Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

Kasiu, są takie płytki i mozaiki z ćwiekami, właśnie mają taki stożek i takie rozwiązanie proponuje moja projektantka,widziałyśmy takie w Merze tylko nie pamiętam jak się nazywały i teraz nie potrafię ich znaleźć

lampy wiszące są nad stoliczkami, nie byłoby już wiszących za dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja bym się bała wszelkich "stożków", bo kurzu tam będzie niestety sporo, a po co? ;) Wybrałabym płytkę mozaikową kwadratową i ramę zrobiła z połówki płytki, aby było jak najmniej odpadów. Dune ma olbrzymi wybór mozaiki. Ile tam metrów trzeba? ;)

 

A taka z LM? ;) Sprawia wrażenie trójwymiarowości, ale tania nie jest :(

 

mozaika-el-laco-alttoglass,main.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tania czyli ile? dużo przecież nie będę potrzebowała a rzeczywiście ładnie się prezentuje. Trzeba by się tylko zastanowić czym ładnie boki płytek zakończyć aby nie było widać cięcia płytki. Właśnie wysłałam już wczoraj zapytanie do projektantki jakie duże te lustro zaplanowała ale nie dostałam odpowiedzi jeszcze. Szkoda ze nie potrafię znaleźć tej płytki. To były jakby połączone ćwieki srebrne, nie "macałam" jej wtedy bo nie sądziłam ze w moim domu może znależć miejsce taka ekstrawagancka płytka za to projektantce bardzo przypadła do gustu i przemyciła ją do moich wnętrz :) Co do tych zakamarów możesz mieć rację, muszę ją po prostu jeszcze raz zobaczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że żeby miało odpowiedni smaczek, charakter, to musi być oparte lekko skośnie o ścianę. Projektantka bardzo dobrze zrobiła. Jak zlicujesz ze ścianą to wyjdzie banał. Sorki, Tomkowa, tu się z Tobą nie zgodzę i będę walczyć jak tygrysica syberyjska :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że żeby miało odpowiedni smaczek, charakter, to musi być oparte lekko skośnie o ścianę. Projektantka bardzo dobrze zrobiła. Jak zlicujesz ze ścianą to wyjdzie banał. Sorki, Tomkowa, tu się z Tobą nie zgodzę i będę walczyć jak tygrysica syberyjska :)

 

mam właśnie takie inspiracje na pintereście, stojące na ziemi lustra z ozdobnymi ramami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że żeby miało odpowiedni smaczek, charakter, to musi być oparte lekko skośnie o ścianę. Projektantka bardzo dobrze zrobiła. Jak zlicujesz ze ścianą to wyjdzie banał. Sorki, Tomkowa, tu się z Tobą nie zgodzę i będę walczyć jak tygrysica syberyjska :)

 

Ja się poddaję :lol2: Ale myślisz Pestko o lustrze na stałe opartym, czyli wykonanym w ścianie z lekkim skosem? Bo chyba nie chodzi o wykonanie tak olbrzymiego lustra wolnostojącego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustro musi mieś sztywny tył. Opiera się je skosem na prostej ścianie, ale u góry muszą być haki do zamocowania lustra. Między ścianą i lustrem jest przerwa. Tylko górny rant się styka ze ścianą.

Podglądałam w naturze jak się to robi. Tak wygląda lżej, choć całe lustro jest wtedy diablo ciężkie.

 

Tomkowa :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...