Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zasłon nie przewiduję :) okap jak Beatko jak mówisz :) dokładnie za tą ścianą mam komin :D

 

No to możesz dać pod okno ze względów praktycznych-ale mnie osobiście taki pasek sie nie widzi przy samym oknie-blisko salonu się chyba kończyłyby te płytki w takim układzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że... ona pociągnęła ten pasek wzdłuż wszystkich okien, bo tam po lewej stronie jest zakręt i zaraz te dwa duże okna w tym jeden HS z wyjściem na taras...

 

O na to nie wpadłam, a pisałaś coś na temat swojej wyobraźni;),ciekawe jak by to wyglądało,masz wizki kuchni z salonem, czy podejmiesz decyzję w temacie kuchni,a potem reszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salon jest generalnie ogarnięty, mam dwie wersje "ostateczne" :) ale po całości jest na podłodze drewno, może teraz wpadła na takie rozwiązanie, wieczorem będę do niej dzwonić i to ustalać

znalazłam jeszcze łaczenie tych płytek z drewnem na pintereście

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/pokazane/p%b3ytki%20do%20kuchni/0e4392abe0456444a079de970bfc6a61.jpg

 

i z ścianą :) tylko że wszędzie są białe kuchnie, które kategorycznie odrzucam jako całość zabudowy

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/pokazane/p%b3ytki%20do%20kuchni/7ed0f2972ca674e8fed7a4756ae37fdd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Jus, co tylko zechcesz. Pchnij oryginały tych 3 wizualizacji mailem. Będą w lepszej rozdzielczości, łatwiej mi będzie. Teraz czytam tylko pobieżnie, bo w pociagu do W - wy.

Ana dobrze pisze o stole.

Na 3 za dużo podziałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te płytki z takim wzorem z dodatkiem beżu czy brązu pasują do drewna,ładne-półka z tymi płytkami fajna w miejscu grafik,na podłodze te kafle tylko pomiędzy meblami jak na zdjęciu ok.

 

Możesz zrobić taka półkę chodzi mi o to wgłębienie-chcesz dać KG po całości ściany?

 

Ciekawa jestem Pestki efektów wizualnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Jus, co tylko zechcesz. Pchnij oryginały tych 3 wizualizacji mailem. Będą w lepszej rozdzielczości, łatwiej mi będzie. Teraz czytam tylko pobieżnie, bo w pociagu do W - wy.

Ana dobrze pisze o stole.

Na 3 za dużo podziałów.

Pestko, mam nadzieję ze kiedyś będę mogła Cię uciskać osobiście, na razie wirtualnie :hug: wysyłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te płytki z takim wzorem z dodatkiem beżu czy brązu pasują do drewna,ładne-półka z tymi płytkami fajna w miejscu grafik,na podłodze te kafle tylko pomiędzy meblami jak na zdjęciu ok.

 

Możesz zrobić taka półkę chodzi mi o to wgłębienie-chcesz dać KG po całości ściany?

 

Ciekawa jestem Pestki efektów wizualnych.

myślę że podarowałabym sobie już tą półkę, nie chce "przedobrzyć" też mi się te beżowe podobają, pasowałyby do forniru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałam zapytać, czy piekarnik ma być przy samej ścianie? Bo jeśli tak, to ściana nie będzie się świnić?

 

ale ze co sie moze swinic?

podczas pieczenia piekarnik zamkniety jest :D

 

Justys pieeekne wizki...

pamietam ze Tomkowa pokazywala u Marty plytki z Casto.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałam zapytać, czy piekarnik ma być przy samej ścianie? Bo jeśli tak, to ściana nie będzie się świnić?

 

masz na myśli płytę? jeżeli tak, to w przyszłości ( ha, ha, bo pieruńsko to jest drogie) planuję tam dać okap podblatowy

a jeśli chodzi o piekarnik to nie wiem jak mógłby świnić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...