Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A wszystko zaczęło się od kuchni :)


Recommended Posts

Teraz zobaczyłam cenę.

Hahahahahahaha

;(((

Mój mąż mi wszystko zrobi bez marudzenia czy nawet zajakniecia dopóki nie musi wydać pieniędzy ;) - w tym wypadku jest hiper maruda tak ze wole sobie podarować. On był pewny że za betonową podłogę nie będzie musiał nic płacić. Teraz jeczy i szukam alternatywy innej niż plastikowe panele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniko Szocik zrobiła własnoręcznie betonową ścianę, może z podłogą też się tak da :)

Ty przecież nie masz dużej tej kuchni to może da się namówić na te parę metrów kwadratowych, mój też taki skąpiec, sposobem muszę go wziąć :D

Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko, a wiesz, że to monety :wiggle: Policz ile wejdzie powiedzmy 50groszówek na metr kwadratowy :)

A te hexagony a'la Barcelona, to beton przecież. Może takie położysz?

 

Cicho dziewczyny, proszę o przerwę w gadaniu, bo nigdy nie namaluję tych kwadratowych patchworków z kwadratowym gresem i wciącia w salon.

 

Jus, a może zdecydujesz się na Equipe patchworkowe ? byłoby prawie jak u mnie tylko z wstawką kolorową. A na ścianie one też bosko by wyszły.

 

 

U mnie leje. Kocica lata moczyć futro. Właśnie wpakowała się cała taka mokra jak ściera na łóżko, a moje szczęście jedyne nie przykrył pościeli :p

Kominek rozpalony i 2 kocury zaanektowały kanapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.houzz.com/photos/4998004/PATCHWORK-FLOOR-TILES-eclectic-tile-other-metro

 

 

i... taką zabaweczkę znalazłam

http://luxury-style.eu/?_lang=en

Szkoda, że nie ma czegoś takiego na stonach z kafelkami u nas :(

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Equipe są fajne gdyby miały być tylko jako wstawka na podłogę to myślę że mnie będzie stać :) ale nadal sobie nie wyobrażam tego wcięcia w salon

za to super jest ten program do kafelek, każdy sklep który handluje takimi płytkami powinien takowy posiadać ale już nic nie piszę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o takim połączeniu z ścianą?

 

 

 

czy moje "wnętrza" będzie można nazwać eklektyczne :D ?

źródło zdjęć

 

Nie znam się czy elektryczne,ale iskrzyć będzie na pewno-tak będzie ślicznie.

 

A to połączenie-chyba nie chcesz tam cegiełek dać????

 

Ten biały pasek ze zdjęcia ma u Ciebie być z tych ślicznych wzorkowych płytek ( w jakim kształcie) na reszcie ściany farba ceramiczna.?

Czekam co Pestka namaluje.

 

Ciekawe jakie propozycje jeszcze płytkowe padną.

 

 

 

PW poleciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się czy elektryczne,ale iskrzyć będzie na pewno-tak będzie ślicznie.

 

A to połączenie-chyba nie chcesz tam cegiełek dać????

 

Ten biały pasek ze zdjęcia ma u Ciebie być z tych ślicznych wzorkowych płytek ( w jakim kształcie) na reszcie ściany farba ceramiczna.?

Czekam co Pestka namaluje.

 

Ciekawe jakie propozycje jeszcze płytkowe padną.

 

 

 

PW poleciał.

odpowiedziałam :) ja też czekam co Pestka namaluje ( namiesza :D ) :)

dałam te inspiracje żeby pokazać jak projektanci czy też dekoratorzy potrafią łączyć faktury, gdzie ja uznałabym to za absolutnie niedopuszczalne

 

Pestko, cena zachęcająca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dzizajnerska wyobraźnia nadal uważa że nie powinno się tego łączyć,podpowiada mi to praktyczna strona ilości fug pomiędzy tymi kosteczkami.

Jak też mogę podziwiać kafle z białymi fugami na podłodze-na zdjęciach oczywiście i tylko tam.

 

Edit

 

Czy projektantka coś namalowała?

