Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na pintereście, bo googluś dziwnie googluje i trzeba się nagłówkować z wpisywaniem kombinacji np.: Windows Treatment. Do tego dodajemy inside, interior, albo inne oznaczające wnętrze. Poza tym: wood, wooden, frame. Męka :( W pintereście łatwiej.

 

Te obudowy-okładziny wnęki okiennej mogą być i do tego zasłony, albo shuttersy, albo rolety, albo żaluzje. Wsio pasuje. Firanusie też. Zależy jaki styl chcemy.

Kiedyś wszystkie okna były tak obudowywane. Tak samo można otwory drzwiowe, szczególnie tam gdzie nie ma drzwi, albo są przesuwne (barn doors)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na kolorowo-odpustowo :rotfl:

 

 

no właśnie pestka masz jakieś realizacje z zasłonkami??

co wpisać w googla by to wyskakiwalo, bo nie umiem trafić

 

Karolina, dziś co nieco podrzuciłam kolorowego na pinterest: sypialniane i do łączenia kolorów, i w lampach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka wiem wygląda to jak 100 pytań do... ale z czego masz szafki? bo ja planuję z płyty. Masz takie porządne meble a nie nie lubisz gotować, skandal mąż znaczy się Ci dogadza?

 

burżujem nie jestem - szafki są z płyty, tak jak się robi szafki kuchenne:P Wszystkie widoczne elementy są z forniru a rzeżbione - cokoły, listwy są drewniane, Elementy wyspy też będą drewniane. Zamiast wydawać kasę na korpusy szafek, lepiej zainwestową ją w szuflady bluma.

 

gotować nie lubię, ale muszę :p za to lubię piec :p mam pełno gadzetów które muszę gdzieś popychać i uwielbiam hektary blatów roboczych - chociaż szykujac święta i tak się nie pomieściłam :rotfl:

 

U mnie futryna w drzwiach wejsciowych jest z czegoś cieniutkiego - sklejki własnie chyba, podobno ma to wytrzymać przymocowane to jest opaskami z obydwu stron.

 

 

tak se patrze na swoje okna czy by takie drewienko nie pasowało na glify walnąć :wiggle: sklejka cieniutka. bo też ciasno i musiałabym dookoła okna objechać cieniutką opaską frezowaną - bo parapety tylko 5 cm z obu stron wystają za obrys za okna. Będę mieć nad czym myśleć, kiedy nie będę miała juz żadnych problemów wykończeniowych na głowię :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może :( Pamiętam okna w kuchni, a między nimi półwysep. Między oknami miała wisieć fotografia morze o zachodzie drukowane na dibondzie. Przymierzałam tę fotkę, czy pasuje kolorowa, czy czarno biała.

Okna są obudowane na biało o ile pamiętam mdfem. TO jest to, ale nie mam zapisane czyja Kuchnia

GREY_no_frame-img0962i.jpg

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, widzisz. Za późno wpadłam na pomysł, żeby w nazwach plików wstawiać nicki i jest trochę takich, że nie pamiętam czyje to.

Faktycznie Oli robiłam obrazek, ale zupełnie inny. Żółty z czarnym jak plakat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to kuchnia kochanej AnetyS. Niestety większość zdjęć się już nie wyświetla :(. Szkoda, bo jej dom bardzo mnie inspirował, emanował ciepłem Anety i radością jej Dzieci.

 

Jus - jeśli Tobie obojętne to proponuję sobotę :). Dogadamy się już na priva :). Cieszę się bardzo :hug:

 

Ja swoje gresy też kupowałam w Domusie (jeszcze kiedy byli w TTW) :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...