Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

A piekły mnie uszy, piekły :)

Poprawiona wizka - wychodzi na to, że się nie znam :p

Stół przyniosłam i krzesła, bo ta projektantka zawaliła Ci całą kuchnię tymi fotelami :p

[ATTACH=CONFIG]306733[/ATTACH]

TY nie musisz się znać Ty masz to "czuć" :rotfl::rotfl: krzesła będą jeszcze inne, takie co przetrę je ściereczką i voila czyste :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiesz co czuję? Że ta kuchnia zupełnie nie odpowiada Twoim oczekiwaniom i marzeniom. Nic a nic. I żadne kosmetyczne poprawki nie pomogą :p

Czemu na wizkach nie ma takich krzeseł, jakie Ty chcesz? Ja czuję, że zupełnie takiego projektowania nie rozumiem :lol2:

 

ach Ty moja psychoterapeutko :p

jestem kuchnią rozczarowana, to prawda. Tylko mam wrażenie że to nie jest jej wina, po prostu wyobrażenie o mojej kuchni było trochę na wyrost, niestety ograniczenia projektu ( w sensie domu ) nie sprostały moim marzeniom nazwijmy to kuchennym i trzeba zejść na ziemię i dostosować wyobrażenia do możliwośći

Nie wiem dlaczego ona takie krzesła dała, nie pytała mnie o zdanie, ale to jest dopiero pierwsza jej wersja ...

ale na pocieszenie znalazłam takie grafiki na tą ścianę :) może zamiast ukrytych szafek

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/grafika.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Ci tę kuchnię pokazać ;)

ukryte.jpg

 

A gdyby tak dać ukryte szafki na tej ścianie, na której są na wizkach, a wysoką zabudowę na całej szerokości drugiej ściany, tak aby były na tym samym poziomie? Wtedy połączenie ich nie byłoby żadnym kłopotem ;) Dać dodatkowe szafki równoległe z płytą kuchenną i zlewem i stół odchodzący od nich, tak jak na zdjęciu (bez tego frontu z półkami kratkowymi, rzecz jasna)? Wtedy gotowałabyś i zmywała frontem do reszty domu. W Twojej wersji stoisz cały czas tyłem do całej kuchni i pozostałych pomieszczeń.

Dla mnie ta kuchnia jest mega super :cool:

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toomkowa, włoska kuchnia :) zgadłam?

 

A nie! Niemiecka! :D Już łażę po swojej i główkuję, czy da się tak zrobić, gdzieś za 10 lat :D

 

TU (Catalogues and brochures, View e-book) można zobaczyć w większym rozmiarze :) Co ciekawe, blat jest tylko pod częścią ukrytych szafek :) Rewelacja :D

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Tomkowa, kuchnia super :yes:

az sobie pomyslalam jakby to u mnie bylo :D

tylko ze u mnie zamiast ukrytych szafek to wielkie okno na cala sciane jest :lol2:

ale pomysl fajny..

ja bym kombinowala robic kuchnie w roznych ustawieniach i pomyslach szafkowych.,..az w koncu sie cos znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie, ze forum powoduje w nas niejakie rozpasanie :) .... jeśli chodzi o chcenie posiadania możliwości przearanżowywania wnętrz. Kuchnie np. powinnam mieć co najmniej ze 4, a łazienek jeszcze więcej. nie chcę już mówić o samej bryle domu :bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie, ze forum powoduje w nas niejakie rozpasanie :) .... jeśli chodzi o chcenie posiadania możliwości przearanżowywania wnętrz. Kuchnie np. powinnam mieć co najmniej ze 4, a łazienek jeszcze więcej. nie chcę już mówić o samej bryle domu :bash:

 

Pestko, mam takie same spostrzeżenia:) najchętniej miałabym min. 2 kuchnie i ze 4 łazienki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamciu kochana :eek:

Jusia Twój wątek pędzi jak pendolino :D

 

Wizki salonu już omówione, więc czekam na zmiany i może się wstrzelę by coś napisać na bieżąco :D

Kuchnia - patrząc na wizualizacje nie mogę się nadziwić dlaczego biała wyszła tak "nieładnie". Myślę, że program zrobił tej wersji krzywdę. Wiem, że nie planujesz białej, więc to tylko taki mój komentarz na marginesie.

Zdziwiłam się, że "ukryte szafki" są tak mocno wyeksponowane :lol2: Podoba mi się połączenie drewna i czerni :yes:

Zastanawiam się jaki mechanizm przewidziała Pani Projektantka w tych szafkach, bo wszystkie są zlicowane. Żeby je przesuwać naprzemienne fronty muszą być chyba cofnięte (?)

Ja też mam piekarnik bliżej niż lodówkę, ale u mnie to kwestia modelu lodówki (nie potrzebowała obudowy, więc byłoby widać jej bok zamiast płyty meblowej). Estetycznie jestem zadowolona bo lepiej u mnie (dla mnie) wygląda lodówka na początku ciągu - zamyka całość. Jednak funkcjonalnie z pewnością lepiej mieć lodówkę pod ręką.

 

Co do wcześniejszych zakupów, to jestem przykładem osoby, która kupowała szybko i dużo. Lampy w salonie, komodę w jadalni i stół miałam nim powstały wizualizacje - dlatego są tak wiernie odwzorowane :D. Z resztą rzeczy już tak gładko nie pójdzie, choć będę się trzymać konwencji :). Jak wspomniałam już u Ciebie - niemal wszystko kupuję na promocjach i wyprzedażach, a te nie lubią zwłoki ;). Korzystam z okazji :). Oczywiście mam kilka rzeczy, których raczej nie wykorzystam, ale mam nadzieję, że uda mi się je odsprzedać lub dać przyjaciołom jeśli się im przydadzą. Kilka rzeczy zwróciłam odzyskując pieniądze (np. lampy do górnego korytarza, które okazały się maleńkie).

