Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

nie...on na 240cm max, to na 10-12 osób:( chodzi Ci o vinci?

 

a ławeczki w jadalni nie chcę, przynajmniej na stałe.

Będę kombinować ze stołem max 400 i drugim dostawianym - gdzieś go tylko muszę przechowywać - będziemy myśleć:)

 

edit: już doczytałam, że może mieć i 6 dostawek;) i na 30 osób max. Ale jakoś nie wierzę, żeby na 4 nogach stał taki 5,5 metrowy stół:o

Edytowane przez ana289
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dopytam jutro mojej szwagierki, ona ma ogromny stół chyba właśnie na 20 osób ( w każdym razie komunię robiła w domu) i po złożeniu ma 4 nogi a po rozłożeniu 10 nóg, te rozkładane chowają się w te bazowe zewnętrzne, szybko się składa bo widziałam, kupowała w Dobrodzieniu chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry, ja tak na szybko...

Justys a dowiadywalas sie u Hazelki?

robi stoly na zamowienie.. jedna z forumek zamawiala u niej niedawno stol w stylu podobnym do mojego ale w dodatku rozkladany..(moj nie rozklada sie, robil mi go moj stolarz od schodow :lol2: pierwszy w zyiu jego stol :lol2: )

moze warto poszperac i zapytac :)

 

a teraz zmykam zwiezc dzieci i mykam do lekarza..ciekawe czy mnie przyjmie ;) bo decyzje podejmuje recepcjonistka :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytajcie Szocik :) ona też ze stołem walczy.

Na fm jest Hazel. Ona ma firmę, ktora robi meble, Hazelwood czy jakoś tak. Stoły głównie. Kilka dziewczyn zamawiało u niej i były zadowolone.

nie nadrobilam zaleglosci na tej stronie tylko poprzedniej i prosze :lol2:

te same namiary :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie mam problemu z rozkładaniem stołu. U mnie nawet 3 mb może stanąć. I kto wie, może uda mi się takie dechy nabyć.

Mam natomiast problem ze stołem i krzesłami kupionymi mniej więcej wtedy, gdy się urodziłam. Mam do nich sentyment, ale za nic mi do niczego nie pasują :( Stół jest nawet fajny, bo kwadratowy i po rozłożeniu robi się 2 razy większy. Miejsca starczy na 8, a nawet 10 osób. Patrzę na niego i kombinuję... na razie bez efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się podoba stół z Manufaktury, Roti się nazywa, jest taki delikatny ale niestety nie spełnia moich kryteriów

stół manufaktura.jpg

Ana a jakbyś się jednak zdecydowała na ławeczkę... :)

ana_o.jpg

 

Kasiu taki kwadratowy stół to chyba sporo miejsca zabiera ale wygląda to naprawdę uroczo, lubię takie meble które delikatnie mówiąc "trącą myszką" ale nie odważyłabym się tak urządzić domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu - a przerobienie stołu? krzeseł? są tapicerowane?

ps-widziałaś co Ci wkleiłam u siebie?:)

 

:yes: ślad zostawiłam

 

 

mi się podoba stół z Manufaktury, Roti się nazywa, jest taki delikatny ale niestety nie spełnia moich kryteriów

[ATTACH=CONFIG]307246[/ATTACH]

Ana a jakbyś się jednak zdecydowała na ławeczkę... :)

[ATTACH=CONFIG]307247[/ATTACH]

 

Kasiu taki kwadratowy stół to chyba sporo miejsca zabiera ale wygląda to naprawdę uroczo, lubię takie meble które delikatnie mówiąc "trącą myszką" ale nie odważyłabym się tak urządzić domu

 

Taki on jest i nijak nie mogę wymyślić co z nim zrobić, żeby jakoś się w dom wstrzelił :( Nie te czasy TABLE-Andersa.jpg

 

Myślę, czy by nóżek nie zmienić, albo koloru blatu, ale krzesła mnie dobijają. To komplet i jak zmieniać to w jednym i w drugim. Zero pomysłu na krzesła.

 

Wiecie, Kobitki, już mnie okropnie nudzą te proste stoły na prostych nogach. Nie ma w tym fantazji i... wszyscy je mają :)

Podoba mi się łączenie dwóch kolorów - kontrast w takim stole

 

Mairo- Balck&White.jpg

 

Jus, wstawiłabym do Twojej kuchni taki stolik. Nie koniecznie biały, ale właśnie z jakimś haczykiem designerskim. Tu połączenie szkła i drewnianych nóżek toczonych.Mairo-glas+toczone białe.jpg

http://www.mairo.net.pl/?galeria,23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny Kasiu ale... nie ze szła, nie cierpię :) musiałby blat być taki jak nogi :) generalnie widzę właśnie taki śnieżnobiały stół u siebie :) bo chciałabym mieć białe drzwi i to by nawiązywało do całości

 

Kasiu Twój stół z domu rodzinnego... też taki miałam, on jest chyba lekko lakierowany? pamiętam te kółka po gorących szklankach, kurde może planujesz jakąś oranżerię widzę go pomiędzy takimi palmami i fikusami, które królowały w tamtych czasach :)

 

edit

ceny ma dosyć imponujące ale robi z tradycyjnymi blatami :) nawet takie coś dojrzałam a pamiętam że wysyłałaś mi takie inspiracje :)

stół do wyspy.jpg

Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wizyte na 14:20.

 

no widzisz.. czasami kawa jest jak zbawienie..chociaz ja po wypiciu nawet 5 w ciagu dnia, nie mam problemu z zasnieciem :)

 

co do stolu to jestem ciekawa jak to bedzie :)

ponoc nie ma rzeczy niemozliwych :wiggle:

i co Ci lekarz powiedział? ja ostatnio kiepsko sypiam ale to dlatego że nie chodzę do pracy ale już niedługo i powrót do codzienności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co Ci lekarz powiedział? ja ostatnio kiepsko sypiam ale to dlatego że nie chodzę do pracy ale już niedługo i powrót do codzienności

 

dostalam skierowanie do szpitala na badanie u specjalisty laryngologa :(

wizyta w piatek.

wrocilam do domu bez lekow ehh...

 

Jakos mi sie nie podobaja te stoly od Pesteczki.. te nogi za wielgasne.. takie hmm przytlaczajace...

delikatniejsze owalne sa znacznie ladniejsze..

 

Pestka jak ja lubie takie meble z dusza :cool: wspomnien czar :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalam skierowanie do szpitala na badanie u specjalisty laryngologa :(

wizyta w piatek.

wrocilam do domu bez lekow ehh...

 

Jakos mi sie nie podobaja te stoly od Pesteczki.. te nogi za wielgasne.. takie hmm przytlaczajace...

delikatniejsze owalne sa znacznie ladniejsze..

 

Pestka jak ja lubie takie meble z dusza :cool: wspomnien czar :yes:

oni jakoś inaczej leczą niż w PL, dostałabyś stos lekarstw, zapłaciła majątek a zużyła 1/3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...