Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jus - świetnie:)

Ale zawinęłabym stół wokół krótszego boku wyspy - choćby na 15cm - będzie takim dopełnieniem:)

 

Kolorystycznie podoba mi się wersja 2 - szara cegła jest śliczna, choć dałabym ją na całą ścianę - niepotrzebne jest to odcięcie przy wyspie. Do tego biała podłoga, białe lampy i kuchnia jak marzenie:)

Baaardzo mi się podoba:popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny

teraz liczę na Waszą pomoc, ten układ kuchni bardzo mi się podoba i myślę że zostanie :) Ana jestem Ci winna dobre winko :) albo nie, bo nie pijesz to czekoladki :)

Teraz z tych trzech wersji trzeba pozbierać to co najlepsze

Zacznę od siebie :)

fornirowane fronty zostają :) podobają mi się też te płytki patchworkowe i szare fronty wiszących szafek, szare blaty, wywaliłabym wtedy te cegiełki ze ściany tylko co zamiast nich? i dała jakieś spokojniejsze lampy. Tylko raczej nie podobają mi się zwisy z ostatniej wersji .Stół tak jak Ana mówi trochę wydłużyć względem półwyspy.

Proszę Was o swoje sugestie, ładnie proszę :wiggle:

 

Pestko czy Ty mogłabyś mi poprawić tę wizualizację według moich założeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie podobają się szare szafki do tego drewna,blaty szare też,które to patchworkowe płytki to te z 3 opcji ?Pytam o ścianę pomiędzy szafkami i z boku tam gdzie wiszą obrazki.Ja dałabym to coś z pierwszej wizki marmurkowate czy tam betonowate.

 

Nie wiem co ze stołem jaki kolor-jeżeli chcesz aby został biały, a blaty te szare to pasowałoby dać tam piekarnik i płytę białą.

 

Blaty białe nie przekonują mnie bo boję się czy nie zżółkną.

 

Lampy z 1 wersji-ale to szczegół ważne teraz czy dwie albo trzy (do prądu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psinka w klinice, musieliśmy go zostawić, odbiór ok. 16,00 czekam jak na szpilkach, cała rodzinka się martwi :( on nie lubi być sam, a tu obce miejsce, dostał swój kocyś i ulubioną zabawkę a w domu czeka na niego 5 nowych :D jest naszą maskotką, wszyscy go kochamy ale on od małego jest takim "przychlastem" wszędzie za mną łazi, ucieka z łóżka od córci i przychodzi do nas w nocy :) mały uparty potworek :D więc się martwimy ale jestem dobrej myśli !

 

Co do kuchni to podoba mi się Beatko ta patchworkowa podłoga, której trochę jest na drugiej wizce, jestem ciekawa jak wyglądała by na całości, mam wrażenie też na takiej podłodze to w ogóle nie będzie widać "kuchennych" śladów :D zgadzam się z gołymi żarówkami, też mi się nie podobają

 

Trzecia jest fajna, bo te grafiki ją tak ożywiają kolorystycznie, biały stół mi odpowiada bo chciałabym mieć białe drzwi, to byłoby jakieś nawiązanie, krzesła jak na 3 wizce bo te z pierwszej też mi się podobają ale już za dziwne są a przy tej patchworkowej podłodze trzeba już uważać na jakieś inne faktury więc ona grała by pierwsze skrzypce a reszta musiała by się tylko uzupełniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psinka w klinice, musieliśmy go zostawić, odbiór ok. 16,00 czekam jak na szpilkach, cała rodzinka się martwi :( on nie lubi być sam, a tu obce miejsce, dostał swój kocyś i ulubioną zabawkę a w domu czeka na niego 5 nowych :D jest naszą maskotką, wszyscy go kochamy ale on od małego jest takim "przychlastem" wszędzie za mną łazi, ucieka z łóżka od córci i przychodzi do nas w nocy :) mały uparty potworek :D więc się martwimy ale jestem dobrej myśli !

 

Co do kuchni to podoba mi się Beatko ta patchworkowa podłoga, której trochę jest na drugiej wizce, jestem ciekawa jak wyglądała by na całości, mam wrażenie też na takiej podłodze to w ogóle nie będzie widać "kuchennych" śladów :D zgadzam się z gołymi żarówkami, też mi się nie podobają

 

Trzecia jest fajna, bo te grafiki ją tak ożywiają kolorystycznie, biały stół mi odpowiada bo chciałabym mieć białe drzwi, to byłoby jakieś nawiązanie, krzesła jak na 3 wizce bo te z pierwszej też mi się podobają ale już za dziwne są a przy tej patchworkowej podłodze trzeba już uważać na jakieś inne faktury więc ona grała by pierwsze skrzypce a reszta musiała by się tylko uzupełniać

Ja tylko na szybko, bo dziś mam dużo pracy. Patchworkowa podłoga super, na mojej w łazience nie widać brudu:) krzesła z pierwszej wizki też brałam pod uwagę -to Mastersy, tylko bardzo niewygodne. Mi się podobają białe fronty plus fornir, a jeśli szare to takie jasne np. Ral 7047 (jeśli dobrze pamiętam) :) ps. trzymam kciuki za pieska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko na szybko, bo dziś mam dużo pracy. Patchworkowa podłoga super, na mojej w łazience nie widać brudu:) krzesła z pierwszej wizki też brałam pod uwagę -to Mastersy, tylko bardzo niewygodne. Mi się podobają białe fronty plus fornir, a jeśli szare to takie jasne np. Ral 7047 (jeśli dobrze pamiętam) :) ps. trzymam kciuki za pieska!

czyli dobrze pamiętałam ze takie masz :D tak,masz racje, jeśli szare to takie jaśniutkie, dam znać co z pieskiem późnym popołudniem, na razie staram się nie myśleć i szukam zajęcia

i chyba Tomkowa kiedyś podobne mi proponowała tylko nie wiedziała gdzie by je u mnie dać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram, się ćwiczyć wyobraźnię:

 

Mamy na meblach 3 kolory biały,szary,drewno.

 

Co chcesz na ścianę w kuchni? pomiędzy szafkami i ścianie z grafikami.

 

Jeżeli podłoga wzorzysta to chyba bez grafik.

 

Teraz płynnie przechodzi podłoga z drewna w szarość-potem byłoby znowu drewno na podłodze w salonie.

 

We wszystkich zdjęciach wyżej wklejonej podłogi są jednokolorowe meble.

 

Same płytki,fajne i wydają się praktyczne-tylko trzeba zobaczyć te wzory na tak dużej,powierzchni łazienka to nie to samo-chyba że taka duża.

 

 

Edit

 

Widzę że z marta macia razem pisałyśmy-trzymam kciuki za pieska.

Jaki ma wymiar Twoja kuchnia, 16m2 dobrze pamiętam?

Edytowane przez Bejaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farba fajnie by wyglądała tylko przy piecu czy zlewie kłopot chyba.

 

A co myślisz, żeby te wzorkowane płytki dać tylko pomiędzy półwyspem, a meblami kuchennymi w takim najbardziej roboczym miejscu, a reszta szara-to tylko tak na gorąco myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...