Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

Justyś, czytam jak zwykle po łebkach ale Ciebie wzięłam na pierwszy kęs. Ja mam jedną mega drogą baterię w łazience na dole - byłam w niej zakochana, a teraz wszystko mi jedno, czy czyszczę Grohe, czy Omniresa;) Serio - Omnires daje radę - mam go już po raz drugi - w mieszkaniu takowego mieliśmy i przez 4 lata zero usterek. Gdybym miała jeszcze raz kupować baterie, wszystkie byłyby ze zwykłej półki - nikt tego nie doceni - nawet gospodarz;).

Jedyne co to z kludiego jestem zadowolona, bo po prostu idealnie mi pasuje do łazienki - sugeruje się tym kryteruim właśnie -powinno się Tobie podobać i pasować do koncepcji:hug:

Do wszystkiego trzeba podchodzić bez kompleksów - zawsze znajdą się życzliwi i albo coś będzie za tanie albo za drogie, także luuuz;)

Cieszę sie ze mnie wzięłaś na pierwszy :D pewnie przez to tulenie :D

Chloe, nie mam kompleksów pod tym względem, podchodzę do tego jak do ciuchów, uwielbiam sukienki z Tiffi, wydaje się że są szyte na mnie :) ale zachodzę do pepko i też coś kupuję, ostatnio pokochałam kocyki :D teraz mam kludi w łazience ale zwróciłam uwagę na markę dopiero po naszych rozmowach, brudzi się i robią sie zacieki jak na marketowej którą ma mama :D nie mam ciśnienia :D

Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bejaro - jak tam synuś? żyje?:)

 

moja siostra też zdaje - ledwo żyje:lol2:

 

Dzisiaj jak wrócił to padł naprawdę bo trzeci dzień najpierw podstawa a dopiero o 14 stej rozszerzenie ta przerwa ponoć najgorsza była.

 

Jutro przerwa w piątek mata rozszerzenie.Od poniedziałku od nowa.

 

Masz młodziutką siostrę powodzenia dla maturzystki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...