Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

Masz na myśli drzwi zewnętrze ?

Wysłałam zapytanie ofertowe do Wodoplastu, czekam na wycenę :)

 

Myślę że najlepsza opcja jest ta pierwsza z postu 510 :) można powiedzieć ze stoję bokiem do okna, choć ja interpretuję to jako że okno mam raczej za plecami :)

To okno będzie otwierane na zewnątrz i będzie miało opcję uchylenia :wiggle: takie samo jest w sypialni, która jest za kuchnią :) Myślę że ten bok od wejścia będzie wyglądał jak fronty, nie brałam innej opcji pod uwagę :) myślałam ze mówisz o drugim boku tej zabudowy :) a co myślisz o tym aby dalej za zabudową dać takie szafki jak ma Julianna16 ( te z fotki)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak zewnętrzne.

 

Nie wiem czym będą wykończone te ukryte waskie szafki chodzi mi o te dwa prostokąciki czy kwadraciki z każdego rogu koło tych szafek, bo rozumiem że będą do samego blatu ? Szafki Julianny mi sie podobają tylko właśnie czy w tym jednym rogu nie umiem sobie tego wyobrazić jak to bedzie wiśieć jedno przy drugim.

Te szafki koniecznie powinny być w kontrastowym kolorze ,jaki masz kolor wybrany dla całych mebli?

 

Fakt stoisz bokiem tyłem, ale w drugiej opcji centralnie tyłem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zewnętrzne.

 

Nie wiem czym będą wykończone te ukryte waskie szafki chodzi mi o te dwa prostokąciki czy kwadraciki z każdego rogu koło tych szafek, bo rozumiem że będą do samego blatu ? Szafki Julianny mi sie podobają tylko właśnie czy w tym jednym rogu nie umiem sobie tego wyobrazić jak to bedzie wiśieć jedno przy drugim.

Te szafki koniecznie powinny być w kontrastowym kolorze ,jaki masz kolor wybrany dla całych mebli?

 

Fakt stoisz bokiem tyłem, ale w drugiej opcji centralnie tyłem;)

 

dwa kwadraciki to k-g żeby można było wbudować te ukryte szafki :) zaraz poszukam i wkleję Ci inspirację którą dostałam od Pestki i rzeczywiscie będą do blatu i nie będą wystawiać ponad ścianę. Szafki od Julianny16 to miałam nadzieję że Wy coś doradzicie, kolory mam wstępnie wybrane, fronty będę z drewna lub w ekonomicznej wersji czyli forniru i chyba część białych tak jak tu ale z czarnym sprzętem i ciemnym blatem,

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/pokazane/kitchen-zone-tips.jpg

 

ukryte szafki jak tu

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/pokazane/Leicht-storage-system.jpg

 

ale ze o co cho? bo sie pogubilam :lol2:

 

napisalas uchlac...wiec pomyslalam, ze opic..:lol2:

 

 

 

Jeszcze nawet nie piłam... a tu takie kwiatki:cool::rotfl:

 

:oops:poprawiłam

 

za niedługo będziemy pić bo coś słyszałam że jakąś więźbę się opija :D a u mnie na garażu już jest :p

 

Ja nigdzie nie poszłam :( Wiesz, bo gadasz ze mną na pintereście.

Odzywam się raczej jak mam coś do powiedzenia :)

Z Tobą na łączach ciągle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o to chodzi że płacze że garaż nie podlega ustawie 8% VAT-u stąd problem ale damy radę, do końca marca ma być dach :) i się rozstajemy :)

Bejaro a Twój domek ma już daszek ?

 

Ma daszek, bez kilku dachówek skrajnych i rynien,zakończeń gąsiorów-ale to będzie robione dopiero przy podbitce ponieważ nie montujemy deski czołowej wcale, tylko później obijemy płytą OSB plus styropian i otynkujemy całą podbitkę-taka podbitka tynkowana.

 

Teraz czekam na wyceny instalacji-i mam wybrać geberity-ale TY mnie przegonisz, czy wylewki i tynki masz już wycenione-jakieś namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego boję się rzucania, ale podziwiam i trzymam kciuki.

 

nie dziękuję :) miałam już przerwy w paleniu, najdłuższa 3,5 roku :) wstyd się przyznać ale lubię palić :( kuchnię z wyjściem na taras wymyśliłam z tego powodu aby rano na kawkę i papieroska mieć blisko :) wiec znając siebie wytrwam aż do zamieszkania w domku... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...