Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

w sensie, że u Ciebie takie ;) pomysły to chyba cały rok :lol2:

dobra ja się już uspokajam, bo wstyd tak w gościach się panoszyć ;)

 

pomysly sa wtedy kiedy jestem zdrowa :lol2:

a za te moje dzisiejsze wybryki to pala po glowie od Justys dostane za OT :rolleyes:

czeba bydzie jakas kartke z przeprosinami wyslac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Lubię Wasze pogaduchy:) rozgłoście się :) Kawki napijcie :) Aby tej energii na cały dzień nie zabrakło :)

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/obrazki.joe.pl-sub-images-filizanka-kawy-milutkiego-dnia.gif.jpg

Niestety strop wylany nad piwnicą, a nad nią pralnia :p więc nie ma mowy o świetliku bo prędzej mąż by mnie podglądał jak pranie robię :rotfl::rotfl::rotfl:

Macie rację z tymi kafelkami też pomyślałam że dam kafelki po całości w kabinie prysznicowej a pozostałą cześć wyłożymy do 3/4 wysokości.

Słonko myślisz ze 90 cm wystarczy tej ścianki?

Beatko, jak Ty mnie już dobrze znasz :) rzeczywiście przeklinam szyby w mojej łazience :)

Melisko, Casuall kartki ale bez przeprosin, raczej poproszę o hasła typu "Głowa do góry, dasz radę " bo zaraz jadę na budowę bo mnie od wczoraj szlak trafia bo znowu coś popieprzyli, tylko muszę ustalić kto. Okno jedno się nie zgadza, w zamówieniu do firmy okiennej jest inny wymiar niż w projekcie, wczoraj przez przypadek to odkryłam.

Dziewczyny ja osiwieję przez tą budowę :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja osiwieję przez tą budowę :bash:

 

Nie, aż tak źle nie będzie-ewentualnie mały baleyage taki twarzowy może się zdarzyć.

 

Rozumiem Cię doskonale-ja jestem na budowie codziennie, zawsze coś tysiące pytań-i do tego to ciągłe sprawdzanie,ale w miarę wcześnie udaje mi się wyłapać babole-ale zawsze coś wyskakuje.

 

Z oknami było tak że zaczęli ,a nawet zrobili tylko w pierwszej warstwie pustaka na okno którego nie miało być-chyba to standard taki.

 

Ja już powiedziałam sobie-mam problem muszę go jakoś rozwiązać,bo nikt inny za mnie nie pomyśli i nie zrobi-a pomiar okien był z projektu czy z otworów na budowie?

 

Kto zawalił, ten płaci za nowe okno które ma być prawidłowe,powiem tak że każda kolejna ekipa wskazuje błędy poprzedników,trzeba ustalić dokładnie jak piszesz kto zawalił i już, płaci się za swoje błędy, a jeszcze rekompensata za stracimy czas i nerwy powinna być doliczana do tego rachunku.

 

Głowa do góry sprawdź stan faktyczny i dopiero nerw.

 

Powodzenia-trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam...

 

okno jest zgodne z projektem, czyli zawaliła firma od okien :( a przecież byli z wymiarować

małe resume :

na ten moment a jesteśmy dopiero przy dachu, każda z firm/osób z którymi współpracowaliśmy coś zawaliła

ostatnio w sobotę na budowie, mąż wziął na bok wykonawce SSZ i KIer bud i mówi im: Panowie płacimy w terminie ? - tak, jesteśmy bardzo upierdliwi - nie, to dlaczego do cholery każdy z Was coś zawalił? - cisza ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie krzyczę Melisko nie potrafię ( czasem po mężu ale to już musi być mój kryzys ) raczej zbiera mi sie na płacz jak jestem bardzo wkurzona a to mnie wkurza jeszcze bardziej :D

dzięki Casuall i Beatko daję radę, trza być twardym nie miękkim - mówią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam...

 

okno jest zgodne z projektem, czyli zawaliła firma od okien :( a przecież byli z wymiarować

małe resume :

na ten moment a jesteśmy dopiero przy dachu, każda z firm/osób z którymi współpracowaliśmy coś zawaliła

ostatnio w sobotę na budowie, mąż wziął na bok wykonawce SSZ i KIer bud i mówi im: Panowie płacimy w terminie ? - tak, jesteśmy bardzo upierdliwi - nie, to dlaczego do cholery każdy z Was coś zawalił? - cisza ....

 

No to firma okienna ma problem,ustosunkowali się jakoś?

 

My płacimy końcowe rozliczenie po robocie zatrzymaliśmy ,ostatnio dużą kwotę do momentu usunięcia poprawek na dachu-i co czekaliśmy miesiąc-może jeszcze krzyczeć trzeba pisma słać dręczyć...

 

Upierdliwy klient może obsługiwany w pierwszej kolejności?

 

Przy montażu okien zmierzyliśmy 1 z 3 zamontowanych odchył koło pól centymetra kazaliśmy poprawiać-z następnymi problemu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie... lepiej chyba dla nich aby zrobili ponowny pomiar, na razie zapłaciliśmy 50%, dobrze że nie mamy ciśnienia strasznego na przeprowadzkę ( to znaczy ja mam ale rozumiem realia finansowe :p ) bo tym o to sposobem montaż okien z pewnością się opóźni i się zdenerwuję :( Firma powinna się cieszyć że w porę to wychwyciłam, na szczęście dotychczasowa współpraca przebiegała bez zastrzeżeń wiec wierzę że wszystko dobrze się skończy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie... lepiej chyba dla nich aby zrobili ponowny pomiar, na razie zapłaciliśmy 50%, dobrze że nie mamy ciśnienia strasznego na przeprowadzkę ( to znaczy ja mam ale rozumiem realia finansowe :p ) bo tym o to sposobem montaż okien z pewnością się opóźni i się zdenerwuję :( Firma powinna się cieszyć że w porę to wychwyciłam, na szczęście dotychczasowa współpraca przebiegała bez zastrzeżeń wiec wierzę że wszystko dobrze się skończy...

 

No to nie martw się na zapas-może wcale nie będzie opóźnienia,tym bardziej że to producent,a nie pośrednik-więc nie wylecisz z kolejki jak przy zamawianiu przez jakiegoś dystrybutora,powinno im zależeć na zatarciu złego wrażenia i po prostu zrobią to okno w terminie to tylko jedna sztuka.

 

Niedawno pytałaś,kiedy się planuję przeprowadzać,a to niestety wymaga współpracy z kilkunastoma ,firmami i dostawcami,czeka się nawet na wannę i kibelek, wczoraj mi uzmysłowiono,więc na obsuwy czasowe trzeba się przygotować, mam nadzieję że najmniej czasu zabiorą poprawki.

 

I jeszcze organizacja tego całego procesu czasu wymaga od nas dużo ale damy radę Ty także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągle liczę na to że przetrzesz mi szlaki :)

masz już firmy od tynków i wylewek? ja muszę jeszcze sufity porobić, ocieplić watą wyłożyć płytami, Ty masz strop, prawda?

Było chyba 7 firm zostały dwie ,ale ze wskazaniem na jedną ostateczna decyzja po zapoznaniu się z pracą na zywo,mam znowu innaczej nie wiem czy ci posać tu bo będzie taśiemiec-chodzi o listwy przyokienne u Ciebie też,poza tym wylewki też mają myk wszystko mogę powiedzieć ale chyba nie tu wyjdę na nawiedzoną ...

 

Edit

 

Strop-ale Ty ociepl po mokrych pracach koniecznie płyty popękają wełna nasiąknie-ma być koniec prac mokrych dopiero sucha zabudowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...