Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

na co zwracac uwage gdy zdun stawia kuchnie?


baustellka

Recommended Posts

Panowie Zdunowie,

dziekuje za wskazowki : na co powinien zwracac uwage zleceniodawca. Rzecz to oczywista, ze pan zdun bedzie przeze mnie napojony i odnajdzie wymagany spokoj pracy. Ponawiam znowu me zapytanie: o jakie produkty powinien zadbac dobry zdun, by piec dobrze trzymal temperature i dobrze piekl?

Podzrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

wczesniej dobrze wiedziec co sie sklada na "dobrego zduna"

... eee ... dwie ręce (prawa i lewa - nigdy dwie lewe) ... dwie nogi ... głowa ... i olej w tej głowie ... jakiś "korpus" też by się do tego przydał ...

 

Napisz po prostu gdzie dokładnie budujesz i jak na tacy podamy Ci adres do najbliższego, dobrego wykonawcę kuchni kaflowych ... albo i kilku, to sobie wybierzesz i porozmawiasz już konkretnie i osobiście ...

Mnożeniem "męczących" wątków o poszczególnych częściach składowych kuchni kaflowej sprawisz ( a właściwie już sprawiłaś ... ) tylko tyle, że w końcu nikt nie będzie miał ochoty udzielać Ci rzeczowych odpowiedzi ... Eniek już dosadnie próbował Ci to uświadomić w jednym z założonych przez Ciebie tematów :rolleyes:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ale wczesniej dobrze wiedziec co sie sklada na "dobrego zduna" :)

 

No tutaj można pisać różności....

Jednak z Twojego pisania wnioskuję, że sama Masz minimalne, albo wcale nie Masz doświadczeń z obsługą takowej kuchni.

Według mnie raczej tutaj, w tym kierunku powinnaś szukać informacji. Na tym się skupić.

Doświadczone gospodynie, które z niejednego pieca, przez siebie wypieczone, placki, chleb i inne pieczenie jadły, wiedzą co i jak. No i żaden zdun im kitu nie wcisnął. Wiadomo, że każdy piec kuchenny musiały "wyczuć" i poznać go, za kumplować się z nim po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

... eee ... dwie ręce (prawa i lewa - nigdy dwie lewe) ... dwie nogi ... głowa ... i olej w tej głowie ... jakiś "korpus" też by się do tego przydał ...

 

Napisz po prostu gdzie dokładnie budujesz i jak na tacy podamy Ci adres do najbliższego, dobrego wykonawcę kuchni kaflowych ... albo i kilku, to sobie wybierzesz i porozmawiasz już konkretnie i osobiście ...

Mnożeniem "męczących" wątków o poszczególnych częściach składowych kuchni kaflowej sprawisz ( a właściwie już sprawiłaś ... ) tylko tyle, że w końcu nikt nie będzie miał ochoty udzielać Ci rzeczowych odpowiedzi ... Eniek już dosadnie próbował Ci to uświadomić w jednym z założonych przez Ciebie tematów :rolleyes:

Pozdrawiam.

 

 

Najlepszy Doradco Tego Forum (odwazam sie na ta nazwe, bo taka stoi w Twoim profilu),

 

mam male wrazenie, ze stali bywalcy tego Forum maja nieodparta odpowiedzialnosc i potrzebe odpowiadania na kazdy watek umieszczony na tym forum. Nie istnieje taka potrzeba. To, czego tutaj szukam, to odpowiedzi na aktualnie mnie nurtujace pytania, ktore tu zadaje, bo od tego jest forum:) Aczkolwiek, jesli juz pojawily sie tutaj zapytania podobnej natury -to uciesze sie jak najbardziej na polecone przez Was linki. Do tej pory nie trafilam na podobne:)

 

Zdun? Zduna nie szukam. Juz go mam. Co nie oznacza, ze nie ciekawi mnie, jak powinna wygladac fachowa i solidna obrobka pieca. Sa zduni i ZDUNI :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj można pisać różności....

Jednak z Twojego pisania wnioskuję, że sama Masz minimalne, albo wcale nie Masz doświadczeń z obsługą takowej kuchni.

Według mnie raczej tutaj, w tym kierunku powinnaś szukać informacji. Na tym się skupić.

Doświadczone gospodynie, które z niejednego pieca, przez siebie wypieczone, placki, chleb i inne pieczenie jadły, wiedzą co i jak. No i żaden zdun im kitu nie wcisnął. Wiadomo, że każdy piec kuchenny musiały "wyczuć" i poznać go, za kumplować się z nim po prostu.

 

Nie od razu Krakow zbudowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...