Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jus, Mel, nóżki to ten facet może wytoczyć pod zamówienie. Ważne, że u niego wszystko z czystego drewna. Wg mnie to one też trochę słoniaste.

 

Mel, a temperaturę masz? Jak tak tzn, że organizm walczy sam i faktycznie wystarczy tylko pomóc sobie ścierpieć niedogodności, czyli najlepiej coś na oddtykanie nosa (u nas sudafed lub acatar) i od bólu głowy (apap, nurofen).

 

Ana, no, piękny on i do tego blat jest w fornirze orzech i na to cienko lakieru. Nie da się zmienić koloru na jasniejszy. Może odwrotnie – nóżki jasne, a blat przeszlifować delikatnie potem na ciemno go. Z krzesłami mnieszy problem pod tym względem, bo całe drewniane. Tylko nie wiem co z tymi poduchami. Był moment, że chciałam je obić mocniej, żeby zasłonić ramę siedziska. Oczywiście tkanina inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu - czyli zostaje opcja całkowitej wymiany blatu, jakbyś chciała jasny, tak?

Krzesła i nogi stołu mnie się takie akurat podobają (choć ciemniejsze też byłyby piękne) - a obicie w miętowym albo granatowym pluszu:D Ale to przy prawie białym olejowanym blacie - nie wiem, czy tak lubisz:)

Ale nie wyrzucaj go....:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu nie mam temp.ale wizyta u laryngologa musi byc (dolegliwosci uszne) a z katarem to mecze sie od miesiaca tak jak z kaszlem..wiec wiesz, ile to mozna sobie psikac do nosa, skoro pisze 5dni max..juz i tak przedobrzylam ;)

 

maz sie nabijal i w koncu go tez dorwalo buhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego moja projektanta ze mną osiwieje, bo ciągle mi się coś nowego podoba :)

 

No wiadomo, że ciągle się coś nowego podoba, ale to chodzi o przyspieszone bicie serca :) Motyle w brzuchu i myśl "tylko tak i nigdy inaczej" http://emotikona.pl/emotikony/pic/zakochany.gif

no nie mow ze na poduszki tez sie czaisz jak Tomkowa :lol2:

Kupiłam dziś kolejne poszewki w pepco http://emotikona.pl/emotikony/pic/hura.gif

Dobrze pamiętam, że mają rozmiar 40x40 ? http://emotikona.pl/emotikony/pic/37uscisk.gif

no i tak oto narodziła się plotka :D

 

nie mam wizek, sama sobie zrobiłam w sweet home taki układ :)

 

:popcorn::popcorn: (nie mogę dużo, bo miałam fatalny nieżyt w ostatnich godzinach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - to ja się na temat stołu wypowiem. Na 99% zdecyduje się na manufakture drewna - dogrywamy szczegóły własnie.

Stół nie bedzie tani, ale jako jedyni zaproponowali mi taki system, który jest kompletnie niewidoczny i blat wyglada jak jedna wielka decha.

Nikt inny nie zaproponował mi nic takiego - system obejrzałam sobie na fotkach, które mi przesłali.

Jak bede miec stół u siebie będe polecac - na razie powiem tyle - robia bardzo profesjonalne wrazenie.

Jus jak chcesz wiecej szczegółów pisz na pw.

Edytowane przez szocik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odpuścicie mi ?

ale ja się wstydzę, serio :D tych moich wypocin :D tylko nie patrzcie na kolory, tu chodziło tylko o układ, nic więcej nie potrafię :(

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/projekt/kuchniaSH3.jpg

 

Zdolniacho! Odchudź wysoką zabudowę (piekarnik pod płytę), żeby mieć więcej blatu i to będzie najlepsza wersja z wszystkich dotychczasowych :) Stołu bym nie zwężała, niech będzie szerokości wyspy ;)

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - to ja się na temat stołu wypowiem. Na 99% zdecyduje się na manyuakture drewna - dogrywamy szczegóły własnie.

Stół nie bedzie tani, ale jako jedyni zaproponowali mi taki system, który jest kompletnie niewidoczny i blat wyglada jak jedna wielka decha.

Nikt inny nie zaproponował mi nic takiego - system obejrzałam sobie na fotkach, które mi przesłali.

Jak bede miec stół u siebie będe polecac - na razie powiem tyle - robia bardzo profesjonalne wrazenie.

Jus jak chcesz wiecej szczegółów pisz na pw.

Szociku, tylko napisz tu jaki duży jest ten stół w podstawowej wersji a jaki w ostatecznej bo Ana też jest zainteresowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdolniacho! Odchudź wysoką zabudowę (piekarnik pod płytę), żeby mieć więcej blatu i to będzie najlepsza wersja z wszystkich dotychczasowych :) Stołu bym nie zwężała, niech będzie szerokości wyspy ;)

to wolałabym dać cargo 40 ( bo jest 60) od zabudowy do ściany jest 184 cm,minus zlew 50 to zostaje 134, gdyby cargo było 40 to byłoby 154, szafkę od zlewu dać 40 to blatu ciągiem byłoby .... ( liczę :D ) 114 cm to starczy :D a wyspa ma 200 cm minus płyta 60 + szafka od ściany 40 to zostaje 100 cm :D

edit

jak mój najmądrzejszy z mężów mąż :p stwierdził w tej opcji mam dużo mniej szafek, ma rację, niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...