Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Juskro, trzymaj się! Ja też w strachu (powód inny ale też spać po nocach nie mogę). Coś bym u Ciebie chciała nadrobić.. idę czytać.

Edit.

O, już widzę, że salon ma się lepiej:yes:

 

Czytam dalej, cooofam się.

 

Edit. 2

 

Chyba jestem niedojrzała dizajnersko, bo te patchworki dla mnie są :no:

 

Podoba mi się pierwsza wersja - jest prosta, nieprzekombinowana. Co do lamp - nie myślałabym o nich aż tak bardzo, bo to Ci się może jeszcze sto razy zmienić;) Wiesz, sądzę po sobie:p Wymyślałam, cudowałam, a potem jednak czekałam aż będzie kuchnia i... jakoś samo się ułożyło:)

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chloe, mam nadzieję że nasz strach sie szybko skończy :hug:

myślisz ze nie będą pasowały te płytki do moich wnętrz? hmm ja się trochę napaliłam na nie, także ze względu na te wzorki bo zakładam ze będą się sprawdzać w kuchni. Wszystko chyba przesądzą wizki :) co do lamp masz rację, za rok pewnie będą mi się podobały inne :D

Salon już tak zostanie, no chyba ze jednak z podłogą coś pokombinuję, ale wolałabym nie, podoba mi się tak jak jest

 

Mój Frodulek

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/pokazane/DSC_0325.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze wyspy nie będzie to wiadomo :) Tomkowa twierdziła że się zmieści to jej udowadniałam że się nie zmieści :p Od kilkunastu stron wątku wiem że mam za małą kuchnię na wszelkie ekstrawagancję :D Chciałam zostawić sobie maleńki akcent z tej ekstrawagancji czyli ukryte szafki ale ich chyba też nie zrobię :( Muszę znaleźć coś co mnie zachwyci w swojej kuchni, na razie tego nie ma

 

Czuję się trochę niedoceniona :lol2: , ale cieszę się, że na wizkach salonu są dwie kanapy :D Uważam, że płytka patchworkowa to będzie to, co Cię w Twojej kuchni zachwyci :) Ponieważ nie będzie jej dużo, możesz kupić najpiękniejszą i nawet drogą. Gdybym jeszcze raz remontowała lub budowała, to z pewnością taka podłoga lub ściana byłyby w moim domu. Mnie zachwycają. Posłuchaj mnie, proszę i daj ją w kuchni :yes:

Piesia otulaj czule, milutek :)

 

Interior Break Patchwork tiles with wood floor.jpg

 

patchwork.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję,

drapię, głaskam go cały czas, chyba ma już dość bo mi uciekł z kanapy do synka ( mamy synka weekendowego, mówiłam o synku 12 lat męża? )

 

Tomkowa Ty... kobieto, ja Ci dziękuje na każdym kroku, Ty wczytaj się, doradco Ty moja :D :hug: Szukałaś dla mnie układu abym była przodem do salonu - masz! pewnie gdybyś tak nie drążyła tematu to bym została przy pierwszej wersji :( podpowiedziałaś kanapy - są :D

Dobre winko Ci sie należy, mam nadzieję że kiedyś będę miała okazje wręczyć Ci nie tylko wirtualne. Vivesy też mi się podobają, zobaczymy, nie zdecydowałam jeszcze, Jak pisze Anika i to słusznie, będę patrzeć na tą podłogę długo więc nie spieszę się z decyzją bardzo

Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale Cię rozumiem. Ja gryzie ściany z 'rozpaczy' bo uwielbiam 'dziwaczne' okna a będę miała skrajnie zwyczajne. Z ukrytej zabudowy może nie rezygnuj ale przemysł. Może wąska taka na opakowania spizarkowe lub przyprawy - nie wiem jaki masz styl przechowywania bo ja od czasu mojej wielkiej wojny z molami spożywczymi wszystko od razu przepakowuje do szczelnych słoików, jeśli Ty też tak robisz to taka zabudowa - niekoniecznie przy blacie ale na pustej ścianie byłby genialny. A może jakiś inny genialny i nietypowy system organizacyjny. Mogę Ci podesłać kilka rozwiązań które znalazłam - większość stolarz zrobi bez problemu Edytowane przez AnikoPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...