Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

Beatko, w tym przypadku po obu bokach tego paska z vivesów były by te same płytki, szare, proste bez konkurencji dla paska :)

 

Ok czyli ta wersja plus płytki na ścianie do sufitu a zamiast drewna pod krzesłami szara płytka?http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/p%b3ytki/do%20kuchni/_JUSKRA-kuchnia-4k-05.jpghttp://mmj.pl/~lotharek/Justyna/p%b3ytki/do%20kuchni/_JUSKRA-kuchnia-4k-05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Beata, lubię Cię :) dobrze że mi zwracasz uwagę na takie rzeczy, ja tam bym o tym słupku zaś nie pomyślała. Fakt nie będzie to symetrycznie ale jako dywan te płytki też kiepsko z tymi wymiarami

edit

ach1, rozmawiała dziś z architektem, pracuje z konstruktorem nad likwidacją słupa z tarasu.... hmm jestem bardzo ciekawa wyników, podobnież jest duża szansa aby jednak przy pomocy jakiś siatek czy też krat podtrzymać ten dach, zobaczymy, trzymajcie kciuki, za tydzień mam dzwonić ponownie, bo na razie choroba go rozłożyła

 

no pada deszcz :) pierwszy raz się chyba z deszczu cieszę ale za to jaki dach będzie czyściutki i piękny :D

 

ach2 :) jestem największą ciamajdą jaką świat widział :bash: ponieważ moje zwolnienie przedłużyło się baaardzo to mnie trochę poniosło w porządkach i stwierdziłam ze wyrzucę ( lubię wyrzucać :( ) oczywiście po zniszczeniu, stare rzuty domu, podarłam je na kilka ( ok 8 ) części po czym się zorientowałam że są tam jakieś pieczątki :bash::bash::bash:

poza rzutami były tam także mapy w ilości 3 sztuk do celów projektowych, dodam ze aktualne :bash::bash::bash::bash:

No a teraz jest mi takowa potrzebna do projektu przyłącza wody! :bash: Mam nadzieję ze wystarczy ta którą mam w projekcie bo jak będę zmuszona układać te puzzle które zostały z mapy to się z leksza załamie , no i nie wiadomo czy taki poklejony dokument uznają :bash::bash::bash::bash:

Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata, lubię Cię :) dobrze że mi zwracasz uwagę na takie rzeczy, ja tam bym o tym słupku zaś nie pomyślała. Fakt nie będzie to symetrycznie ale jako dywan te płytki też kiepsko z tymi wymiarami

 

Wzajemnie, szkoda że u mnie w domu taka mądra nie byłam-ale nauka chyba nie poszła w pole może tak pół dywan prosto tam gdzie czarne kreski vivesy[ATTACH=CONFIG]310294[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam tylko przypomnieć, że fugi być muszą przy podłogówce - i to takie 2mm najmniej a lepiej większe

 

a że płytki nie wypadają na środku okna to co?

olać symetrię - ona tylko niepotrzebne problemu wprowadza :-P mówiła to ta co robi wszystko po łepku :lol2:

chyba się z Tobą nie zgodzę, ja tam "po łepku" u Ciebie nic nie zauważyłam :D

 

Beatko, ale jakoś nie podobają mi się swoiste dywany płytkowe, czy też drewniane, to nie moje klimaty, to są takie sztuczne twory dla mnie, podobał mi sie tylko ten pomysł z vivesami jako chodnik między zabudową, ale tak całkiem już po środku jak proponujecie to nie, już rzeczywiście jak pisze Karolina lepiej olać symetrię :D albo dać te vivesy na całą podłogę pomiędzy zabudową i uciąć razem z półwyspem, tylko taki środek by był. Jednak w tym ostatnim przypadku byłyby mało widoczne, z drugiej jednak strony nie musiałabym tej podłogi ciągle tam przecierać z plam kuchennych :D

Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, nieźle Jus:lol2: ja tak podarłam kiedyś bilecik parkingowy mając auto na owym parkingu (zawsze świzdole z kieszeni odruchowo drę;)) i nagle zonk - jak ja wyjadę? Skleiłam, ale czytnik za diabła nie chciał odczytać kodu kreskowego:lol2: W końcu litościwa Pani z marketu mnie wypuściła, bo o wzięciu nowego biletu stojąc bez auta nie było mowy:lol2:

 

Beatko - bardzo fajna ta koncepcja z przedłużonym dywanem:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie u mnie "po łepku" bo ja olewam te wszystkie zasady :-P z nimi się za trudno wszystko planuje ;)

to fakt, nigdy nie miałam tylu dylematów... :D ale cieszę się ze je rozwiązuję z Wami, TAKA kuchnia w życiu by mi nie przyszła do głowy gdyby nie moje ulubione forumowe koleżanki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, nieźle Jus:lol2: ja tak podarłam kiedyś bilecik parkingowy mając auto na owym parkingu (zawsze świzdole z kieszeni odruchowo drę;)) i nagle zonk - jak ja wyjadę? Skleiłam, ale czytnik za diabła nie chciał odczytać kodu kreskowego:lol2: W końcu litościwa Pani z marketu mnie wypuściła, bo o wzięciu nowego biletu stojąc bez auta nie było mowy:lol2:

 

Beatko - bardzo fajna ta koncepcja z przedłużonym dywanem:yes:

 

ja się nawet mężowi nie przyznałam :( jak co będzie na niego bo on jest największym bałaganiarzem w domu i pewnie zgubił :p

Beatki dywan fajny i rozsądny tylko ze dywan... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieraj,ważne że jest z czego i wiesz jak bedzię wyglądało z każdej strony że tak powiem.

