Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cóż... chyba zacznę nową dyskusję z mężem na temat desek w salonie :) Tym razem lepiej się przygotuję a poza tym skorzystam z Waszych doświadczeń, w końcu on też nigdy nie mieszkał z podłogówką a Wy tak :) Mam trochę czasu aby go "urobić" :D

 

Zmieniając trochę temat, chciałam zauważyć, że to forum tak pochłania mój wolny czas ( a nawet ten który powinien być zajęty :) , jutro do pracy :( ) że przestałam czytać, czekają na mnie 2 Charloty Link i 3 Nesbro, Wy też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż... chyba zacznę nową dyskusję z mężem na temat desek w salonie :) Tym razem lepiej się przygotuję a poza tym skorzystam z Waszych doświadczeń, w końcu on też nigdy nie mieszkał z podłogówką a Wy tak :) Mam trochę czasu aby go "urobić" :D

 

Zmieniając trochę temat, chciałam zauważyć, że to forum tak pochłania mój wolny czas ( a nawet ten który powinien być zajęty :) , jutro do pracy :( ) że przestałam czytać, czekają na mnie 2 Charloty Link i 3 Nesbro, Wy też tak macie?

 

 

O tak, mam to samo, forum, inspiracje i sklepy internetowe z wyposażeniem wnętrz tak mnie pochłaniają,że aż ostatnio mąż się dziwił,że 2 książki czekają w kolejce :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to mam to szczęście, że łażę po forum i necie, gdy pracuję. Czyli i tak bym wtedy nie czytała ;) Tzn. czytabym w krótkich chwilach, gdy komputer może podziałać sam, albo jest wolniejszy ode mnie :wiggle: Dzięki za technologie umożliwiające temu sprzętowi pracę na 2 lub więcej poziomach w backgroundzie.

Poza tym nie mamy tv. Oglądamy filmy, ale to już wybór książka czy film. Poza tym lubię jeździć do w-wy komunikacją publiczną, bo czytam po drodze :)

 

 

Polecam Czarną Serię z wydawnictwa Czarna Owca :) Dobrze napisana sensacja.

 

Jakoś nie mogę się zgodzić, że książki się skiepściły. Po prostu jest ich taka masa wydawana, a niej oczywiście sporo chłamu, że trudniej się przebić i dokonać właściwego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem dlaczego tak jest, że te książki teraz w odstawce - bo decyzje, które tu zapadają, są niekiedy na całe życie (no dobra na 10-15 lat;)) - i nie można podejść sobie do tematu, jak do zakupu butów. Kurcze - przecież kuchnia, łazienka, meble to nie 5 zł i dłuugo przyjdzie nam w tym żyć:)

Zostaw Juskra książki - poczekają;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inaczej, oczywiście decyzje o wyborach do domu są bardzo ważne a Wy jesteści takie doświadczone ale ja Was po porostu lubię :lol2: i cieszę się że mi pomagacie i możemy sobie poklachać :p

I nie lubię bibliotek, zawsze płaciłam kary, córka tą wadę odziedziczyła dlatego od kilku lat wszelkie okazje urodzinowo - świąteczno i inne czcimy książkami :D

Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inaczej, oczywiście decyzje o wyborach do domu są bardzo ważne a Wy jesteści takie doświadczone ale ja Was po porostu lubię :lol2: i cieszę się że mi pomagacie i możemy sobie poklachać :p

I nie lubię bibliotek, zawsze płaciłam kary, córka tą wadę odziedziczyła dlatego od kilku lat wszelkie okazje urodzinowo - świąteczno i inne czcimy książkami :D

 

Juskro, kochana:) Masz rację, że to lubienie jest number1 - ja też na maxa miło spędzam tu ( u Ciebie, u innych, u siebie) czas! Możemy sobie nawet o zwierzakach gadać, albo wakacjach, nie ma znaczenia, nie zawsze musi być o meblach i to jest bardzo fajne:)

Ja bibliotekę lubię, co mi nie przeszkadza bez przerwy kupować nowe książki:bash: Jakoś tylko do e-booków nie mogę się przekonać - a nawet nie próbowałam...Ale jakoś tak - książka musi mi szeleścić kartkami i ciążyć w dłoni - no inaczej się czyta jak ma 500 stron, a inaczej tylko 200...A czytnik jest zawsze taki sam:(

Wy też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jak szeleści, to ja ją lubię :) ponad wszystko.

