Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

Śliczny dach:):yes:

 

Z resztą się zgadzam również, tzn. lampy, płytki przy oknie...

Nie rozumiem tylko tych lamp przy stole - miałam różne, ze szklanymi kloszami też i niestety trzeba je powiesić bardzo wysoko, żeby nie oślepiały (takie były moje odczucia). A wtedy te akurat lampy stracą swój urok:( Moim zdaniem nad stołem powinny być pełne klosze z dolnym światłem. Raz, że znakomicie oświetlają stół, dwa tworzą klimat jadalni, trzy - nie oślepiają siedzących przy stole:)

 

Dziewczyny - jak długo macie tą farbę w kuchni? Przyznam szczerze, że bałabym się przy płycie:( Teraz na ścianach mam super zmywalną STO i niestety tłustej plamy nie jestem w stanie domyć:( Czy ceramiczna działa jak dawne olejne?;)

 

Justynko - a tego cargo 30 nie możesz rzucić na koniec? Wiem, że nie do końca symetrycznie, ale za to wygodnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co do lamp,to pierwsze kulki podobały mi się bardziej-kabelków dociągnąć możesz nawet 6 i tak tam płyta KG będzie i ile wykorzystasz i do jakich lamp to zobaczysz później.

 

Farba ceramiczna nie wiem na ile praktyczna,wyglądało by dobrze, praktyczniej może tylko kawałki nad zlewem i piecem tymi płytkami wzorzystymi z podłogi wyłożyć.

 

Dach ładny,gąsiorów nikt nie zauważył nawet.

 

Ustawienie sprzętów cargo piekarnik lodówka wygodniej,i piekarnik nie bezpośrednio przy ścianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa Twoja wersja dużo bardziej mi się podoba :D zdradź mi proszę jak to robisz ze wszystko wiesz gdzie kupić?

Ana nad stołem kawowym nie planuję lamp :D mają być kącie nad kanapami :p ale takie mocniejsze w wyrazie, żeby za mdło w tym salonie nie było

Beatko to w pierwszych wizkach były inne kule? muszę sprawdzić o jaki lampy Ci chodzi, też właśnie zastanawiałam się czy takie paski nad użytkowymi sprzętami mogły by być...?

Maruś ostatnio zwolniłyśmy :D

 

edit

Beatka, wszędzie wydają się być te same kule, na jednej tylko wersji są jak to nazwałyście "hełmy" , takie srebrne kule

Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit

Beatka, wszędzie wydają się być te same kule, na jednej tylko wersji są jak to nazwałyście "hełmy" , takie srebrne kule

 

Ale jest ich tam osiem:lol2:

 

A sie podobało,kurcze coś mi świta że były bardziej żółte gdzieś omany chyba.

 

hełmy były z wiszącym fotelem.

 

Edit

 

Składam postulat o przygotowanie odnośników z linkami do zdjęć i wersji dotychczasowych umieszczony w stopce.

Czuję się zagubiona.

Edytowane przez Bejaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zauważyłam go :(

wiesz ile to byłoby roboty? oszalałaś :wiggle: ? pomysł super, może kiedyś... jak już będzie mi się nudziło na śmierć :p

 

Roboty tyle,bo wersji dużo-sama chciałaś;) mieć taki wybór,proponuję każdą kolejną z góry katalogować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...