Edytowane przez Bejaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co złego jest w cegielkach? Sama o nich myślałam na ścianach. Ta ostatnia inspiracja gdyby nie taka ciemna to bardzo moja. A styl eklektyczny jest bardzo fajny - w sumie dla mnie jedyny prawdziwy jeśli chce się mieć swój własny a nie wymuszony

Aniko, nic nie mamy przeciwko cegiełkom, tylko połączeniu ich z patchworkiem czy heksagonem, za dużo dobrego na raz :)

eklektyzm jest fajny a nawet bardzo jeśli ktoś ma duże wyczucie stylu, myślę że jest tak naprawdę trudny

ja pytałam gdyż salon mam raczej nowoczesny a patchwork kojarzy mi się raczej z wiejską kuchnią, bardziej stylizowaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co złego jest w cegielkach? Sama o nich myślałam na ścianach. Ta ostatnia inspiracja gdyby nie taka ciemna to bardzo moja. A styl eklektyczny jest bardzo fajny - w sumie dla mnie jedyny prawdziwy jeśli chce się mieć swój własny a nie wymuszony

 

Najważniejszy jest styl własny oczywiście-nie twierdzę że jest zły czy brzydki.Ma pasować do domowników oni muszą się tam dobrze czuć,a każdy jest inny, ja odbieram to tak ładne czy pasują do siebie , ale w żadnym stylu nie przekonuje mnie duża ilość fug-miedzy kafelkami im ich mniej dla mnie lepiej,nad blatem w kuchi tym bardziej.

 

Mój styl jednak wymusza na mnie wybór praktyczniejszy w tym wypadku,pisałaś na FM jak wstawiłam zabudowaną kozę jak to czyścić i że niepraktyczne z tego powodu-jak tak mam z fugami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dzizajnerska wyobraźnia nadal uważa że nie powinno się tego łączyć,podpowiada mi to praktyczna strona ilości fug pomiędzy tymi kosteczkami.

Jak też mogę podziwiać kafle z białymi fugami na podłodze-na zdjęciach oczywiście i tylko tam.

 

Edit

 

Czy projektantka coś namalowała?

białym fugom mówimy kategoryczne :no: ale szare by też tam pasowały jakby sie ktoś uparł na to rozwiązanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko, nic nie mamy przeciwko cegiełkom, tylko połączeniu ich z patchworkiem czy heksagonem, za dużo dobrego na raz :)

eklektyzm jest fajny a nawet bardzo jeśli ktoś ma duże wyczucie stylu, myślę że jest tak naprawdę trudny

ja pytałam gdyż salon mam raczej nowoczesny a patchwork kojarzy mi się raczej z wiejską kuchnią, bardziej stylizowaną

 

O właśnie super napisane trudny,jeden trudny w odbiorze drugi w utrzymaniu.

 

A łączenie faktur dobieranie jest trudne może wyjść łoł,ale i chała.

 

Elektryczny styl to do reszty np salonu mi tu nie pasuje-jeżeli będzie jeden element wprowadzony do spokojnej bazy to może wyjść fajnie,ale cegiełki haksogeny i nowoczesne proste szafki w kuchni to dla mnie za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się wyglupie ale fugi to łączenia między plytkami i czym mniejsze płytki tym więcej fug? Więc lepsze są większe płytki? Na usprawiedliwienie mam to ze dzisiaj taka pogoda że ciężko kojarzę, syn urządza maraton wyrośnięcia zębów a ja jestem blondynką i nigdy nic nie budowalam i wykańczania :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białym fugom mówimy kategoryczne :no: ale szare by też tam pasowały jakby sie ktoś uparł na to rozwiązanie :)

 

Ale i szarych dla mnie za dużo,mam awersje i już szczególnie jak mi się zachlapie lub z miksera coś wyleci,wyobraźcie sobie wybuchający żurek ten zakwas-zeskrobywałam te wiórki czy tam otręby paznokciem z fug z płytek i szafek schodziły gładko , mam też w łazience w kabinie dwie ściany,nie białe ale zółtawego odcienia od mydła potrafią nabrać,do tego szkło , z dwojga złego wolę szkło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...