Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

No nie wiem, nie wiem ;) Wykazałam się ogromnym heroizmem i i już mogę zaprosić pod adres w sygnaturce :D Na razie są orzeszki, winko będzie wieczorem :D

 

do obiadu winko jak najbardziej sie nalezy :D

lubie wytrawne, ale moge isc na kompromis i wypic polwytrawne :lol2: czerwone :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Juskra, ależ Ty jesteś miła :hug:

 

Winko już schłodzone!! :)

 

O mila moja... lalalalalala pamietacie ta piosenke?

 

Kurde mialam kupic fajny ochladzacz (jak to sie na to mowi?) do wina, ale nie bylo czarnego koloru na necie..w sam raz by sie przydal :D

getFile.ashx?id=55845

jutro kupie stacjonarnie :D

ale mam fajny pojemnik na kostki lodu, wiec gdyby cos, kiedys to wiecie...na mocniejsze %, kostki bedziemy mialy gdzie trzymac :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa nie miła, tylko patrzeć potrafię :D skorzystamy kiedyś ani się nie spodziewasz, w końcu chyba nie mamy tak daleko do siebie :p

no ba! samolotem to w trymiga :D :lol2:

Madziu, u nas cisza... nic się nie dzieje, ja dalej tupię nóżkami a mój mąż ma czas.... :sick:

 

images?q=tbn:ANd9GcTlr_QI1g8W_oV9AV0lcmM-cFxn1OiBKolSOe7X8FYlhvUR6iPU

 

1. to tak jak u nas ;)

2. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustro mamy zrobić same, to znaczy ramę :D Lustro zamówimy u szklarza a ramę z mozaiki płytkowej :)

stoliki i krzesło mają być te ze wsi tylko je ładnie odnowić trzeba a łóżko i toaletka z mojej aktualnej sypialni. W toaletce trzeba tylko blat wymienić na biały .To będzie tania sypialnia :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampami się nie martwię, słonko taki super wątek stworzyła, na pewno pomoże :)

 

Właśnie pierwszą wersję zrobiła z taką wersją lustra jak mówisz a potem dała to duże :) nie wiem waham się. Sypialnia jest dosyć mała, lustro dobrze by jej zrobiło. pokój ma 15m

Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampami się nie martwię, słonko taki super wątek stworzyła, na pewno pomoże :)

 

Właśnie pierwszą wersję zrobiła z taką wersją lustra jak mówisz a potem dała to duże :) nie wiem waham się. Sypialnia jest dosyć mała, lustro dobrze by jej zrobiło. pokój ma 15m

 

Jednak będę się trzymać swojego: lustro wyłącznie tam, gdzie toaletka ;) Lustro w sypialni nie jest do optycznego powiększania pomieszczenia ;) To jest pokój, w którym się śpi i odpoczywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...