Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Juskra - sweethome ubogi, a roomstyler trudny i nie można edytować. Spróbuj w floorplanner.com - ma potężną bibliotekę, którą dodatkowo możesz edytować (wielkości, położenie, kolor) i jest bardzo prosty w obsłudze;)

 

Nooo - to za godzinkę czekamy na Twoją wersję kuchni

 

jaaasne :p zapłaciłam już pierwszą ratę więc musisz się wstrzymać dwa tygodnie na wizki mojej pani :lol2:

Dzięki tym wizualizacjom, znalezionym przypadkiem w sieci, trafiłam na FM :) Moich łazienek robiła ta sama osoba. Jak ja się z tego cieszę :)

Juskra, trzymam kciuki za projekty wnętrz!

 

Ja pamiętam, ze moją przygodę z fm zaczęłam właśnie od wątku Julianny16, do dzisiaj mam ten wątek zapisany w moich zakładkach :D Oj jak ja to przeżywałam, ten post z salonem to oglądałam z kilkanaście razy na zasadzie znajdź 5 różnic :rotfl:

Nie dziękuję Tomkowa za kciuki :) raczej liczę na Twoje rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julianno16 znowu wróciłam do Twoich wizek salonu, całkiem inny odbiór po tym czasie :) i mam pytanie, czy masz tak jak w wizkach w okolicach stołu jadalnego płytki? Zaskoczyło mnie to rozwiązanie ale w sumie jest to praktyczne bo pod krzesłami najbardziej się ta podłoga niszczyć chyba będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaasne :p zapłaciłam już pierwszą ratę więc musisz się wstrzymać dwa tygodnie na wizki mojej pani :lol2:

 

No myślałam, że z niecierpliwości zaczniesz już sama rysować - a wizki przyjdą w swoim czasie;)

(ale to chyba tylko ja taki niespokojny duch jestem, hahaha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to w ogóle masz kolorowe pomysły :) ciekawie jest u Ciebie :D

Ha, bo ją drugie pokolenie hipisów jestem i w sumie się boję pokazywać pomysły bo w sumie to bym mogła tabor cygański mieć ;) dlatego nie ma w sumie nic konkretnego jeszcze. przecież mnie zjedzą na jak na FM pokaże elewacje - na północnej stronie albo zrobię grafikę gwiazd albo puszczę szybko rosnący bluszcz (mój tata botatnik już mi hoduje). A i tak to najbardziej normalny pomysł. Znasz pomysł na grafikę z mchu?

Też chciałabym projektanta bo boję się coś popsuć ale wątpię bym znalazła na tyle nienormalnego. No nic - o pinterest daje dużo pomysłów.

Przeglądanie forum przez komórkę jest do niczego ale syn jest na etapie że najchętniej wróciły mi do brzucha a jak się nie da to mam non stop się przytulać. No ale to miesiąc i znowu będzie szaleć ;-) wtedy na spokojnie przejrzeć cały temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myslę, ze Cię nie zjedzą tylko z ciekawości będą zagladać.bo tak naprawdę mało na FM jest takich "innych" wątków, raczej większość lubi bezpieczne wnętrza i elewacje. Twoje inspiracje np. na drzwi zewnętrze są nie tylko odważne ale będą wzorem dla innych, wytyczasz szlaki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też niestety z trudem :(

 

nie jestem sama..

w grupie razniej.. :D

 

Przeciez nei trzeba znac sie na wszystkim co nie?

 

A u mnie domowy szpital buuu

mloda o 2 w nocy postawila cala chalupe na nogi..

czuwalam przy niej do 8rano.. pozniej zrobilam zmiane warty z moim, bo juz sil nie mialam..

wstalam przed godzina i widze ze obie teraz goraczkuja.. mlodsza przestala poki co wymio***

glowa mi peka.. 2 proszki lykniete..oby mi puscilo..

 

jak ja nie lubie takich scenariuszy :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry:)

nie wiem jak u Was, ale moi jeszcze śpią, nawet pies :) ja porannym ptaszkiem nie jestem ale tak długo ? :D Cisza, spokój to co robić? oczywiście że myślę że o tej mojej kuchni :D wiem nudzę już :D Ostatnio pomyślałam ze nad blatem muszę mieć porządne oświetlenie, ale jakoś ledy do mnie nie przemawiają to pomyślałam ze efektownie będą wyglądać takie jakieś 3 zwisy, no ale co wtedy z okapem? będzie przeszkadzał, no i tak parę dni chodze z tą myślą i wreszcie eureka :D, okap blatowy :wave: Oglądam namiętnie domo+ i tam kiedyś Candi taki zaprojektowała, płyta była przed oknem. Zaczęłam drążyć temat i znowu klops bo ceny tych cudeniek są z kosmosu :bash:Parę fotek

jeden z tańszych ponad 7 tysięcy

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/okap.jpg

[ATTACH=CONFIG]303273[/ATTACH]poniżej mercedes wśród okapów 36 tys :)http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/okap3.JPG

a teraz mój faworyt, koszt około 10 tys

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/Okap-blatowy-BORA-CLASSIC-CKAS-okapykuchenne-pl-1.jpg

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/Okap-blatowy-BORA-CLASSIC-CKAS-okapykuchenne-pl-2.jpgto tyle w tym temacie, może za rok kiedy będę zamawiać meble to stanieją :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...