Markety budowlane mają politykę bezterminowego przyjmowania zwrotów. Też z tego czasem korzystamy. Nie bój się kupować via internet - zawsze możesz to zwrócić jeśłi Cię rozczaruje.

 

Krzesła w kuchni koniecznie bez tapicerki, ale to już sama wiesz :).

 

A co do n-tej łazienki - ja dla odmiany nie chcę więcej - to chyba strach przed "fachowcami" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wróciłam :)

 

Muszę Ci tę kuchnię pokazać ;)

[ATTACH=CONFIG]306741[/ATTACH]

 

A gdyby tak dać ukryte szafki na tej ścianie, na której są na wizkach, a wysoką zabudowę na całej szerokości drugiej ściany, tak aby były na tym samym poziomie? Wtedy połączenie ich nie byłoby żadnym kłopotem ;) Dać dodatkowe szafki równoległe z płytą kuchenną i zlewem i stół odchodzący od nich, tak jak na zdjęciu (bez tego frontu z półkami kratkowymi, rzecz jasna)? Wtedy gotowałabyś i zmywała frontem do reszty domu. W Twojej wersji stoisz cały czas tyłem do całej kuchni i pozostałych pomieszczeń.

Dla mnie ta kuchnia jest mega super :cool:

Tomkowa, nie rozumiem :( czyli żadnych blatów pod ukrytymi szafkami, odstęp a potem wyspa z zlewem i piekarnikiem i prostopadle do wyspy stół, tak? hmm

takiej wersji to jeszcze nie przerabialiśmy :) a było ich wiele

 

Jus, już czekam z niecierpliwością na wizki po poprawkach:) a z czego blat planujesz?

marzy mi się wpuszczany zlew więc na pewno nie laminat i tyle wiem :)

 

Nooo Tomkowa, kuchnia super :yes:

az sobie pomyslalam jakby to u mnie bylo :D

tylko ze u mnie zamiast ukrytych szafek to wielkie okno na cala sciane jest :lol2:

ale pomysl fajny..

ja bym kombinowala robic kuchnie w roznych ustawieniach i pomyslach szafkowych.,..az w koncu sie cos znajdzie :)

Melisko wierz mi było sporo różnych kombinacji, i Alicyja walczyła i Ana też :) myślałam ze przerobiliśmy wszystkie możliwe i wybrana została jedyna możliwa taka aby była funkcjonalna i wygodna a tu Tomkowa znalazła jeszcze inną, czary...? :p

 

Jak się ma 30m2 na kuchnię to można wszystko zakombinować :(

 

nic dodać nic ująć ...

 

Mamciu kochana :eek:

Jusia Twój wątek pędzi jak pendolino :D

 

Wizki salonu już omówione, więc czekam na zmiany i może się wstrzelę by coś napisać na bieżąco :D

Kuchnia - patrząc na wizualizacje nie mogę się nadziwić dlaczego biała wyszła tak "nieładnie". Myślę, że program zrobił tej wersji krzywdę. Wiem, że nie planujesz białej, więc to tylko taki mój komentarz na marginesie.

Zdziwiłam się, że "ukryte szafki" są tak mocno wyeksponowane :lol2: Podoba mi się połączenie drewna i czerni :yes:

Zastanawiam się jaki mechanizm przewidziała Pani Projektantka w tych szafkach, bo wszystkie są zlicowane. Żeby je przesuwać naprzemienne fronty muszą być chyba cofnięte (?)

Ja też mam piekarnik bliżej niż lodówkę, ale u mnie to kwestia modelu lodówki (nie potrzebowała obudowy, więc byłoby widać jej bok zamiast płyty meblowej). Estetycznie jestem zadowolona bo lepiej u mnie (dla mnie) wygląda lodówka na początku ciągu - zamyka całość. Jednak funkcjonalnie z pewnością lepiej mieć lodówkę pod ręką.

 

Co do wcześniejszych zakupów, to jestem przykładem osoby, która kupowała szybko i dużo. Lampy w salonie, komodę w jadalni i stół miałam nim powstały wizualizacje - dlatego są tak wiernie odwzorowane :D. Z resztą rzeczy już tak gładko nie pójdzie, choć będę się trzymać konwencji :). Jak wspomniałam już u Ciebie - niemal wszystko kupuję na promocjach i wyprzedażach, a te nie lubią zwłoki ;). Korzystam z okazji :). Oczywiście mam kilka rzeczy, których raczej nie wykorzystam, ale mam nadzieję, że uda mi się je odsprzedać lub dać przyjaciołom jeśli się im przydadzą. Kilka rzeczy zwróciłam odzyskując pieniądze (np. lampy do górnego korytarza, które okazały się maleńkie).

Markety budowlane mają politykę bezterminowego przyjmowania zwrotów. Też z tego czasem korzystamy. Nie bój się kupować via internet - zawsze możesz to zwrócić jeśłi Cię rozczaruje.

 

Krzesła w kuchni koniecznie bez tapicerki, ale to już sama wiesz :).

 

A co do n-tej łazienki - ja dla odmiany nie chcę więcej - to chyba strach przed "fachowcami" :lol2:

mam takie fajne koleżanki to pędzi Ewo :) ja się boję kupować i chyba przełamię sie dopiero jak już środki zobaczę otynkowane :) co do szafek ukrytych, systemu, funkcjonalności i estetyki połączeń to mętlik w głowie mam :(

 

Forum nie jest rozpasane, to my jako społeczeństwo chcemy coraz więcej, prędzej, mocniej, bardziej itd...

Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...