Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Do wszystkiego do okien można też wtedy bez tej butelki z płynem do psikania a tylko tą do odsysania,bo ten myje bez detergentów,a szyby to jednak super chyba z tym plynem do szyb jednak.Tylko co z okleiną na oknach.http://http://www.karcher.pl/pl/Produkty/Home__Garden/Parownice/Modele_parownic/15130000.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam karchera W75 - myje tylko szyby, lustra, meble z połyskiem, kafle. Ramy nadal ręcznie:sick:

 

 

Witam, po wypoczynku zdjęcie super widziałam.

Czy masz dwie ściągaczki taką szerszą 28 cm i normalną małą?

 

Edit

 

A kabina prysznicowa, też tym myjesz-zacieki z wody schodzą?

Edytowane przez Bejaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu; piszac meble z polyskiem masz rowniez na mysli fronty lakierowane?

nie rysuje to ich?

 

Ja tez poki co to recznie.. kiedys patyczkiem do uszu czyscilam takie zakamarki;-)

ostatnio to sobie odpuscilam..

w NO jestem jedyna na naszej ulicy, ktora okna myje... :lol2:

przegiełaś z tym patyczkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mel - fronty lakierowane jak najbardziej - ściągaczka zasysa wodę i jest z gumy, nie ma co rysować, bo prawie nie dotykasz powierzchni, a woda w cudowny sposób znika:)

Bejaro - tak, mam i dużą i małą ściągaczkę i dodatkowo spryskiwacz z myjką. Nie mam kabiny, ale sądzę, że jak najbardziej można. Można też szyby samochodowe:)

Jeszcze sobie przypomniałam o cudzie nt płynu karchera - u nas pada jakiś twardy deszcz - odkąd sięgnę pamięcią, po umyciu okien, jeśli padał deszcz, to po wyschnięciu pozostawały na szybach kropki po deszczu (najbardziej widoczne i wkurzające pod słońce). A po umyciu płynem nie ma śladu po deszczu, a padał nam wielokrotnie. Mija 2 miesiąc po umyciu okien, a nadal są bardzo bardzo czyste - nie idealne, jak po umyciu, ale takie, że mnie nie denerwują (a wyjątkowo nie lubię brudnych okien;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, tym sc3 można zrobić jeszcze oprócz okien i zakamarów?

 

Pokazywał nam Pan na targach, podłogi wszystkie powierzchnie płaskie wtedy nakłada się na końcówkę taką jak na szczotki z odkurzacza mikrofibrę.mozna dokupić inne szczotki mnie przekonały takie małe okrągłe podobne do tych z elektrycznych szczoteczek do zębów trochę większe kręcą się czy tam ruszają, do fug ponoć świetne.I jeszcze parę innych-mój M widział i się napalił.

 

Aniu,

Właśnie chciałabym ten 75-przekonuje mnie szeroka ściągawka do dużych okien, a powiedz czy do suszarki do ubrań potrzeba podłączenia do kanalizy albo wody-bo chciałabym przygotować w razie czego.

 

Acha, ma wyjść nowy model ponoć z dłużej trzymającą baterią i coś ze zbiornikiem na wodę chyba brudną ma być większy o ile nie pokręciłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko - suszarkę mamy kondensacyjną z pompą i z tego co pamiętam musi mieć tylko prąd - ale dopytam męża, bo nie pamiętam. Do kanalizy na pewno nie, ale chyba do wody też nie, bo ona nic nie pobiera. Woda z rzeczy zbiera się w pojemniku, fafoły i prusze z drugim i tyle:) Bardzo przydatne przy 3 małych urwisach:)

Wracając jeszcze do karchera - mnie bateria w zupełności wystarcza. I pojemnik na brudną wodę też - po wszystkich oknach miałam raptem pół pojemniczka.

 

Ale zaintrygował mnie teraz ten do podłóg - czy jest na wszystkie rodzaje? Przecież on parowy - jak sobie radzi w drewnem? Nie moczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja suszarka do ubrań nie ma podłaczenia ani do wodyy (bo jej nie pobiera) ani do kanalizy - wylacznie prad. Woda zbiera się w pojemniku i ja sukcesywnie wylewam.

 

Dobrze za to miec solidną wentylacje tam gdzie bedzie stała suszarka bo wydziela ona sporo ciepla.

 

O super dzięki, właśnie dlatego piec gazowy CO przenieśliśmy do pomieszczenia gospodarczego-bo tam musi być grawitacja-a w pralni koniecznie chcieliśmy anemostat (tak to sie zwie?) od reku.

 

Czy wszystkie modele tak mają, czy znowu jakieś nowe mają tak że zamiast pojemnika jest podłączenie do kanalizy, długo masz suszarkę, jakie opinie?

 

Pytam bo muszę wiedzieć do hydraulików czy mają zrobić dodatkowy punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

Ale zaintrygował mnie teraz ten do podłóg - czy jest na wszystkie rodzaje? Przecież on parowy - jak sobie radzi w drewnem? Nie moczy?

 

Niestety nie zapytałam,gapa ze mnie bo to mnie też interesuje-ale ja jestem maniaczką Targów zapytam przy okazji.U Was Poznaniu duże targi, ja w tym roku odwiedziłam już dwa razy-czekam na Wrocław-tam to jest super byłam w zeszłym roku.

 

Suszarkę chcę bo widzę że ma dobre opinie w większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...