Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

Pytam, bo ja mam hopla (to takie moje dziwactwo) że dla gości musi być osobne WC-nie lubię jak ktoś obcy korzysta z mojej łazienki, zaraz rusza moja wyobraźnia grzebania w moich kremach, i innych paściach itp.(szuflady czy szafki to żadna przeszkoda.Miałam taką sytuację, ze kuzynka taka nastolatka12 lat wypaćkała się moimi kremami, balsamami , i dostała uczulenia.Ale jeżeli to ma być męska łazienka zagrożenia nie widzę.

tez mam takiego hopla...:bash:

dlatego w przyszlosci zrobimy dobudowe i tam bedzie nasza lazienka z sypialnia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tez mam takiego hopla...:bash:

dlatego w przyszlosci zrobimy dobudowe i tam bedzie nasza lazienka z sypialnia..

 

Bardzo dobry pomysł.

 

No to ja zrobiłam,jeszcze inaczej,mam łazienkę przy sypialni,druga jest ogólnodostępna w zamyśle dla syna,pomniejszyłam maleńki gabinet i mam WC dodatkowo-wolę archiwum-bo gabinetem teraz nie można tego nazwać,takie rozwiązanie aby ochronić gości przed bałaganem,bo pianka do golenia syna nie uczula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam miejsce pod wccik dla gosci..ale jestem pewna ze kazdy bedzie szedl do glownej lazienki :bash:wiec w tym wcciku chyba zrobie miejsce na szafe zabudowana... qrrrde nie wiem co robic :bash: bo miala tam tez byc pralnia.. :bash:3 opcje na 1 pomieszczenie:rolleyes:

a lazienka glowna miala byc nasza przy sypialni. tylko burzenia scian sie zachcialo wiec sypialnia poszla na druga strone :rolleyes:

ale juz wykombinuje ze bedzie po mojemu :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dziewczyny już pomagają :) zazdraszczam takich fajnych wizek! jak to robisz i w jakim programie?

 

A w czym Twoje wizki gorsze?

Swoje robię w programie pro100, bardzo prosty i ma taką opcję wizualizacja fotorealistyczna, wersja bez tego nie jest za ciekawa ;)

Dzięki za głos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabinet-każdy jest fajny-nie ma takiego niewygodnego czy z innymi brakami,mąż ma z czego wybierać,jedyny taki problemik...,aby się zdecydować,co pasuje mu do charakteru pracy,czy dużo chodzi pomiędzy tymi szafkami np.

dużo siedzi na szanownej :D :p

 

:D "utensylia" to słowo, które poznałam na FM :) (używała go Ania79)

Podoba mi się wariant z zamykanym schowkiem. Sprawdzą się tam bardziej drzwi przesuwne niż klasyczne.

 

Wracając na chwilkę do gabinetu - mnie też korci by pozbyć się tej przestrzeni na środku, dlatego podoba mi się propozycja Any :yes:. Widziałabym tam też rzutnik i ekran - jak po męsku, to na całego :D.

Ewuś, lubię to słowo :D jeśli chodzi o drzwi to wyrzucimy je na ścianę z korytarza

mąż o wersji Any - musiałbym wychodzić zza biurka do lodówki :p za daleko :D, o rzutniku pomyślimy w przyszłości, na razie musi wystarczyć telewizor :D

Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym Twoje wizki gorsze?

Swoje robię w programie pro100, bardzo prosty i ma taką opcję wizualizacja fotorealistyczna, wersja bez tego nie jest za ciekawa ;)

Dzięki za głos :)

 

moim brak właśnie realizmu, są dla mnie tylko niezbędne do określenia odległości i funkcjonalności, fajne u Ciebie jest to że tak manewrujesz fakturami i kolorami, super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam miejsce pod wccik dla gosci..ale jestem pewna ze kazdy bedzie szedl do glownej lazienki :bash:wiec w tym wcciku chyba zrobie miejsce na szafe zabudowana... qrrrde nie wiem co robic :bash: bo miala tam tez byc pralnia.. :bash:3 opcje na 1 pomieszczenie:rolleyes:

a lazienka glowna miala byc nasza przy sypialni. tylko burzenia scian sie zachcialo wiec sypialnia poszla na druga strone :rolleyes:

ale juz wykombinuje ze bedzie po mojemu :p

 

Ten WC będzie ciekawy jak ma spełniać 3 funkcje ale znając już Cię trochę jestem pewna że sobie poradzisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o potwierdzenie, schowek o wielkości 1,08 m2 ma sens?

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/projekt/lazienka_drzwi.jpg

 

ta wersja gabinetu mężowi się najbardziej podoba, Ana wymyśliła, ja namalowałam :)

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/projekt/gabinet1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłabym sobą, gdybym nie pomąciła :lol2: W łazience nie robiłabym murowanej ściany prysznicowej. Zaciemni i zmniejszy pomieszczenie, i to nic, że to łazienka piwniczna i męska ;)

W gabinecie monitory ustawiłabym na ścianie za krzesłem, a biurko prostopadle do nich. Siedzący na sofie goście nie musieliby widzieć, co się na monitorach dzieje, a korzystający z biurka nie miałby blatu do pokonania, żeby korzystać z regałów :)

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ściany w łazience ewentualnie mogę się zgodzić :D może kupimy gotową kabinę prysznicową, na tym etapie to nie ma znaczenia :) ( chyba) robię te wizki dla celów wodno, kanlizacyjno, elektrycznych

co do gabinetu nie :) sęk w tym że mąż ma wyłącznie gości z branży i chce aby widzieli co się dzieje na monitorach a biurko do pracy ma odwrócone do wejścia i do TV i blisko do lodówki i zaplecza socjalnego :D, układ o którym piszesz zrobiła Ana i mąż " nie zaakceptował" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...