Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No właśnie.......

 

Ta toaletka z maszyny nie będzie chyba szeroka wąskie to lustro by wyszło,reszta sciany pusta szkoda takiej powierzchni,jak ma stać z boku ta toaletka jak na wizce.

 

blat na toaletce ma 60 cm szerokości i 40 głębokości, ten nowy nie wiem, podobno są takie "gotowce" z szufladami w Ikei. Szufladki by się przydały, bo zawsze mam na tym blacie mega bałagan, wszystkie kosmetyki na na niej leżą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Ania, pamiętam Twoją sypialnię z wątku Marty. Ale jesteś tak śliczną dziewczyną że naprawdę nie musisz :D

 

Powiem szczerze, podoba mi się to lustro i jego wielkość. Daje mu ogromnego pazura, bo druga strona jest grzeczna aż do bólu, poprawna. To lustro to odpowiednik mojej czarnej ściany w kuchni :D

 

łazienka wyszła politycznie poprawna wiec mi wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/projekt/sypialnia/1.jpg

 

pięknie!!!

 

dobrze jednak wymierz pomieszczenie, bo na projektach projektantów często proporcje nie zgadzają się z rzeczywistością.... ;)

źle będzie wyglądało jeśli nie będzie odpowiedniej przerwy między łóżkiem a ścianą.... tam musi być co najmniej 1,5 m (moim skromnym laickim zdaniem)

 

witałam się?

hejka :)

przyszłam od Tomkowej ;)

Edytowane przez Catti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Cati:) Chyba jeszcze do mnie nie zaglądałaś :) dzięki :D

 

Dobrze że zwracasz mi na takie rzeczy uwagę, moja projektantka jest dobrą dziewczyną ale ma małe doświadczenie i często umykają jej takie rzeczy. Całe szczęście że mam Was :) Zaraz posprawdzam na projekcie te wymiary

 

edit:

sprawdziłam wymiary, szerokość pokoju wynosi 347 cm, łóżko zmierzone i ma 190 długości więc będzie na "styk"

Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem zbyt ukierunkowana na nowoczesność w domu, ale to co zaproponowała projektantka z ramą lustra jest bardzo ciekawe. Kojarzy mi się od razu z latami 20., 30. ubiegłego wieku. Tylko jak to wyjdzie w „praniu”. Widziałabym małe płyteczki 10x10, albo mniejsze nawet. Fajne byłyby trójwymiarowe jak stożek, albo przynajmniej o takiej skośnie profilowanej krawędzi jak mają płytki metro. Najlepsze byłyby srebrne, żeby trochę odbijały kolor tkanin i ścian.

Lustro takie wielkie podoba mi się bardzo, nawet mogłoby być poszerzone w stronę okna, żeby toaletka była cała na tle lustra.

Najchętniej przesynęłabym toaletkę trochę ku środkowi lustra, ale miejsce, w którym w tej chwili stoi jest idealne jeśli chodzi o komunikację w sypialni.

 

Brakuje lampy przy toaletce – tu trzeba bardzo starannie dobrać. Oczywiście ja bym powiesiła z sufitu :)

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...