Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

czy lustro i grafika ( swoją drogą fajna ) na jednej ścianie to dobry pomysł?

 

Bardzo podobają, mi się kolory,też uważam że lampa za fotelem do wymiany,ale to drobiazgi,czy oprócz tej ślicznej lampy ze szklanymi kulkami,stojącej i tej na stoliku obok kanapy nie będzie innego oświetlenia?(ten stolik okrągły podoba Ci się.?)

 

Przy TV są drzwi harmonijkowe,chyba lepiej zrobić inne jeżeli mają zasłaniać biblioteczkę to proste meblowe, czy tam jest jakieś pomieszczenie.

 

A grafika czy lustro to zdecydujesz póżniej wg oba to za dużo,Wnętrze zaprasza do zamieszkania-taki mój odbiór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

stół:jawdrop:

 

a tak serio, to bardzo ładnie, fajne te krzesła tapicerowane:)

a ta zabudowa z tv, po prawej stronie jak to ma wyglądać?

chodzi mi o te "pionowe listwy" :)

ja bym tylko fotel inny dała, chyba delikatniejszy jakiś i lampę obok fotela chyba też bym wymieniła:)

póki co to nie wiem co jest z boku tej zabudowy :) interpretuję to jako drzwi harmonijkowe :p czekam na wizki kuchni, potem się z nią spotkam i wyjaśnię wszystkie wątpliwości, lampa oczywiście że do zmiany, musi być na jakimś ruchomym stelażu, ma być przecież do czytania, fotel to nie wiem, nie mam jakoś uwag na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobają, mi się kolory,też uważam że lampa za fotelem do wymiany,ale to drobiazgi,czy oprócz tej ślicznej lampy ze szklanymi kulkami,stojącej i tej na stoliku obok kanapy nie będzie innego oświetlenia?(ten stolik okrągły podoba Ci się.?)

Przy TV są drzwi harmonijkowe,chyba lepiej zrobić inne jeżeli mają zasłaniać biblioteczkę to proste meblowe, czy tam jest jakieś pomieszczenie.

A grafika czy lustro to zdecydujesz póżniej wg oba to za dużo,Wnętrze zaprasza do zamieszkania-taki mój odbiór

Co do stolika przy kanapie wg mnie ładnie wyglądałby,taki na jednej nodze,np z takim motywem,podobnym do podstawy z lampy z abażurem.

 

Zabudowa jest do omówienia, coś mi tam zgrzyta ogólnie ( nie ma tam pomieszczenia), stolik do czytania - nawet nie zwróciłam na niego uwagi :) delikatny bardzo, może o to chodziło? co to oświetlenia to też uważam ze za mało jednak, chyba coś planuje w suficie? lampa nad stołem całkiem, całkiem :D co do stolika - zgoda, ale nie rozumiem motywu z lampy :p

 

Obraz zdecydowanie bez lustra i jeden duży zamiast 2. Wzór fajny - podoba mi sie :D:)

Lampki stołowe wg mnie zbyt cięzkie.

Stolik kawowy tez zmieniłabym na lżejszy

 

Ogólnie - bardzo bardzo przyjemne wnętrze :)

Szociku moze te lampki to te szaleństwo którego troszkę mi brakuje :D też myślę że lustro to już za dużo, chyba ze pani projektantka chce abym w nim oglądała telewizję z kuchni :) no tak na przekątnej ono wisi :)

 

Dzięki Wam za pozytywne oceny, też ogólnie bardzo mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stolik,do czytania delikatny jest i ok,chodzi mi o ten ażurowy przy kanapie ,na którym stoi lampa z ciemnobrązowym abażurem-ten mi tu nie pasi,kojarzy misię z wiklinowym.

acha, a ja myślałam że ten przy fotelu w oknie, nie jest za dużo trochę tych stoliczków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam katar, nie oddycha, boli mnie głowa i telepie temperatura pierwszy raz od 2 lat. :( Jestem zła i nie pomogły nawet żarty z Mel, więc wywala prosto z mostu.

Szocik ma rację.

Lampa za fotelem wyjątkowo się pani projektantce nie udała. Okropny grzmot.

Lampki nad stołem za duże.

Krzesła niby fajne, ale za potężne.

A co z tą zabudową??????? Wygląda jakby tv wisiał na szafie!

To coś w kącie to ma być bieliźniarka do tej szafy???

