Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z tymi szafkami to właśnie jest dylemat. Piękne ale dla mnie kompletnie niefunkcjonalne (154cm wzrostu).pomysł jeszcze ze na tym blacie będziesz coś jeszcze miec i będziesz się przez to przedzierać by dostać talerz itp. Z wierzącymi nie ma takiego problemu

 

czy tak oto mój zamysł na pionierskie szafki rozbija się jak ten kryształowy żyrandol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tak oto mój zamysł na pionierskie szafki rozbija się jak ten kryształowy żyrandol...

 

Widziałam szafkę zamontowaną w rogu przy wysokiej zabudowie otwierała się do góry,w srodku jako ostatnia pólka był blat który wyjeżdzał bokiem, aby można było łatwiej sięgać.

 

Może to zbyt kosmiczne rozwiązanie,ale gdyby, każda z tych półek np 3 wysuwała się do przodu na prowadnicach, coś podobnego jak szuflady zamontowane w szafkach,ale nie rozwiązuje to problemu przynajmniej tej najniższej z kolizją tego co stoi na blacie.Chodzi mi oto otwierasz drzwiczki,czy tam przesuwasz,wtedy podział dopasowany do szerokości przesuwnych drzwi i każdą półeczkę oddzielnie przemieszczasz do siebie.Nie wiem jaka wytrzymałość musiała by być-jakiś metalowy system może.

 

Wierząca,w to że marzenia się spełniają, albo zrezygnujesz z nich całkowicie przekonana co do tej decyzji, i rozeznaniu wszelkich możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie półki to nie problem. W końcu nawet IKEA ma pólki-szuflady kuchenne. Fajny pomysł :) Podoba mi się :)

Nisko na blacie jest łatwo sięgać. Problem zaczyna się od 2-giej półki (blat = 0).

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

juz sobie w glowie ukladam jak ja okno od srodka umyje...teraz kiedy sa juz meble..

ojj trzeba bedzie wchodzic na blat..wyjscia innego nie ma..

myjka na wysięgniku i po kłopocie kochana :)

albo siup swój zgrabniusi kuperek na blacik :wiggle:

 

...

mam blat przy oknie, przychodzi Pani do okien aby je umyć :rotfl: ( nie cierpię myć okien :mad: )

a ja uwwwwwwwwwwwwwwwwwielbiam :) :)

przynajmniej narazie :-P

 

mężo mi kupił myjkę do okien i rach-ciach okna wypucowane :) w sobotę wymyłam prawie wszystkie w domu a sporo ich i to kloce wielkie no i byłam z siebie mega dumna że tak szybko mi szło... no i bez smug!! bo zawsze najgorsze dla mnie było wypolerowanie by mazów nie było

 

 

 

 

.

co do szafek w kuchni... w mieszkaniu do górnej półki w szafce też nie sięgnę bez stołka... a do tych klamotów co stoją na szafkach to już totalnie... zawsze staję na krzesło - trzymamy tam rzeczy najrzadziej używane, odświętne talerze itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do mycia okien męża zatrudnić ;) skoro mój dal się przekonać to każdy się powinien dac ;)

ja tam lubie myc okna...

u siebie myje za kazdym razem jak w PL jestem..i to dobrze, bo ten syf nie jest juz taki paskudny jak za pierwszym i drugim razem... to byla katorga...ale i tak lubie :D

 

Karolina pokaz jaka to myjka? skoro to takie fajne, to moze i ja sobie kupie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa...przebrnęłam przez ostatnie 10 stron:) i jak zawsze uśmiałam się serdecznie - a już hit z żyrandolem mnie powalił:lol2: hahahaha

 

O tych ukrytych szafkach nie pomyślałam, że mogą być niewygodne. Nawet stoję przy blacie i "sięgam" do takich szafek o głębokości 30cm i wydaje mi się, że do pierwszej (na wysokości blatu) i drugiej sięgnę bez problemu, a mam 162cm wzrostu. Wyżej już bym nie robiła, bo bez krzesełka by się nie obyło;)

 

Karolina - jaką masz myjkę? Ja mam karchera, co prawda bez wysięgnika, ale jestem w niej absolutnie zakochana i od dnia zakupu uwielbiam myć okna, lustra i inne szafy z połyskiem:p I bez przerwy to czynię i z chłopcami wyrywamy sobie tę myję i każdy chce myć:lol2: Myjka genialna, choć ogromna zasługa płynu - okna bez smug, bez polerowania, na mrozie jedną ręką w rękawiczce umyte!http://emotikona.pl/emotikony/pic/0elvis.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Karolina pokaz jaka to myjka? skoro to takie fajne, to moze i ja sobie kupie :D

ja ogólnie też lubiłam myć okna... tylko to polerowanie :sick: tego niecierpiałam

 

a myjkę dostałam taką jak pisze ana:

...

Karolina - jaką masz myjkę? Ja mam karchera, co prawda bez wysięgnika, ale jestem w niej absolutnie zakochana i od dnia zakupu uwielbiam myć okna, lustra i inne szafy z połyskiem:p I bez przerwy to czynię i z chłopcami wyrywamy sobie tę myję i każdy chce myć:lol2: Myjka genialna, choć ogromna zasługa płynu - okna bez smug, bez polerowania, na mrozie jedną ręką w rękawiczce umyte!http://emotikona.pl/emotikony/pic/0elvis.gif

widzę że mamy identyczne zdanie o niej :)

 

to moja i brudna woda po myciu :D :

karch.jpg

 

i mam do niej taką rączkę:

http://informatorbudownictwa.pl/i/images/5/3/3/dz01MzMmaD04MDA=_src_103533-1%20karcher%2017.jpg

 

 

 

jeszcze ze 2 razy okna umyję i powinny być już idealne... teraz były strasznie zaciapane farbami i jeszcze miejscami niedomyłam dobrze i kropeczki są małe... ale efekt i tak mnie mega zadowala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...