Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

Mel, może to taka lagodna postać uczulenia. Poza tym nie wszystkie zwierzaki jednakowo uczulają.

Nasz przyjaciel jest uczulony na każde futro. Dziewczynki były strasznie nieszczęśliwe, bo psy tylko w ogrodzie. Do domu nie były wpuszczane. I... okazało się, że shiatsu go nie uczula. Mają psinkę od roku. Łazi za nim bez przerwy. Pakuje się na kolana i do łóżka. Śladu uczulenia nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bogumil dobrze mówi :) Pij tej imbirowej herbaty ile chcesz. Ile imbiru, to musisz sama sobie wypracować. Ja lubię dużo i jak postoi z półgodziny (w termosie, żeby nie stygło). Wtedy jest mocniejszy smak. Tylko pokrój go w cienkie plasterki. Lepiej naciągnie.

 

Zdrowiej Mel, bo Ci humor oklapł i smutno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój sposób na przeziębienie jest taki że do pół szklanki ciepłej wody (ale tak nie więcej niż 40st) wrzucam rozgnieciony ząbek czosnku i łyżkę miodu - piję tak na wieczór. Pomaga ZA KAŻDYM razem. Pewnie dlatego że jest to tak paskudne że organizm woli zwalczyć chorobę niż być zmuszonym wchłonąć to po raz drugi ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaga ZA KAŻDYM razem. Pewnie dlatego że jest to tak paskudne że organizm woli zwalczyć chorobę niż być zmuszonym wchłonąć to po raz drugi ;P

dobre :)

 

dziś przez przypadek trafiłam do wątku szocika i tyle ciekawych linków tam znalazłam, oto jeden z nich:

http://vaku-dsgn.pl/sklep/kwiaty/25-dmuchawiec-na-drewnie.html

dzielę się, dziewczyny na pewno się nie pogniewają

 

dziewczyny jak to się robi, że piszecie "tutaj" i otwiera się link? i mam pytanie, jeżeli chciałabym pokazać Wam ten obrazek z w/w strony vaku czyli skopiowałabym go i tu zamieściła to popełniam jakieś przestępstwo?

Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zrobiłaś jeste w porządku.

To dział trochę jak na Pintereście. Zdjęcie, którego nie modyfikujesz i nie zmieniasz mu nazwy, pozwala via google dotrzeć do oryginału. I tak jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...