Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

dzieci są nie do zdarcia :) zawsze szybciej dojdą do siebie :) A Ty dbaj o siebie, mąż niech obiad niedzielny gotuje :D Bierzesz coś ? ja zawsze 2 gripeksy na noc i jestem jak nowo narodzona :D

ciekawe ile razy mnie się jeszcze zmieni układ szafek w kuchni, oj ja ja bym chciała już tego dachu i okien!

A tu ciekawostka, ku przestrodze ;wysłałam do kilku firm zapytanie ofertowe na dach, na konkretną dachówkę. jedna z nich złożyła mi ofertę ok 7 tys mniejszą niż druga ( sprawdzona ) wysyłam całość do wykonawcy ucieszona że zaoszczędzimy trochę a tu co? okazało się że firma chciała nas delikatnie mówiąc wprowadzić w błąd. Gdyż mimo że przesłałam im rzuty dachu i listę od wykonawcy co potrzebuje to nie uwzględnili wszystkich potrzebnych akcesoriów, no i laik by się nabrał. Przykre te czasy w których przyszło nam żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzień dobry:)

nie wiem jak u Was, ale moi jeszcze śpią, nawet pies :) ja porannym ptaszkiem nie jestem ale tak długo ? :D Cisza, spokój to co robić? oczywiście że myślę że o tej mojej kuchni :D wiem nudzę już :D Ostatnio pomyślałam ze nad blatem muszę mieć porządne oświetlenie, ale jakoś ledy do mnie nie przemawiają to pomyślałam ze efektownie będą wyglądać takie jakieś 3 zwisy, no ale co wtedy z okapem? będzie przeszkadzał, no i tak parę dni chodze z tą myślą i wreszcie eureka :D, okap blatowy :wave: Oglądam namiętnie domo+ i tam kiedyś Candi taki zaprojektowała, płyta była przed oknem. Zaczęłam drążyć temat i znowu klops bo ceny tych cudeniek są z kosmosu :bash:Parę fotek

jeden z tańszych ponad 7 tysięcy

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/okap.jpg

[ATTACH=CONFIG]303273[/ATTACH]poniżej mercedes wśród okapów 36 tys :)http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/okap3.JPG

a teraz mój faworyt, koszt około 10 tys

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/Okap-blatowy-BORA-CLASSIC-CKAS-okapykuchenne-pl-1.jpg

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/Okap</p><p> -blatowy-BORA-CLASSIC-CKAS-okapykuchenne-pl-2.jpgto tyle w tym temacie, może za rok kiedy będę zamawiać meble to stanieją :p

 

Ja też mam na taki chrapkę wiec wyszperałam taniej:

 

http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/3722728_-fdw-908-rb-franke.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mel, :hug:

herbata ze świeżym imbirem w plasterkach najlepiej niech się z 15-20 min poparzy;

możesz dodać miodu;

czosnek utarty z niewielką ilością spirytusu, a jak nie dasz rady to mocnej wódki (60%) i łyżeczkę co kilka godzin;

dużo owoców i warzyw;

 

Ja też dziś zaczęłam dygotać. Po raz pierwszy od 2 lat tak podle się czuję. Pewnie odreagowuję te ostatnie tygodnie.

Zrobiłam sobie cały termos, 1,7 litra, herbaty z imbirem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam imbiru :(

 

i alkoholu ani kropelki :(

 

wczoraj pol wieczora w szlafroku pod kocem i 2 koldrami..i nadal mna rzucalo :eek:

 

jakis virus mutant czy co?

 

najgorsze noce..glowa boli i ucho..(mialam na nie 2 operacje) cos czuje, ze wizyta musi byc w PL zrobiona jak najszybciej..

