostu były - pewnie coś koło litra, kupowaliśmy w castoramie je.

 

farbę barwiliśmy - Julki pokój jest pomalowany na błękitno, zgodnie z życzeniem :wiggle: barwiłam pigmentem zwykłym do farb, w takich buteleczkach malutkich, też w castoramie kupowałam. Kolorki wychodzą raczej pastelowe. P1060745.JPG

 

Będę niedługo malować łazienkę, więc będziemy robić dużo mniej tej farby. Sama będę malować więc się podzielę doświadczeniami. Do tej pory podglądałam tylko malarzy jak malują i sam coś tam zamalowałam niewielkiego, po tym jak zaszpachlowałam niedoróbki różne :)

 

piwnicę kiedyś będę "dopieszczać" więc wtedy zeszlifuje wszystko z sufitu :)

P1060745.JPG

Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie informacje.

 

Pokój wygląda pięknie. Że pastelowy to się nie dziwię, bo to przecież mieszanka z wapnem. Ja by chciała uzyskać pastelowe cieple szarości, wytłumione bielą butelkowe zielenie. Ciągnie mnie tylko do granatowego, gorzkiej czekolady i burgundowego, ale to w małych ilościać i mogę jak glinkę prowansalską zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kolorkiem musiałabyś się pobawić - pomieszać sobie - buteleczka pigmentu kosztuje z 5 zł, więc prawie nic ;)

 

uwielbiam wszystkie orientalne głębokie kolory, i w ubraniach jako akcenty i w we wnętrzach.

granat połączony z czekoladą (meble, okna, połoga) i szarością mam w salonie :) chciałabym też przenieść go do mojej pracowni, tylko tam zamiast czekolady, czarne meble chyba wstawię, żeby kolejny kolor drewnia nie konkurował z obitymi brzozą skosami i sufitem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest więcej niż 2 kolory drewna :D bo mam okno balkonowe - w kolorze okien, mam tam drzwi - też ciemna bejca,i mam tam podłogę w kolejnym kolorze ciemnym :D kocham drewno ale robi się tam go dużo za dużo :p dlatego całe poddasze będzie bez drewnianych mebli :) tzn będą drewniane, ale białe lub czarne ;)

Po inspiracje zgłoszę się w stosownym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...