Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomkowa chcesz zrobic zamowienie w sieciowce odziezowej? ;-)

czasami ceny znizkowe powalaja na kolana i przez tydzien po butikach chodze :lol2:

 

Mmelisa, byłoby super, ale w obecnej mojej sytuacji to stan portfela powala mnie na kolana. Co tam kolana, rozłożona jestem na łopatki :rotfl: Muszę więc chodzić w skurczonych ubrankach :lol2: Ale nie ma tego złego: czas zacząć myśleć o diecie :rotfl: Od myślenia o diecie się chudnie, jak myślicie?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa ja za kilka dni lece do Norwegii do kolezanki - bilet w 2 strony 180 zł (juz z wykupionym bagazem), do Francji tez można w takiej cenie bilety kupic. A w okresie wyprzedazy mozna ubrania kupic taniej niż w PL.

Wiec dziś zakupy za granica to wcaleni nie musi byc zart... :) Lecisz rano do Paryza pierwszym samolotem obkupujesz siebie i rodzine i wracasz ostatnim :D :D :D (NIgdy czegoś takiego nie robiłam, ale głupie to całkiem nie jest )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agr przepraszam za te literówki, ale nie wiem jak wyłączyć autouzupelnianie na androidzie :/ staram się czytać potem ale może zdazyc się że cos przegapić :(

A gdy wychodził nowy iphone widziałam przelicznik ze za cenę tego telefonu w Polsce masz bilet do Londynu w 2 strony, nocleg w hotelu, jakiś alkohol, bilet na metro, do muzeum i jeszcze jakieś atrakcje No i oczywiście telefon w angielskim sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś muszę skrobnąć, bo znowu rano odeśle mnie 3 strony do tyłu ;(

 

Mel, Twój zabrania Ci kupić suszarkę wyraźnie dlatego, że szaleńczo lubi patrzeć jak prasujesz takim miękkim posuwistym ruchem pochylając się nad deską i przesuwając ciężar ciała z jednej nogi na drugą. Zwróć uwagę, czy nie spaceruje za Twoimi plecami :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś muszę skrobnąć, bo znowu rano odeśle mnie 3 strony do tyłu ;(

 

Mel, Twój zabrania Ci kupić suszarkę wyraźnie dlatego, że szaleńczo lubi patrzeć jak prasujesz takim miękkim posuwistym ruchem pochylając się nad deską i przesuwając ciężar ciała z jednej nogi na drugą. Zwróć uwagę, czy nie spaceruje za Twoimi plecami :lol2:

 

Pestka jestes the best :lol2::lol2::lol2::lol2:

 

a wiesz.. czasami tak nachodzi mnie od tylu... i to nie zawsze przy prasowaniu.. jak kawe robie... jak gotuje :lol2:

ciekawe czego ode mnie chce? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...