 

no dobrze..nie zasmiecam watku... dziekuje za porady, :hug: moze jutro uda mi sie wyskoczyc na chwile do sklepu po ten imbir :yes:

 

Pestka zdrowka :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam że mogę na Was liczyć :) z Bajero będziemy polowały na promocje, zamówimy dwa i przesyłka będzie tańsza :D

Bejaro, masz już projekt kuchni ? pokaż....:popcorn:

Pestko, pewnie opadają emocje, coś tam czuję że żyjesz na wysokich więc życzę zdrówka, polecam herbatkę z wkładką, kołderkę i książeczkę :D

Mel, nie zaśmiecasz pisz co chcesz może się poczujesz lepiej, szczerze mówiąc już dawno nie byłam tak bardzo chora, 2 lata temu zapalenie dziąseł, oj działo się :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mam jeszcze projektu,będzie prosta bez wyspy z miejscem do siedzenia.Mam nadzieje że te okapy jeszcze stanieją ,wspólna przesyłka jak najbardziej-może za podwójny zakup rabat dostaniemy.Wymyślaj dalej,jaka motywacja będzie, do walki z nałogiem-podziwiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mam jeszcze projektu,będzie prosta bez wyspy z miejscem do siedzenia.Mam nadzieje że te okapy jeszcze stanieją ,wspólna przesyłka jak najbardziej-może za podwójny zakup rabat dostaniemy.Wymyślaj dalej,jaka motywacja będzie, do walki z nałogiem-podziwiam

 

Wolę nie wymyślać, okaże się że za mało paliłam :) i teraz za mało zaoszczędzę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich chorych,dużo zdrowia i moja rada-zażywać ibufen i paracetamol na przemian bardzo dobrze zbija gorączkę.

o tym wiem, po zeszlomiesiecznej wizycie z corka na pogotowiu :yes:

 

Juskra, jestes trzecia osoba w przeciagu 2 tygodni, o ktorej dowiaduje sie, ze rzucila palenie :D

Kibicuje i nie daj sie nalogowi..

za oszczedzona kase mozesz sobie kupic jakies cudenko do nowego domku :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek pognało mnie do Duki. To a propos cudeniek. :D Szukam czajnika z możliwością regulowania temperatury i podtrzymaniem przez minimum pół godziny. Jest takich kilka w różnych cenach i z różnymi możliwościami. I Duka mnie zabiła – BORK. Mają dwa czajniki tej firmy i jeden jest tak wypasiony, że klękajcie, ale cena też wypasiona.

Konkluzja – nie palę, więc nie mogę na niego uzbierać :bash:

 

Mel, gdybyś była bliżej pożyczyłabym Ci kota Pasqala. Jest świetny na wszelkie choroby i zawsze wie gdzie na mnie zalec, kiedy się źle czuję. Wprawdzie najlepszy jest na problemy typu ból brzucha, albo kolan, ale ciepły kołnierzyk z kota świetnie działa także na przypadłości laryngologiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na miesiąc pochłaniam tabliczkę czekolady :cool:

Musiałabym do tego rzucania dołożyć winko (kieliszek do obiadu) i piwo, które popijam jak pracuję w ogrodzie. No, lata oszczędzania. Klops

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czajnik nie tak długo :) wyliczyłam że od dnia rzucenia palenia do ( w marzeniach) planowanej przeprowadzki czyli listopad 2016 mija 694 razy paczka dziennie :eek: to wychodzi ok 10 tys czyli stać mnie na faworyta :p tylko czy mój mąż zaakceptuje mój argument :wiggle: późna pora to mi głupoty przychodzą do głowy. Dobranoc wszystkim nocnym markom :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Pestka dziekuje za Pasqala, znam te zdolnosci lecznicze kotkow :yes:

znajomej kot kiedys ciagle pchal sie do wozka z malenkim dzieckiem i wokol glowy sie kladl..nikt nie wiedzial dlaczego...okazalo sie, ze zbijal goraczke temu malenstwu.

 

Moja mlodsza to po kontakcie z kotem, chomikiem.. dostaje wysypki.. oczywiscie wtedy dzialam ja-smaruje ja mascia a pozniej po zaleczeniu ponownie przyprowadzam do tych zwierzatek.. i co? nie ma reakcji alergicznej.. dziwne to..

 

co do oszczednosci to ja podobnie jak Pestka.. nie pale, nie jem slodyczy, z owocami tez mam problem :rolleyes:

chyba kawe bym musiala odstawic :lol2: uwieeelbiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...