Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Napisałam u siebie i wrzuciłam jeszcze raz fotke. Moj nie bedzie wielki: 90x180 + mozliwość wydłuzenia 2x50 cm dostawki.M

nie zauroczył niewidoczny system, który przy tym modeli który wybrałam jest niezbędny.

Nic sie nie rozsuwa, system jest ukryty w blacie... trudno to wytłumaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BArdzo fajny układ kuchni, trochę nietypowy. A fajne wizualizacje wychodza z tego programu, nie ma się czego wstydzić ;P

dzięki, trochę odgapiłam od miłej koleżanki forumowej choć miałam podobną w inspiracjach... :bash:

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/st%f3l%20+krzesla/wyspostol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Tobie już taką kuchnię wklejałam;)

http://i4.photobucket.com/albums/y145/ana289/5_zps00781242.jpg

pamiętasz?:)

 

zamieniona tylko wysoka zabudowa - ale w Twojej jest praktyczniej:)\

 

Mnie się bardzo podoba. I możesz oglądać tv

 

tak psioczycie na te telewizorki, a ja w kuchni o nim marzę - nie cierpię mieszać w garnku i gapić się w ściany. Z reguły do kuchni maszeruję wtedy z kompem, albo książką:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wolałabym dać cargo 40 ( bo jest 60) od zabudowy do ściany jest 184 cm,minus zlew 50 to zostaje 134, gdyby cargo było 40 to byłoby 154, szafkę od zlewu dać 40 to blatu ciągiem byłoby .... ( liczę :D ) 114 cm to starczy :D a wyspa ma 200 cm minus płyta 60 + szafka od ściany 40 to zostaje 100 cm :D

edit

jak mój najmądrzejszy z mężów mąż :p stwierdził w tej opcji mam dużo mniej szafek, ma rację, niestety...

Dlaczego Ty taka uparta jesteś?? :p Uwierz, że to bardzo mało blatu. A blat w kuchni, oprócz lodówki i płyty gotującej to podstawa :) Zauważ ile blatu jest na inspiracji, którą się kierowałaś, odgapionej od koleżanki. Oprócz tego przy wysokiej zabudowie, blat jest też na ścianie z oknem.

Justys, ale pod wyspa bedziesz miala jeszcze szafki/szuflady fajne :yes:

Otóż to, a do tego masz spiżarkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jus - a musi być cargo wysokie?

 

Mnie się opcja z wyspą podoba - tworzy przytulny klimat, gospodyni gotuje twarzą do siedzących przy stole.

W takiej kuchni z przyjemnością piłabym kawkę:)

Sam układ jest też wiele bardziej nowoczesny niż kuchnia w L i stół pośrodku;)

 

Gdyby Jus dać tylko piekarnik i lodówkę od wejścia to zostaje Ci 174cm blatu oprócz zlewu? To baardzo wygodnie i dużo:D

 

Poza tym - u Jus nie ma gromadki małych dzieci, którym trzeba stworzyć dużą kuchnię i duże blaty, gdzie będą lepić pierogi.

Poza tym - to też zależy od zamiłowań kuchennych - mało gotującym wystarczy blat na kanapki i czajnik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...