Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

2 przy kanapie, 1 przy fotelu, do tego stolik kawowy i stół razem 5 :D

 

Chyba muszę do okulisty,teraz widzę że przy kanapie dwie,myślałam że to różne ujęcia kanapy i lampa jedna jest,to bym zostawiła,tylko kolor jaśniejszy może.(delikatny jasnobeżowy abażur, turkusowa noga lampy)

 

Na stoliku kawowym widzę świeczki-doniczkę nie zwracałam uwagi dokładnie-postawisz co będziesz chciała-ja tam ani świeczek ani lampy nie widzę ani teraz,a tym bardziej potrzeby aby tam była, prąd by trzeba było tam dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Juskra - piękne kolory:D Piękne wnętrze:)

Rozumiem, że lampy na stolikach koło sofy nawiązują do lampy nad stołem - ale trochę ją przyćmiły, szkoda, bo lampa nad stołem fajna. Zwróć tylko uwagę na jej wysokość nad stołem, bo widoczna żarówka (a tak przy tych szklanych chyba będzie) razi w oczy osoby siedzące przy stole (stąd typowe lampy jadalniane dają światło w dół, żarówki nie widzisz). Ale generalnie - gdyby się udało i nie oślepiała by - to moim zdaniem jest numer 1 w pomieszczeniu:)

Zatem lampki na stoliczkach powinny być mniej zauważalne.

 

Krzeseł tapicerowanych nie mogę mieć z uwagi na małą dzieciarnię i liczny zwierzyniec - ale u Ciebie chyba nie ma tego problemu;) Tapicerowane są bardzo eleganckie, dobry pomysł, choć powinny być mniejsze niż zaproponowane i wybrałabym na cieńszych nóżkach (bo stół ma wystarczające grubasy;))

 

Lampa za fotelem rzeczywiście z innej bajki. Ale sam fotel podoba mi się - i zaprasza do wtulenia się w te oparcia z dobrą książką:D

 

Czy ściana z tv to pełna zabudowa na wzór szafy? Tzn za nią kryje się cały sprzęt?

A biblioteczkę chcesz zamykaną, czy otwartą?

 

Pestko - herbata z imbirem:) albo...mleko z czosnkiem...:stirthepot:

 

moje kolory... :) w tej zabudowie TV to mniej widziałabym książki, chyba ze jakieś albumy a bardziej ramki ze zdjęciami i jakieś ładne drobiazgi, na ksiażki mam przeznaczony cały korytarz :D natomiast właśnie, także ze względu na Twoje uwagi i innych dziewczyn zabudowa musi być poprawiona albo niech pani ją jakoś obroni bo póki coś wygląda jakby na szafie typu Komandor powieszono telewizor :D

ciekawe czy są jakieś węższe krzesła tapicerowane ? lampy do poprawy

 

 

Chyba muszę do okulisty,teraz widzę że przy kanapie dwie,myślałam że to różne ujęcia kanapy i lampa jedna jest,to bym zostawiła,tylko kolor jaśniejszy może.(delikatny jasnobeżowy abażur, turkusowa noga lampy)

 

Na stoliku kawowym widzę świeczki-doniczkę nie zwracałam uwagi dokładnie-postawisz co będziesz chciała-ja tam ani świeczek ani lampy nie widzę ani teraz,a tym bardziej potrzeby aby tam była, prąd by trzeba było tam dać.

na stoliku kawowym będzie kawa i winko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jus - sam pomysł z zabudową jest fajny, aż szkoda, że nie ma całości na wizualizacji.

A może dać zamykany tylko środek i na tym TV a po bokach zrobić symetryczne wnęki - fajnie wyglądają:) I chyba nie zamykałabym ich - a już na pewno nie harmonijką:)

 

coś ładnego musimy wymyśleć, bo to ja pokazałam jej podobne zabudowy, które znalazłam na necie i miała pani własną wersję zaproponować, troszkę jej nie wyszło, nie wiem Aniu czy ta ściana nie jest za wąska na Twój pomysł, bo ona ma 292 cm, teraz mam telewizor 42 cale i ma 100 cm szerokości, maż chce kupić większy więc mało tam zostanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zabudowa ma być na całej ścianie, tak? Można zostawić środek na 150 i półki po 70 (albo nawet po 60) - te trzy części nie powinny być równe. I zamieniłabym kolorystykę, tzn środek ciemny (tv się fajnie wtopi) a wnęki z jasnego drewna - nie będzie tak widać kurzu, jak na ciemnych (czyli odwrotnie do Pani architekt):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech zrobi część na tv lekko zagłębioną, na grubość tv. Na całej wysokości ściany. To zastąpi pomysł Ann z wtopieniem tv w kolor.

 

A czy rozważaliście ekran chowany w kasecie w suficie i projektor? Są bdb jakości i telewizję też możecie oglądać na dużo większym ekranie. Ja uważam, że telewizor psuje najpiękniejsze salony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz katar mi mózg blokuje.

no właśnie,miałam pytać jak się czujesz? J się Tobą zaopiekował?

edit

Kasiu

Twoja propozycja że tv ma być w wgłębieniu ściany uwzględnia gdzieś miejsce na rózne sprzętu do obioru telewizji satelitarnej, jakiegoś nagłośnienia itp, bo patrzę co mam aktualnie i jest tego 4 skrzynki :(

Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Dziewuszki :)

J jest kochany. Termos herbaty z imbirem i śniadanko do łóżka dostałam, i kopnął się do naszej wioskowej apteki po sudafed, żebym mogła oddychać, i nawet (!) Koty nakarmił. To ostatnie okazało się nie lada wyzwaniem. Sierściuchy obsiadły mnie i nie chciały zrozumieć, że dziś nie ja karmię :bash:

 

Jus, np. Na dole pod tv może być równo z bokami i tam wstawione sprzęty. Głośniki muszą być na wierzchu, więc to inny problem.

Niech pani przewidzi miejsce. Jak doczłapię do kompa prześlę fotki z różnymi rozwiązaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pewnie :) mój osobisty medyk Pasqal usiłował w nocy umośkcić się na mojej twarzy ;)

 

 

Jus, tu jest piękna ściana z tv. O takim układzie myślałam. Można, ale nie koniecznie, dostawić otwartą bibliotekę, same półki , żeby było widać ściany.

http://www.myhouseidea.com/2015/02/26/hillside-house-gass-architecture/hillside-house-by-gass-architecture-09/

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pewnie :) mój osobisty medyk Pasqal usiłował w nocy umośkcić się na mojej twarzy ;)

 

 

Jus, tu jest piękna ściana z tv. O takim układzie myślałam. Można, ale nie koniecznie, dostawić otwartą bibliotekę, same półki , żeby było widać ściany.

http://www.myhouseidea.com/2015/02/26/hillside-house-gass-architecture/hillside-house-by-gass-architecture-09/

 

Kotek chciał ulżyć w katarze :) a ten dom jest po prostu piękny, ścianę podesłałam moje pani :) dzięki

 

Tak jakby troche podobna... (obecnie na westwing)

 

http://static.westwing.pl/i/PL-SE638WWAKFC5PL-1.jpg

bardzo fajna i taka delikatna, kiedy zaczęłyście kupować do domu rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...