 

Coś słyszałam,że ze słupem się pogodziłaś a tu proszę eksmisja-brawo aby się udało,witamy w klubie stwierdzenia tak się nie da inwestorze daj nam spokój przywyknąć trzeba,a może się jednak da i inwestorce endorfiny wzrosną trzymam kciuki.

 

Niech tak samo intensywnie i twórczo myśli o tarasie,i może kominie?

 

 

Mapa jest ważna do momentu naniesienia na niej zmian,każda taka zmiana powoduje że poprzednia traci ważność.

 

Do wodociągów mapa musi zawierać teren obejmujący przebieg danych mediów najbliższych przepompowni studzienek transformatorów itp nie tylko tam gdzie się wpina ale z czym tam się łączy.

 

Najlepiej gdybyś musiała robić nową to od razu zamów,taką jaka będzie potrzebna do wody kanalizy prądu-z wszystkimi mediami taniej,bo tylko egzemplarze 2-3,a nadają się dla kazdego projektanta

.[ATTACH=CONFIG]310306[/ATTACH] prosto , mozna dalej do okna przciągnąć.

 

A czy okna będa w terminie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieraj,ważne że jest z czego i wiesz jak bedzię wyglądało z każdej strony że tak powiem.

 

Coś słyszałam,że ze słupem się pogodziłaś a tu proszę eksmisja-brawo aby się udało,witamy w klubie stwierdzenia tak się nie da inwestorze daj nam spokój przywyknąć trzeba,a może się jednak da i inwestorce endorfiny wzrosną trzymam kciuki.

 

Niech tak samo intensywnie i twórczo myśli o tarasie,i może kominie?

 

 

Mapa jest ważna do momentu naniesienia na niej zmian,każda taka zmiana powoduje że poprzednia traci ważność.

 

Do wodociągów mapa musi zawierać teren obejmujący przebieg danych mediów najbliższych przepompowni studzienek transformatorów itp nie tylko tam gdzie się wpina ale z czym tam się łączy.

 

Najlepiej gdybyś musiała robić nową to od razu zamów,taką jaka będzie potrzebna do wody kanalizy prądu-z wszystkimi mediami taniej,bo tylko egzemplarze 2-3,a nadają się dla kazdego projektanta

.[ATTACH=CONFIG]310306[/ATTACH] prosto , mozna dalej do okna przciągnąć.

 

A czy okna będa w terminie?

możne dlatego ze słup oswoiłam a nie użalałam się nad swoim marnym losem inwestorskim to los sie ode mnie odwrócił? :)

w poniedziałek spotykam sie z panią od projektu przyłącza wody to popytam o te mapy, ona potrzebuje tylko tą co ją zniszczyłam i plan zagospodarowania i oczywiście warunki, kanalizacji nie mam to chyba nic nie będę potrzebowała? a ta mapa to już ma wszystkie media, bo one są przy drodze a na planie zagospodarowania mam zaznaczone gdzie będą wszystkie skrzynki, przyłącza itp

okna mają być terminowo póki co

Twoja propozycja nr 3 jest całkiem zgrabna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa zagubiona w akcji ,przez męża oczywiście i ja nie miałabym skrupułów , mój wywalił bilet z parkingu pod lotniskiem-poszedł,do parkingowego i tu cyt.Moja żona blondynka zgubiła rozumie Pan,blondynka była swiadkiem solidarności meskich......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa zagubiona w akcji ,przez męża oczywiście i ja nie miałabym skrupułów , mój wywalił bilet z parkingu pod lotniskiem-poszedł,do parkingowego i tu cyt.Moja żona blondynka zgubiła rozumie Pan,blondynka była swiadkiem solidarności meskich......

 

mam kolejnego świadka :p :wiggle:

ja jak w pracy dzwonię do informatyków, to zawsze mówię, blondynką nie jestem, kable czy się nie odpięły sprawdziłam... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie... dziś jest ten dzień w którym niecierpię mego domu :(

 

 

sąsiad na pole przywiózł obornik i ja od 2godzin marzę o katarze!!! by nic nie czuć... no fujjjjj :cry:

Karolina, powiem tak .... mam psa, buldoga .... i obornik z jego bąków praktycznie cały czas :) trzeba to pokochać :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...