Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam takie dwa :bash::rotfl: a w każdym razie podobne. Jeden ma pojemnik do którego wszystko wpada.

 

Jeden bardzo stary przywieziony z Egiptu w czasach, gdy mojej Kaśki jeszcze na świecie nie było. Nigdy nie lubiłam z niego korzystać, bo więcej mycia niż pożytku. Ciągle się szykowałam przy okazjach przeprowadzkowych, żeby go wyrzucić i jakoś zostawał.

Miesiąc temu moje szczęście, mężczyzna całą gębą, czyli dbający bym miała co robić, wparował do domu z paczką pod pachą i tryumfalnym błyskiem w oku – Kasieńko, kupiłem taką sprytną szatkownicę i... teraz, już na pewno ukisimy kapustę.

Zczołgało mnie do ziemi jak wyciągnął pudełko z torby.

No, i mam jedno białe, drugie z czerwonymi elementami, a...aaa i jeszcze takiego kręciołka z korbką, który miał służyć do plasterkowania i strugania serów żółtych.

Jak przyjedzie kontener po starą lodówkę, wyrzucę nieodwołalnie te zawaliszuflady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak po prosbie teraz..

kto dolaczy z pomocna dlonia do licytacji dla dwoch dziewczynek naszego forumowicza?

mozna wystawic jakies swoje prace/rzeczy, badz licytowac to co jest :rolleyes:

 

link ze strona http://forum.muratordom.pl/showthread.php?235947-Tu-licytujemy-Aukcja-dla-Julki-i-Karoliny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłam w Ikei :D tym razem córcia chciała :) kupiłam poszewki zielone i świeczki żółte i dzbanek i pałeczki zapachowe :) fajnie było :D

pralka ustawiona, chyba ostatecznie, podarowałam sobie szufladę pod pralką bo wolę mieć blat na składanie pranie ( NIGDY nie miałam :p )

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/projekt/pralnia4,1.jpg

Edit

Mel póki co suszarki nie planuję, jakoś na 3 dorosłe osoby nie czuję potrzeby jej posiadania ale zawsze marzyłam o pralni :D

Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja

 

Mel, a jak dołącza się fanty?

 

mozesz zglosic je do Nefer -teraz ona pelni dyzur..albo sama wystawic je i podac minimalna cene wywolawcza.

link do rzeczy fantowych jest na 1 stronie aukcji :)

 

Fajnie ze dolaczylyscie :hug:

ja bralam udzial w grudniu w jednej z aukcji..w sobote w polskiej szkole tez, no i teraz kolejna tura:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wsio wiem.

Zalicytowałam Wusiowe dżemiki.

Rano zrobię fotki i wstawię kika rzeczy. Może znajdą się chętni.

 

Szklarenki też rano, bo nie mam jak fotki teraz zrobić.

Same szklarenki są takie http://allegro.pl/listing/listing.php?description=1&order=m&string=szklarenka+do+wysiewu&bmatch=seng-v6-sm-isqm-3-default-0113&requestDescription=1&mode=desc&fallback=description

Kupuje się od razu z podłożem. Wsypujesz, ugniatasz dość mocno, tak, żeby było około 1 cm poniżej krawędzi., Teraz wsypujesz nasionka i przysypujesz warstewką ziemi. Lekko ugniatasz i mocno podlewasz spryskiwaczem. Nakrywasz tym przezroczystym.

Przez pierwszy tydzień może stać w ciemnym miejscu, ale ciepłym. Potem na okno najlepiej.

Spryskiwać mocno wystarczy raz na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...