W tym roku tradycyjnie wszystkim wyłącznie książki kupiliśmy na gwiazdkę. Nasza biblioteka też co nieco dostała, chociaż tu coraz trudniej coś dokładać.

Nawet zaczęliśmy do biblioteki oddawać.

 

Czytnik jest okey jak muszę taszczyć wyładowaną torbę i na książkę miejsca brak. Poza tym są książki, których nie warto kupować i zatrzymywać na stałe, takie czytadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie lubię e-boków, co to za przyjemność z czytania! ja tam lubię nawet czytadła, bo przecież czarne serie skandynawskie, które mnie wciągnęły to czytadła :) kiedyś skusiłam się i kupiłam książkę Noblisty, Pamuka, niestety nie umiałam przez nią przejść, wyleczyłam się a słabe czytadła daje d biblioteki :D i zgadzam sie, najlepsze są grube książki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, ja grube też lubię:) te poniżej 250 za szybko mi się kończą i zawsze mi potem żal:)

Pamiętam w ubiegłoroczne wakacje pożyczyłam całą serię lackberg - byliśmy wyładowani po dach, a to przecież dodatkowe 7 czy 8 tomów pod 500 stron każda - chciałam wziąć dwie, trzy (bo przecież nie przeczytam). Wzięłam wszystkie i wszystkie przeczytałam w 2 tygodnie:lol2:

 

A jak tam kuchnia?

wybrane ustawienie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lacberg... przeczytałam jednym tchem :)

 

Nie wybrana, w przyszłym tygodniu podpisuję umowę z młodą projektantką, muszę te wszystkie Wasze wersje zobaczyć czarno na białym na wizkach, takich jak zrobiła mi Alicyja, chciałabym aby mi wyliczyła blaty, centymetry i inne :D Ta kuchnia jest dla mnie na tyle istotna że nie potrafię tak w ciemno się zdecydować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juskro, tak zrób, tu jest wiele pomocnych i doświadczonych osób, potrafią w mig wyłapać błędy. Ja sama żałuję,że za tak późno wątek założyłam, może byłoby o kilka błędów mniej ;)

 

Martuś,

błędów nigdy nie unikniemy :) ale rzeczywiście może być ich mniej z takimi doradczyniami :)

Jedziemy dziś na budowę, będą świeże fotki :) jak galeria to galeria :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nas zasypało.... Zimowo :)

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/budowa/IMG_2832.JPG

załapałam się :)

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/budowa/IMG_2839.JPG

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/budowa/IMG_2841.JPG

piwnica

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/budowa/IMG_2743.JPG

 

Pierwsze wrażenie salonowo - kuchenne mało miejsca! chodzimy po tym naszym królestwie całą rodziną i wszyscy mamy te same zawiedzione miny! :cool: Mam nadzieję, że to minie jak będą już dach i okna i powstaną wszystkie ściany działowe bo póki co...http://emotikona.pl/emotikony/pic/027.gif

 

cały czas mam wrażenie, że wolno naszej ekipie idzie ta budowa, łopata została wbita 6.10.14 dom z piwnicą ma 252, razem rośnie też garaż 65 m2. Jak uważacie?

 

Trochę będzie pracy aby z naszej działki zrobić cudeńko, nie wiem czy zdjęcia to uchwyciły ( następnym razem ja będę robić http://emotikona.pl/emotikony/pic/42rzeznia.gif), ale fundamenty garażu i domu zostały podniesione trochę ponad poziom drogi, ze względu na wodę (oczywiście drenaż też jest) i z tego względu do garażu będzie leciutka górka, z garażu schodzimy schodkami i czeka na nas dolina ( jakieś 20 m na oko) i znowu pniemy się w górę do wejścia domu. Będę potrzebowała wsparcia aby coś z tym ładnego zrobić....http://emotikona.pl/emotikony/pic/38uklon.gif

 

z innej beczki, znalazłam piękną kuchnię, ta prostota tak mnie urzekła, może komuś się przyda, to wkleję bo ja się boję czarnego no i raczej ustaliliśmy, że wyspa to nie dla mnie :)

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/czarna.jpg

Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...