 

Eh, J jeszcze nie wrócił z Krakowa i nawet koty sobie poszły, a ja tu sama dogorywam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha, a ja myślałam że ten przy fotelu w oknie, nie jest za dużo trochę tych stoliczków?

 

Stoliczek,czy coś innego fajnie mieć, aby postawić lampę przydatną przy kanapie, bo stojąco podłogową masz przy fotelu-dwie podłogowe to chyba za dużo,a przy kanapie ja bym coś chciała taka stojąca na stoliczku fajna jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam katar, nie oddycha, boli mnie głowa i telepie temperatura pierwszy raz od 2 lat. :( Jestem zła i nie pomogły nawet żarty z Mel, więc wywala prosto z mostu.

Szocik ma rację.

Lampa za fotelem wyjątkowo się pani projektantce nie udała. Okropny grzmot.

Lampki nad stołem za duże.

Krzesła niby fajne, ale za potężne.

A co z tą zabudową??????? Wygląda jakby tv wisiał na szafie!

To coś w kącie to ma być bieliźniarka do tej szafy???

 

Eh, J jeszcze nie wrócił z Krakowa i nawet koty sobie poszły, a ja tu sama dogorywam :(

 

Pestko, grzane winko z goździkami to się wygrzejesz i rozluźnisz :)

chyba nie jest tak źle, wszystko zanotuję i pani podejmie jeszcze jedną próbę, dajmy jej szanse :D co do lamp nad stołem to fajne ze przeźroczyste i jak Bejaro napisała może po prostu ich mniej dać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsze te szkle bulwki i może być dużo. Pani w ogóle jakaś lampowa maksymalistka, bo te czarne na stolikach to zaraz rozgniotą je swoim ciężarem - za duże są.

 

Zakopałam się w łóżku. Po żadne grzańce nie idę. Wróci to będzie mnie reanimował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsze te szkle bulwki i może być dużo. Pani w ogóle jakaś lampowa maksymalistka, bo te czarne na stolikach to zaraz rozgniotą je swoim ciężarem - za duże są.

 

Zakopałam się w łóżku. Po żadne grzańce nie idę. Wróci to będzie mnie reanimował.

 

jak się w takich przypadkach ciesze sie że moja córcia jeszcze w domku jest :D

popracujemy nad lampami, wyzdrowiejesz to pewnie coś mi zaproponujesz ? proszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsze te szkle bulwki i może być dużo. Pani w ogóle jakaś lampowa maksymalistka, bo te czarne na stolikach to zaraz rozgniotą je swoim ciężarem - za duże są.

 

Zakopałam się w łóżku. Po żadne grzańce nie idę. Wróci to będzie mnie reanimował.

 

Zdrowia, życzę.

 

Ja widziałam przy kanapie jedną i brązową,ale może w beżu i ciekawa podstawa,a delikatny klosz,abażur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juskra - piękne kolory:D Piękne wnętrze:)

Rozumiem, że lampy na stolikach koło sofy nawiązują do lampy nad stołem - ale trochę ją przyćmiły, szkoda, bo lampa nad stołem fajna. Zwróć tylko uwagę na jej wysokość nad stołem, bo widoczna żarówka (a tak przy tych szklanych chyba będzie) razi w oczy osoby siedzące przy stole (stąd typowe lampy jadalniane dają światło w dół, żarówki nie widzisz). Ale generalnie - gdyby się udało i nie oślepiała by - to moim zdaniem jest numer 1 w pomieszczeniu:)

Zatem lampki na stoliczkach powinny być mniej zauważalne.

 

Krzeseł tapicerowanych nie mogę mieć z uwagi na małą dzieciarnię i liczny zwierzyniec - ale u Ciebie chyba nie ma tego problemu;) Tapicerowane są bardzo eleganckie, dobry pomysł, choć powinny być mniejsze niż zaproponowane i wybrałabym na cieńszych nóżkach (bo stół ma wystarczające grubasy;))

 

Lampa za fotelem rzeczywiście z innej bajki. Ale sam fotel podoba mi się - i zaprasza do wtulenia się w te oparcia z dobrą książką:D

 

Czy ściana z tv to pełna zabudowa na wzór szafy? Tzn za nią kryje się cały sprzęt?

A biblioteczkę chcesz zamykaną, czy otwartą?

 

Pestko - herbata z imbirem:) albo...mleko z czosnkiem...:stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...