Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jus, piękną będziesz miała kuchnię:) Pestka się napracowała, ale efekt jest super:) ciekawa jestem na co się zdecydujesz:) mi najbardziej podoba się wersja z ciemną ścianką i płytkami na podłodze i pomiędzy blatem a szafkami wiszącymi, choć wersja Tomkowej też mnie przekonuje:)

ciekawa jestem jak wyglądałaby kuchnia z kolorowymi płytkami:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba dziś nie wyjdę :) Co za grono wspaniałe grono koleżanek, dziękuję :hug:

 

dzięki Aniu, super poglądowo to wygląda, ale nie chcę płytek w salonie i drewna w kuchni :D

 

no wiem dziewczyny ze przewidywalnie :D ale ja tam w tej kuchni mam zamiar zamieszkać więc musi być też praktycznie :p natomiast jestem przekonana ze wspólnie wybierzemy że będzie czadowo i praktycznie :D no i jest ta ceramiczna farba :D

 

Przypomnę że to nie jest wyłącznie wirtualna kuchnia :p

 

Owocnego dnia życzę :D Rozgośćcie się :D

 

do wieczorka :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dwie ostatnie najładniejsze korytarz w drewnie nie przemawia do mnie, i tutaj vives pod oknem ładnie wyglądają ,ciekawe gdyby były one tylko między zabudową kuchenną.

 

Z powodu tego że stół kuchenny jest tak blisko tego korytarzyka to nie widzę pod nim vivesów, tylko jednolitą płytkę taką jak na reszcie korytarza.

 

Ania jak zwykle szybko temat opanowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się na twoim wątku dzieje :) czy łuki nie będą potem zbyt trudne w realizacji?

 

Ładnie wykańcza się połączenie drewna z kafelkami korkiem,wychodzi taka fuga elastyczna z korka i jakich klejów czy innych zapraw.

 

Kształt w tym przypadku nie jest trudnością.

 

Przy zastosowaniu tradycyjnych listew podłogowych to jest trudniejsze, ale takie też są.

 

Zdecydowanie ładniejsze jest wykonanie tego z korka, ale to kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nie korek też przemawia;)

 

Beatko - mówisz masz:

http://i4.photobucket.com/albums/y145/ana289/2_zpsiv70xczc.jpg

 

choć można jeszcze pokusić się o taką wersję, ale tu pewnie z ekierką:D

http://i4.photobucket.com/albums/y145/ana289/1_zps0cwub87r.jpg

 

Ekierka na prowadzeniu u mnie,w nawiązaniu do skosu na styku jadalnia kuchnia.

 

Ciekawe co Justynka na to,dołożyłaś niezłą ilość koncepcji do wyboru.

 

Już się boję co będzie jak zdecydujesz się na ten program do wizualizacji,który masz zamiar nabyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: ja też się tego boję:lol2:

 

ale tam pewnie nie będzie tak łatwo, wszak program wymaga więcej pracy niż mój obecny. Choć patrząc na kuchnie Arka (arek570) idzie mu to bardzo sprawnie:D

 

Też czekam na Justynkę - specjalnie dziś wolne sobie zrobiła, żeby w spokoju dumać nad wersjami. Ależ będzie miała fajny dom!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ana, a możesz zrobić wersję ze skosem do salonu i dywanem równym krawędzią ze ścianą kuchni i wychodzącym za wyspę i kończącym się w połowie podłogi między blatami? :)

 

Tomkowa wybacz kochana....ale,że jak??:confused::D Możesz choćby w paintcie zaznaczyć - i zrobię:) w minutkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem - do wieczora musimy się uzbroić w cierpliwość:popcorn:

 

A co tam u Ciebie, że tak pozwolę sobie na offtop - zakładasz wreszcie swój wątek?:) byłoby bosko!

 

Ja to powinnam po głowie dostać,za zaśmiecanie jej wątku.

 

Zmówiłyście się chyba,wczoraj obiecałam Justynce że założę wątek jak dostanę pierwsze wizki a kiedy, data rajdu po sklepach z projektantką ustalona na 8-04,

i zaczynamy od łazienek, mamy pokazać co nam się podoba.

 

Chyba prace projektowe od tych" mokrych "rozpoczniemy

 

Publicznie złożyłam obietnicę-muszę jej się trzymać chyba nic innego mi nie zostało.:???:

 

Mam elektrykę dziś mają skończyć hydraulikę ,a w 7-04 zaczynamy ponoć tynki.

 

Z tym bosko to różnie może być,ale może jak ładnie poproszę to pomożecie mi ustrzec się baboli:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...