Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

W łazience nie robiłabym murowanej ściany prysznicowej. Zaciemni i zmniejszy pomieszczenie, i to nic, że to łazienka piwniczna i męska ;)

 

pamiętajcie że to jest łazienka w piwnicy, będzie tam 2,10 wysokości, to nisko bardzo więc zimno tam nie będzie tylko czy ta ścianka prysznicowa nie spowoduje że będzie tam jak w jaskini?

 

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomkowa, a co z kuchnią ?!

 

Nie słuchasz moich rad, to co mam się produkować? :p

Ale proszę bardzo, mam coś:

psary4.jpg

 

Wyspa z kuchnią, zamaskowana od przodu wyższym frontem, żeby nie wszystko było na wierzchu. Stół w rogu z siedziskiem narożnym :) Takie siedzisko, oprócz walorów bardzo dekoracyjnych może też mieć funkcje użytkowe, w postaci schowków pod siedziskami :) Z frontami siedziska takimi jak szafki kuchenne. Bardzo mi się to podoba :)

traditional-dining-tables.jpg Traditional-Kitchen-Corner-Banquette.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jus - też uważam, że warto:D

 

Ale wracam do dolnej łazienki, bo się pogubiłam - Justynko - dlaczego tam ma być prysznic? Bo rozumiem, że piwnica męża i tam będzie to jego biuro? (czy kręcę?) A biuro będzie pokojem gościnnym i stąd pomysł na prysznic?

Nic już nie wiem......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariatki :lol2::hug: Ja po prostu nie chcę, żeby z mojego powodu Gospodyni wątku było przykro :) Popatrzcie lepiej na to, co narysowałam, bo uważam, że warto się nad tym zastanowić :lol2:

 

No to ja coś napiszę,pomysł na ukrycie półwyspu za wyższą scianką fajny,ale dwie osoby siedzą i patrzą na ścianę.Miałam kiedyś taką rogówkę w kuchni,ale blokowej i niestety wchodzenie za stół nie jest wygodne-ale to może z powodu małych gabarytów.

 

Dziś oglądałam,płytki właśnie szare takie maziaje ale koniecznie jasne i tanie bo do kotłowni-trzeba położyć przed zamontowaniem,powiem tak wiem że jeżeli szary w małym pomieszczeniu niskim to może wyglądać przytłaczająco-ja poszłabym w jasny kolor,nawet szary ale naprawdę bardzo jasny.

 

Może ktoś podpowie gdzie kupić ekonomiczne płytki do pom.gosp.koniecznie bardzo gładkie aby łatwo było myć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jus - też uważam, że warto:D

 

Ale wracam do dolnej łazienki, bo się pogubiłam - Justynko - dlaczego tam ma być prysznic? Bo rozumiem, że piwnica męża i tam będzie to jego biuro? (czy kręcę?) A biuro będzie pokojem gościnnym i stąd pomysł na prysznic?

Nic już nie wiem......

 

Ja tam też już nie wiem,ale wiem że prysznic ma być, może w razie zesłania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, najpierw projekt Tomkowej potem wszystko wytłumaczę

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/projekt/kuchnia/tomkowa.jpg

proszę o opinie, bo mi się niespecjalnie podoba to rozwiązanie, jakoś tak dziwnie za tym piekarnikiem to miejsce siedzące wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...